Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

11 minutes ago, Admiral said:

Raspolozenje posle Wimbldona moze da popravi samo nova zvanicna objava  🙏

Neka nam je Nole ziv i zdrav, ali mene samo poraz Zvezde moze da rastuzi.

Cak i reprezentaciju vise ne dozivljavam.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mirage93 said:

Mislim da ljudi uopste nisu svesni ko je i kakav je igrac Frenk Nilikina.

Covek je za NBA uslove ODLICAN defanzivac, on u NBA ligi nema ulogu jer NBA zahteva i ofanzivu zbog glamura, tako su skrajnuti npr Tajbul koji je takodje vanserijski defanzivac, a ulogu imaju recimo Jrue Holidej i Markus Smart koji mogu i u napadu da ponude nesto.

Nilikina bi, ukoliko bi dosao u Evropu, garantujem za dve klase bio najbolji defanzivac na bekovskim pozicijama.
 

 

 

Pakuj, ovaj brat je prvi posle mene:smiley53: (slobodno me sprdajte) koji ima prirodni instikt da oseti kada će igrač kog čuva iz driblinga napraviti step bek za šut. Ništa mi u životu nije išlo tako dobro kao to, ovo je moj crni burazer, davaj davaj!!!

  • Like 2
  • Love 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Pakuj, ovaj brat je prvi posle mene:smiley53: (slobodno me sprdajte) koji ima prirodni instikt da oseti kada će igrač kog čuva iz driblinga napraviti step bek za šut. Ništa mi u životu nije išlo tako dobro kao to, ovo je moj crni burazer, davaj davaj!!!

Kad bi ti birao, Lojda ili Nilikina?

Link to comment
Share on other sites

Laki, taj nema samo krvava kolena, nego i laktove i ramena... Krvav sve do vrata.

 

A uopšte nije ni kesa u napadu, nego nije bio konstantan, a i karte mu se nisu namestile.  Pa ne bi ga toliko držali u NBA da ne ume i da je bocne, to jest da je neki nemač pojma.

 

Pri tome, bolhendling i overal tehnika dali bi mu kredibilitet u EL 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, suptil said:

Гледам овај наш састав тренутни. Концепцијски ми се Недовић овде не уклапа. Много је два стаклена играча у 5 споља плус кратери у одбрани. Али живот није идеалан па ни ростер за зезону која следи. Недовић је пеницилин за Партизан и добро је што је ту, надам се да ће повећати проценте у следећој сезони. Јачи колектив спектакуларнији појединци. Није га нешто фермао много Ивановић прошле године да ли ће се то мало избалансирати будемо видели.

 

Penicilin, hau jes nou.

 

Muda manja od kolibrija.

 

17:05, peta, odlučujuća utakmica.

 

 

 

Edited by Laki21
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da nismo pokusali da pojurimo Klajburna ako je imao nekakav izlaz iz ugovora...on je i onako u Efesu dosta vremena provodio na 4...nije bas nesto snazan za tu poziciju ali kad je on u igri protivnici ce se njemu prilagodjavati, a isporucuje u visokim procentima i koliko treba...

Link to comment
Share on other sites

@Laki21Звездаш, зна да се запали, решавао је Партизан. Код њега је упитна улога коју има. Постоје ту озбиљни шумови на релацији Душко- Неда. Написао сам наћелне замерке за Недовића. Не планирам никог да аболирам. На петом мечу појавио се једино Добрић. Лично мењао би недовића за Гудурића на прву не бих трепнуо. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

Kad bi ti birao, Lojda ili Nilikina?

 

6 minutes ago, Nek grmi jako said:

Laki, taj nema samo krvava kolena, nego i laktove i ramena... Krvav sve do vrata.

 

A uopšte nije ni kesa u napadu, nego nije bio konstantan, a i karte mu se nisu namestile.  Pa ne bi ga toliko držali u NBA da ne ume i da je bocne, to jest da je neki nemač pojma.

 

Pri tome, bolhendling i overal tehnika dali bi mu kredibilitet u EL 

 

Ja sam za ovog čoveka prvi puta čuo pre neki dan kad ga je Vini pomenuo. Tako da ne znam aposlutno ništa o njemu sem što sam video u ova dva tri klipa što su ovde okačeni.

U prvom se jedino videlo da je poprilično užasan kamenjar, u ovom drugom se vidi da čovek ima instikt i UME da igra dobru odbranu plus nije operisan od ballhandlinga.

Sa Lojdom se zna šta se dobija, a sa ovim drugim makar ja ne znam pouzdano, pa ću pustiti pametnijim od mene da presude.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Sector said:

Izgleda da je Shabazz imao ugovor sa Armanijem i za ovu sezonu i da će maltene sve oni platiti.

 

Messina kreše budzet i dovodi Maodo Loa.

 

Maodo Lo je mislim pre neki dan potpisao za Armani, tada je vec bilo jasno da je zz out.

 

Edited by nunilo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taj bek koji bude dolazio mora da bude dobar defanzivac. Ako i pored toga zna da isporuči u napadu to je plus, ali dobra defanziva je ključna. Bekovska linija Šabaz, Teo i Nedović mora da bude zaokružena sa jednim igračem koji će da im drži leđa. Nadam se da tako razmišljamo. Najgore je kad se ide previše populistički i dovode se samo igrači koji pune oko. 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

@Laki21Звездаш, зна да се запали, решавао је Партизан. Код њега је упитна улога коју има. Постоје ту озбиљни шумови на релацији Душко- Неда. Написао сам наћелне замерке за Недовића. Не планирам никог да аболирам. На петом мечу појавио се једино Добрић. Лично мењао би недовића за Гудурића на прву не бих трепнуо. 

 

Ja jednostavno ne volim igrače koji se groze kontakta, tipa Nedara, Petrušev i sl. Takve sam najviše voleo i kad sam sam igrao (svojekategornike), radio sam sve što oni mrze na max i uživao u tome. Dakle igrače koji imaju talenat i znaju košarku ali u sebi nemaju srčanost i na kraju krajeva, zašto ne reći, muškost da se pobiju kada treba. Ova igra nije i nikada neće biti balet, da bi bio vrhunski igrač moraš imati i to u sebi, bitnije je od svog talenta ovog sveta koi poseduješ, ako ćeš da okreneš leđa kad neko krene da te bije. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki21 said:

 

Ja jednostavno ne volim igrače koji se groze kontakta, tipa Nedara, Petrušev i sl. Takve sam najviše voleo i kad sam sam igrao (svojekategornike), radio sam sve što oni mrze na max i uživao u tome. Dakle igrače koji imaju talenat i znaju košarku ali u sebi nemaju srčanost i na kraju krajeva, zašto ne reći, muškost da se pobiju kada treba. Ova igra nije i nikada neće biti balet, da bi bio vrhunski igrač moraš imati i to u sebi, bitnije je od svog talenta ovog sveta koi poseduješ, ako ćeš da okreneš leđa kad neko krene da te bije. 

 

Osoba koja okrene leđa kad krenu da je tuku prvo nije baš visoko inteligentna, tako da razumem zašto ne želiš da imaš išta sa takvima :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mirage93 said:


Ne mora. Hard difens end trenzisn ofens su prevazidjeni. Primer ti je Partizan iz prosle sezone koji je prototip modernog rostera u Evroligi svi su mogli da te zatpraju, nisu imali nijednog defanzivca u ekipi osim Lesora u reketu i opet, na glupost samo nisu otisli na F4. Daj da damo 120 poena, neka primimo 100.

Ovo je baš netačno. Egzam je odličan defanzivac. Ledej je dosta dobar na preuzimanjima. To su već dva defanzivca + Lesor koji meni lično upada u kategoriju solidnog. Sa klupe je Madar bio ozbiljna zujalica.

 

Napravili su oni sasvim pristojan balans između napada i odbrane. Pogotovo je odbrana proradila u drugom dijelu sezone.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...