Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 minutes ago, Holivud said:

Nemam problem ni sa čim, samo hvatam pattern.

 

Što se mene tiče meni je svrha "dva najveća srpska kluba" odavno jasna.

 

Hoću reći da svi znaju šta je u pitanju, to sam i Golbergu napisao, sve što on piše je tačno ali da ljudi generalno ne dolaze zbog toga ovde. I meni su simpatičnije Radonjine i Duletove ekipe ali jbg. 

 

Probaj da malo bolje uhvatiš pattern :wink2: Ja ne osuđujem, mislim, realno osuđujem i jedne i druge. Ali ukoliko je neko sam sa sobom moralno raščistio da prihvati to, ja ne mogu ništa.

 

Ako ciljaš na moj komentar za ljude na KKP temi, sviđa mi se jer (uglavnom) ne idu da nekom otvaraju oči i u fazonu su živimo i puštamo druge da žive. Mislim da je to okej pristup kad se pomiriš sa nekom situacijom kao što je ova trenutno sa KKCZ i KKP. 

Edit: 

S tim da mi je ok ako neko konzistentno zastupa isti stav i za svoj i za tuđ klub.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stanko1997 said:

Jeste, najveći problem prošle sezone je bio Lazarević, da ne beše njegovih promašenih zicera (što mu se najviše zamera) "osvojili bi smo sve", aha, al u igrici.

Druga stvar, za 14-15 igrača se spominju Topić i Šaranović, a voleli bi svi da igraju, a u isto vreme se fantazira o nekom napredovanju kroz treninge pored Tea i Nejpira. Mlad igrač mora da ima minute, ne iskustvo treninga sa njima.

 

Retko je ko kao on sjebavao kompletan momentum tima promašenim zicerima u bitnim momentima. Uspevao je nekako uvek da omaši u momentima kada smo ili trebali da se odlepimo ili da potpuno priđemo protivniku i mislim da smo nakon toga svaki put ispušili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Probaj da malo bolje uhvatiš pattern :wink2: Ja ne osuđujem, mislim, realno osuđujem i jedne i druge. Ali ukoliko je neko sam sa sobom moralno raščistio da prihvati to, ja ne mogu ništa.

 

Ako ciljaš na moj komentar za ljude na KKP temi, sviđa mi se jer (uglavnom) ne idu da nekom otvaraju oči i u fazonu su živimo i puštamo druge da žive. Mislim da je to okej pristup kad se pomiriš sa nekom situacijom kao što je ova trenutno sa KKCZ i KKP. 

 

Pa da, ne znam šta je problem da bude tako i ovde. 

 

Naposletku dođe i Kuper ovde da baca koske samo je izuzetno stidljiv u poslednje vreme što verovatno ima veze sa radom moderacije :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakve logike da se dovodi niski plej, dobar napadac.

 

Nama treba ili defanzivac tipa Fenki, Shaq, ili univerzalac visokog kvaliteta tipa Loyd (nerealno vrv), a ja mislim da bi nam i Hilliard zavrsio posao, decko je odlican igrac u prajmu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Eto rece kokega iznad... Realnije da ode u albu, bajern...ovi iz asvela vole te "skracenje" plejeve. Sta ce nama nisam pametan. Jedino ako je neka usluga u pitanju

 

Posle miletovog posta... E jbg

Edited by Webad
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno me ne bi iznenadio potpis Jaga Dos Santosa. Ovo je klasična Duškova priča iz Baskonije, u jednom trenutku je imao Henrija, Vildozu i Grejndžera na pleju, kasnije je došao Kriston. Ako bude Nejpir, Teo i Jago, to je slično kao Henri, Grejndžer i Kriston, samo što je Henri defanzivac kakvi svi ostali zajedno nisu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Što, i zašto je indijanac?

Ovo pripaljivanje iz svih mogucih pozicija i ako su mu dobri procenti tesko da ce da pije vodu na EL nivou + sto bi mu mali Topic strpao jedno 30 poena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Мени се ово баш свиђа и сваке године би требали да имамо неки експеримент, прошле је то био Адамс није успео. Сад ако овај долази не долази у улогу Адамса већ 3/4 спољног играча.

А оно што ми се не свиђа то онда значи да Топић неће бити у саставу.

Edited by Bogoljub Gagic
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stanko1997 said:

Apsolutno me ne bi iznenadio potpis Jaga Dos Santosa. Ovo je klasična Duškova priča iz Baskonije, u jednom trenutku je imao Henrija, Vildozu i Grejndžera na pleju, kasnije je došao Kriston. Ako bude Nejpir, Teo i Jago, to je slično kao Henri, Grejndžer i Kriston, samo što je Henri defanzivac kakvi svi ostali zajedno nisu.

Pa mislim da to samo što na kraju ponistava logiku cele price.

Link to comment
Share on other sites

U EC 13ppg, 6apg, igrao letnju ligu za Bulse, sampion i MVP finala nemacke lige i to sa Ulmom. Rodjen 1999. godine. Sta znam ima potencijala, samo sto sam ocekivao drugaciji tip igraca na bekovskim pozicijama.

 

Ali svakako verujem Dusku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...