Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

27 minutes ago, Guru said:

Kakav skup mrtvih belaca, ne znam što smo uopšte Hangu dovodili, bolje da smo i tu pazarili nekog mekanog belog šutera.

 

Tobi je bolje rešenje od Hasana 10x, koliko je i ova centarska linija jača od prošlogodišnje verovatno. Sve te mitske zveri kod nas budu minus, očigledno nismo plodno podneblje. Ne zna se ko je bio besmisleniji - Teri, Gist ili Martin. Jedino nekog u prajmu, ali pitanje je ima li se i može li se. Standardno kamioni i avioni, a pojačanja na nivou proseka.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Webad said:

Kukamo jer tako smo u mogucnosti 😁 jedino ako je covic zamislio simonovuca na 4 pa da se nadamo nekom atleti na 5... Al' onda i deda ide na 3 😁 ne znam

Zamisli plot twista...A to bi cak i imalo vise smisla nego ovo trenutno kako mislimo da ce biti.

1: Shabaz, Teo

2: Nedovic, Hanga

3: ????, Deda, Lazic

4: ????, Simonovic

5: ????, Tobi, Mitrovic

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Једино ако ће атлетичну андерсајз петицу да глуми Бранко Лазић (ем је јачи у дуелу од свих ових центара, бољи је у одбрани, ем је тежи од ових перо лаких петица). Ни мени нема смисла Тоби на линију Митар/Симон. (А никог од њих не видим на четворци). Стреч петица, ове сезоне више шутева за 3 него два, која не затвара рекет нити може да преузима.

Онда 4ка мора да рудари и обавља све у рекету?

 

Опет ћемо да накрцамо тим бекаповима и бекаповим бекаповима. Уместо да се уђе јако у 6-7 играча, квалитетних и здравих а остало ето Човићу да задовољи своје потребе са домаћим опцијама.

Јок, опет ће да буде просек 30+ година који не могу да играју у јаком ритму, и који су састављени као да правиш екипу за сезону од пре 3 до 5 година. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tobi je prošle sezone u Barsi igrao bas dosta vremena u paru sa Veselim ili Šanlijem(visoki su po 2.12-2.13m), i lepo su širili odbranu u tim kombinacijama. Takođe je Tobi delio vreme i sa Nnajiem. U svim tim postavama on je više delovao kao četvorka i formacijski bio bliže liniji za 3 poena.
Često su i to bile pogođene trojke na asistenciju drugog visokog igrača.
Moguće da je I Dušku takva zamisao, da npr igra u paru sa Simonovićem neki deo minuta, s tim što ovde oba centra imaju mogućnost šuta za tri.
Slažem se da je mnogo lošiji fit od Mikija ili Pojtresa, ni meni ovo nije bila prva želja, baš naprotiv. Potrebna je snaga u reketu, neko sa više osećaja za blokadu.
Mekši u odbrani jeste ali opet mi ostaju u sećanju njegove partije za Sloveniju na EP, solidno je branio i Nurkica(3/13 iz igre) i Valancijunasa(4/10 iz igre, Tobi mu dao 24pts) npr..
Možda su nam iz nekog razloga bili i nedostupni Pojtres i Miki, možda smo mogli probati sa Nibom ili sačekati neku bolju opciju..
Jay Huff koji je spominjao dolazak u Evropu mi je bolja opcija od Tobija a sličan su profil u napadu, Huff bolji u odbrani dosta, bar po meni..

Možda se Miki ili Pojtres planiraju na četvrtku, nikad se ne zna..

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Tobi je bolje rešenje od Hasana 10x, koliko je i ova centarska linija jača od prošlogodišnje verovatno. Sve te mitske zveri kod nas budu minus, očigledno nismo plodno podneblje. Ne zna se ko je bio besmisleniji - Teri, Gist ili Martin. Jedino nekog u prajmu, ali pitanje je ima li se i može li se. Standardno kamioni i avioni, a pojačanja na nivou proseka.

 

Pa dolazak CampaZZa i sad ShabaZZa znaci da se ocigledno vlast igra pijanih milionera, takvi igraci su medju najskupljim u EL. Tako da ta prica kako se nema moze da prodje samo ako nijedan takav igrac ne moze da bude doveden.

 

Ove sto si ih pomenuo nisu prosli jer je tada budzet bio manji. Terry je igrao za sicu, Gist je bio pred penzijom i imao ugovor kao sad Davidovac, Martin je prosto promasaj, ali je dosao iz bogatog kluba.

 

Bilo koji snazni centar bi bio bolje resenje od visokih krakatih mrsavih sutera. Znaci Black, Nebo, Poythress. No, tako je to kada vesela ekipa dobije milione na raspolaganje i onda dovodi sve sto im se svidja na trzistu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Real će protiv nas da odmori Tavaresa a Poarje da izlomi kičme ovim odbojkašima na centru.
A onda će Tobi i Simke da ga tako ćopavi izvlače na šut za tri a Luka ispod koša da mu prodaje fore dok ovaj ne uzme četres skoka za tekmu.

Opet stižemo do pitanja:
Koj smo djavoka toliko požurili sa potpisom Luke?
Može samo na 5...mase bez, šuta bez...odbrane bez.

Sada bi na Tobija i Simketa dodali neku krtinu i da pevamo.





  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Real će protiv nas da odmori Tavaresa a Poarje da izlomi kičme ovim odbojkašima na centru.
A onda će Tobi i Simke da ga tako ćopavi izvlače na šut za tri a Luka ispod koša da mu prodaje fore dok ovaj ne uzme četres skoka za tekmu.

Vec pucamo na Real? Odlicno👍

Link to comment
Share on other sites

Meni je Tobey super igrač. Nema on šta da traži na 4 jer ima sporije noge i nema nikakav dribling. Solidno šutira za 3 ali isključivo iz spot upa. Klasična laganija petica ali ima dovoljnu dužinu i sasvim dobru atletiku. To što je igrao u Barsi nema veze s mozgom i posledica je zaljubljenosti Šarasa u svog vanbračnog sina Šanlija. Ima Tobey da bude top kad ga budu gađali Teo i taj startni plej ubica. Simonović je bezveznjak i on nam uopšte nije trebao ako smo već imali Mitrovića. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

Komšijski miki maus tviter nalozi nam sprdaju novo pojačanje a ne kapiraju da je ovo njegov početak priprema

 

 

 

Cigareta je moja. 

Teo je samo hteo da pomeri pikslu jer je dim išao u njegovom pravcu. 

Slikao Cirbes da pokaže Dedi kakva je bleja jer nas je par puta pre ovoga odbio za blejicu

  • Like 4
  • Love 6
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Cooper said:

Mirota bi vam bio top na ovo.

 

Inače čestitke, još jedno F4 pojačanje.

Ja bio za Mikija ili Pojtresa, ali 1 Mirota bi mi legao k'o budali samar.

 

On je vas...na moju zalost, a na srecu dela ciganske populacije.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...