Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, bodo said:

Ja ću na sve slovenske utakmice u ABI ići i u Zg i skupa sa kumom iz Slovenije put Beograda po mogućnosti duplo kolo u Areni. A ove sezone planiram i odlazak ili u Bolognu koja mi je bliža ili pak na obe u Italiji. 

 

MinKen & Berlin pod must, planirao i do Talijana da skoknem, ali kako sam Arbaitlos , teško,  mora  se stede € za EP u fuZbalu i OI :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Ntilikina je napadački upadao u kanal, ali je pretprošle sezone igrao ludačku odbranu za Nikse.

 

Ako bi kliknuo kod nas u EL, mogao bi da bude opasan igrač u evroligaškoj konkurenciji koji sve radnje radi. Baz i on na bekovima, pa da zaplešemo kao na spidu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

 

Ako su oba smera odbrana? :classic_tongue:

 

ne, nego, da li razume onaj koji me je pitao, tanane forme ofanzivnog flowa.

1 minute ago, Nek grmi jako said:

 Ntilikina je napadački upadao u kanal, ali je pretprošle sezone igrao ludačku odbranu za Nikse.

 

Ako bi kliknuo kod nas u EL, mogao bi da bude opasan igrač u evroligaškoj konkurenciji koji sve radnje radi. Baz i on na bekovima, pa da zaplešemo kao na spidu. 

 

u mavsima je pretprosla sezona bila jos bolja, makar u ofanzivi. ove se skenjao.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uini said:

 

ma jok. toko & ntilkina da zatvore roster i idenmo po sezonku.

 

.

 

Tvoja procena, za ugovor s njim , KK bi koliko morao valute da spremi...kakvu odbranu igra, ne verujem da moze da nadje mesto gde bi ga bukvalno obozavali kao ovde..

 

.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, attolini said:

 

.

 

Tvoja procena, za ugovor s njim , KK bi koliko morao valute da spremi...kakvu odbranu igra, ne verujem da moze da nadje mesto gde bi ga bukvalno obozavali kao ovde..

 

.

 

ja se ne bavim procenama love, zasto bi to uopste bilo vazno kada imamo tim koji je za gornju petinu evrolige, minimum.

plus sto mi kosarka nije posao, tj realnos i briga na koju se obazirem

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

ne, nego, da li razume onaj koji me je pitao, tanane forme ofanzivnog flowa.

 

u mavsima je pretprosla sezona bila jos bolja, makar u ofanzivi. ove se skenjao.

 

Sta mislis koliko je realno da Kris Dunn predje baru i zaigra za neki EL tim? Odavno se suklja iz NBA u Gleague i nazad, mozda bi mogao da nadje srecu kod nas 😉

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

ja se ne bavim procenama love, zasto bi to uopste bilo vazno kada imamo tim koji je za gornju petinu evrolige, minimum.

plus sto mi kosarka nije posao, tj realnos i briga na koju se obazirem

 

.

 

Pa dobro, pitanje je bilo vise u fazonu koliko on realno moze da bude  pojacanje, ili za njega treba da se spremi jos dva miliona..

 

.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Duh koji lebdi said:

 

Sta mislis koliko je realno da Kris Dunn predje baru i zaigra za neki EL tim? Odavno se suklja iz NBA u Gleague i nazad, mozda bi mogao da nadje srecu kod nas 😉

 

mislim da je miki pisao da je dunn zakljucan u juti, nakon ove sezone.

 

nema veze sa mojom ljubavlju prema odraslom detetu ntilkini ali mislim da je dunn, iako bolji kosarkas, losiji izbor za ovu zvezdu od frenkija. zato sto je frenki sada najbolji izbor, mogu da zamislim da nam on i toko budu tas na vagi zbog kojeg se takmicimo za prvaka evrope.

 

mislim, tako ja tripujem, mozda to nije stvarnost.

2 minutes ago, attolini said:

 

.

 

Pa dobro, pitanje je bilo vise u fazonu koliko on realno moze da bude  pojacanje, ili za njega treba da se spremi jos dva miliona..

 

.

 

ma opusteno, samo mislim da,

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

mislim da je miki pisao da je dunn zakljucan u juti, nakon ove sezone.

 

nema veze sa mojom ljubavlju prema odraslom detetu ntilkini ali mislim da je dunn, iako bolji kosarkas, losiji izbor za ovu zvezdu od frenkija. zato sto je frenki sada najbolji izbor, mogu da zamislim da nam on i toko budu tas na vagi zbog kojeg se takmicimo za prvaka evrope.

 

mislim, tako ja tripujem, mozda to nije stvarnost.

 

ma opusteno, samo mislim da,

 

 

 

Pratio sam malo te high profile igrace iz gleague (Kris Dunn, Carlik Jones, David Duke Jr, Mason Jones) ali pretpostavljam da je njima NBA prioritetna opcija. Frenk je no brainer ako je dostupan, slazem se. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ZiS said:

Porasla potrošačka korpa...ekonomski tigar...Da stavimo sve na stranu, navijačku egzaltiranost, opet nas vrhovni antivirus pravi na budale, i jedne i druge...On će sebi produžiti mandat malo ali kad se to završi kamen na kamenu ostati neće, to je toliko očigledno...

 

KKCZ i KKP više nisu klubovi, to su Potemkinova sela.

 

Meni lično za zatvaranje rostera nedostaje još jedan defanzivno orijentisani bek i tu bih zatvorio priču. Ako dovedemo još dvojicu kapitalaca dolazimo u situaciju da će biti problem podeliti uloge i shodno tome minutažu igračima. Mišljenja sam da to može biti teškoća sa tim brojem kvalitetnih igrača. Al ta tema o broju igrača je dobrano iscrpljena u prethodnih par godina bez nekog vidljivog pomaka. Takođe, dolaskom još dva igrača se broj priodošlica penje na 10, treba uigrati sve te igrače.

 

Što se tiče neke procene kvaliteta tima, tu sam saglasan da je to tim gornje polovine tabele. To sam mislio i za KKP prošle godine, uz nemerljivi dodatak Željka Obradovića koji oni imaju. To znači da za razliku od godina kada nas je Radonja vodio TOP 8 više nije rezultat koji predstavlja iskorak. To je sad F4.

 

Da zaključim, bez obzira na to kako se završi prelazni rok čeka nas jedna izuzetno zanimljiva sezona. Ostaje da se samo da se uzme sezonska, pikira neko EL gostovanje i nadam se gleda kvalitetna košarka. Zasad je obezbeđeno da se gledaju kvalitetni košarkaši. A to je tek prvi korak... Strpljenje...

 

Pohvale za malog Šaranovića. Lepo je videti nekog iz naše škole na tim pozicijima da ima šut spolja. Nadam se da ćemo uspeti da ga izguramo u seniorsku košarku EL nivoa.

Edited by Kontra
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stanko1997 said:

Eno i Miško veli da će uskoro da se zna Hilijardov novi klub. Koga smo Miškovog doveli, Dekija i Simonovića?

Dal da ucinimo misku? 

Makar znamo gde njegovi igraci nece😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...