Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, suptil said:

Ako nesto vredi u Evropi to je zauzeto. Mora da se pljune obestecenje. Ne bih zallio za kalinu i milionsko obestecenje. Za beka vrlo moguce da se gleda preko bare. Red je da neko dodje i iz Amerike u evropu. Nerealno je koliko NBA usisava naznaku kvaliteta u Evropi.

Meni deluje da unazad nekoliko godina retko koji igrač iz NBA, G lige, NCAA odluči se za Evropu ili mali broj njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Ako nesto vredi u Evropi to je zauzeto. Mora da se pljune obestecenje. Ne bih zallio za kalinu i milionsko obestecenje. Za beka vrlo moguce da se gleda preko bare. Red je da neko dodje i iz Amerike u evropu. Nerealno je koliko NBA usisava naznaku kvaliteta u Evropi.

 

Ma da, slazem se da je ponuda FA u Evropi tanka, nego pokusavam da se setim sta bi eventualno moglo da se probere. Verujem da su mnogo vece sanse da dodje neko od preko. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Duh koji lebdi said:

 

Ma da, slazem se da je ponuda FA u Evropi tanka, nego pokusavam da se setim sta bi eventualno moglo da se probere. Verujem da su mnogo vece sanse da dodje neko od preko. 

Moja poenta je da kad imas kes nadje se nesto i u Amerikama 🙂 A sad se ima novca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Zar Sabazu, Teu i Nedovicu stvarno treba suter? Jovic je odlican defanzivac i organizator igre, a ne znam zasto sa takvim u paru ne bi mogao da igra Nedovic? Teo je sa Pefijem cestio bio tandem, ne znam zasto to ne bi mogao sa Jovicem.

Sva trojica su ball dominant igrači i njima je korisniji šuter, nego još jedan igrač kome je glavni kvalitet igra sa loptom u rukama. Bitna razlika u odnosu na Teodosić-Marković situaciju je što sada neće Teodosić imati 25+ minuta pa da postoji potreba da se malo rastereti od organizacije igre i da igra u tandemu sa još jednim igračem na poziciji 1.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Mirage93 said:

Tek sam sad video da odgovaram Suterovom bratu po epitafima, oprosti mi na gresci, nece se ponoviti, sve najbolje.

A posto verujes Miletu, ne znam sto brines, vec smo doveli Laprovitolu da bude 5. bek.

 

Pih, znao sam da ne smes opkladu. Znaci odustajes od svega sto si napisao i povlacis svoju tvrdnju, legitimno. Znam da si citao sve posto si stigao do dela za Mileta.

 

Napisao sam da je neko od Mile/Markos, ne mogu da se setim ko tacno, napisao to za Topica i da se to usvojilo toliko puta koliko si napisao, samo je odatle dosla ta info a ne sa 181818... drugih izvora. Napisao sam da im verujem ali da ne uzimam to kao sveto pismo. Za Topica kad bude zvanicno, kao i za sve druge.

 

Zao mi je sto neces vise da diskutujemo. Ako se sta promeni u buducnosti, tu sam. Takodje sve najbolje.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Čočo said:

Meni deluje da unazad nekoliko godina retko koji igrač iz NBA, G lige, NCAA odluči se za Evropu ili mali broj njih.

 

5-6-7 prosecno odande dolazi u Evroligu jedno 5 sezona unazad. Gledajuci koliko igraca igra Evroligu to je bas malo, ali svakako nije 0, kako su neki pisali.

 

Za sad su dosli Vili, Simonovic i Frank Jackson. Ocekuje se i da Huanco potpise za Barsu.

 

Ovog leta ocekujem barem 9-10 igraca odande.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Гледам овај наш састав тренутни. Концепцијски ми се Недовић овде не уклапа. Много је два стаклена играча у 5 споља плус кратери у одбрани. Али живот није идеалан па ни ростер за зезону која следи. Недовић је пеницилин за Партизан и добро је што је ту, надам се да ће повећати проценте у следећој сезони. Јачи колектив спектакуларнији појединци. Није га нешто фермао много Ивановић прошле године да ли ће се то мало избалансирати будемо видели.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Posle potpisa Sabaza, Mirotic ipak blizi nama. 

Да то напишеш на Партизановој теми уз констатацију док ви гледате Новака Човић изводи подземне радове у случају Миротић добио би бан.

1 minute ago, Kankkunen said:

Kad se stalno troši brzo nestane, ipak ne izvire ... :classic_smile:

Јел постоји нека стратегија ово је под морањем мајку му 🙂

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Postoji, al postoje i ograničenja pa i drugi se nešto pitaju ... ma komplikovano u p. m. :classic_smile:

Све ок. Догодине у доселекције екипе. Мада не знам како ћемо до Гудурића, он има до 2026. нови уговор са Фенером. 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...