Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

53 minutes ago, Stanko1997 said:

Jel imaš ti neki drugi način da košarkaška/trenera/navijača kog ne voliš nazoveš nekim drugim imenom osim pogrdnim? Ili je to za tebe misaona imenica.

 

Ovo tepanje zaslužuje ban, za tu fašističku bagru bez mozga još nije izmišljen pravi naziv.

Link to comment
Share on other sites

pored poznate odbrane od svakoga osim centara, mislim da nije loše pogledati ovih par minuta, pošto nisu hajlajci sa koševima, nego svaki posed koji je imao za kratko vreme na parketu (otpilike prvi takav video na koji sam naleteo a da je iz ove godine)

 

njegov šut nije konstantan (to je understatement) ali neće prezati od toga da je šutne. mnogo je važnije sve ono ostalo što se vidi da radi u svakom posedu. baš pravi timski igrač, i verujem da bi nam vrlo koristio i u napadu, jer brzo prosleđuje loptu, nema tupljenja.

 

 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nije baš da Stanko zaslužuje ban, ali zaista ni ja ne znam da nađem odgovarajuću uvredu za nekoga ko prvo misli da je pozvan da određuje ko će igrati a ko neće a drugo da uopšte pravi paralele o tome ko je kakav na osnovu nacionalnosti koja je ništa drugo nego puka slučajnost i priča u koju tupi ljudi veruju.

Link to comment
Share on other sites

Kako smo poceli selekciju opet će biti dovoljno da se protivnicka odbrana skoncetrise na jednog igrača i tu je posao gotov.

 

Mislim da je prošlogodišnji Partizan prototip moderne ekipe gde sa svake pozicije imaš top napadača koji može da userava svaku odbranu. Čak i mučeni Papapetru koji nije mogao da se uklopi je igrac koji ume da ima po 15ppg u EL.

 

Hoću reći da bi principi pri dovođenju igrače trebali biti slični, veoma dobri napadači uz solidne atletske sposobnosti.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

pored poznate odbrane od svakoga osim centara, mislim da nije loše pogledati ovih par minuta, pošto nisu hajlajci sa koševima, nego svaki posed koji je imao za kratko vreme na parketu (otpilike prvi takav video na koji sam naleteo a da je iz ove godine)

 

njegov šut nije konstantan (to je understatement) ali neće prezati od toga da je šutne. mnogo je važnije sve ono ostalo što se vidi da radi u svakom posedu. baš pravi timski igrač, i verujem da bi nam vrlo koristio i u napadu, jer brzo prosleđuje loptu, nema tupljenja.

 

 

 

Brat je ovde podelio nekoliko first pass asistencija, jednom valjda pogodio sa poluodstojanja i bacio pregršt cigli uz nekoliko tupavih faulova. Nadam se da nije to ono što je u ponudi.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

Brat je ovde podelio nekoliko first pass asistencija, jednom valjda pogodio sa poluodstojanja i bacio pregršt cigli uz nekoliko tupavih faulova. Nadam se da nije to ono što je u ponudi.

 

pa nisu hajlajci koje gledaš i gde sve ulazi u koš. važnije je kako tretira igru u napadu, po meni je to za defanzivno orijentisanog beka-krilo super, naravno, pod uslovom da ubacuje više spotup trica nego prošle sezone. verujem da bi mu i evropski range za tri pomogao u procentu, pošto mu često završava lopta na prvom obruču, iako ima dobar pravac.

 

lik je igrao manje od 13 mins na 45 tekmi, na ovoj koju sam posadio, 20ikusur sa 7 asistencija/1 prodata i 1-5 šutem.

daklem, pričamo o aspektima koji su kod njega minusi ali s'obzirom na ballhandling, gde je u stanju da proigra centra ili udeli pas slobodnom šuteru, mislim da bi bio daleko korisniji za ekipu od nekih drugih bekova i krila koje smo u ovih 10ak godina imali na raspolaganju a šutiraju nekada dobro, nekada loše i to bude sve što imaju da ponude.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Da,da..zato je bolje u rosteru imati Džonija tapkam loptu u mestu Ivanovića..nego Topića. Shvatam ja vas i tehnički ste u pravu,ali i niste. Jbg.

mislim da je vec par puta napisano da se ne radi (samo) o tome sta je bolje za kkcz
vec i za malog topa

milenkova procena je da je to 20+ minuta u megi
meni je to sasvim ok

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  

2 minutes ago, uini said:

 

pa nisu hajlajci koje gledaš i gde sve ulazi u koš. važnije je kako tretira igru u napadu, po meni je to za defanzivno orijentisanog beka-krilo super, naravno, pod uslovom da ubacuje više spotup trica nego prošle sezone. verujem da bi mu i evropski range za tri pomogao u procentu, pošto mu često završava lopta na prvom obruču, iako ima dobar pravac.

 

lik je igrao manje od 13 mins na 45 tekmi, na ovoj koju sam posadio, 20ikusur sa 7 asistencija/1 prodata i 1-5 šutem.

daklem, pričamo o aspektima koji su kod njega minusi ali s'obzirom na ballhandling, gde je u stanju da proigra centra ili udeli pas slobodnom šuteru, mislim da bi bio daleko korisniji za ekipu od nekih drugih bekova i krila koje smo u ovih 10ak godina imali na raspolaganju a šutiraju nekada dobro, nekada loše i to bude sve što imaju da ponude.

 

 

 

Iskren govoreći ne vidim tu neki značajan apgrejd u odnosu na Pefija recimo.

Edited by Laki21
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

verujem da bi mu i evropski range za tri pomogao u procentu, pošto mu često završava lopta na prvom obruču, iako ima dobar pravac.

Ja sam zaista impresioniran uinijevom posvećenošću detaljima kada treba dočarati Frenkijev apsajd. 🙂

 

Voleo bih da se ovo realizuje, baš nekako imam utisak da bi Duško umeo Nkitlinu odlično da iskoristi.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, propolis said:

Kako smo poceli selekciju opet će biti dovoljno da se protivnicka odbrana skoncetrise na jednog igrača i tu je posao gotov.

 

Mislim da je prošlogodišnji Partizan prototip moderne ekipe gde sa svake pozicije imaš top napadača koji može da userava svaku odbranu. Čak i mučeni Papapetru koji nije mogao da se uklopi je igrac koji ume da ima po 15ppg u EL.

 

Hoću reći da bi principi pri dovođenju igrače trebali biti slični, veoma dobri napadači uz solidne atletske sposobnosti.

Slažem se, samo bih dodao i fizički moćne, koji nisu injury-prone i ispušene muštikle/matori/penzosi.

 

Ntilikinu bih zaobišao u širokom luku jer je prototip onog što nam ne treba pre svega jer je čist primer one-way i limitiranog igrača do bola, a onda i precenjenog može se reći, pa i za EL nivo, bez ikakve sumnje.

 

U napadu skoro i da u potpunosti ne postoji i da je igrač manje, doslovno i bukvalno, bez ikakvog preterivanja, i za EL nivo, bukvalno zadnji vezni, kamenjar klasičan i bez šuta totalno, prodor i finišer isto očajan i užasas, kreacija preslaba, court vision loš/ispod prosečan, decision making isto tako, passer isto tako itd…

 

Ma ono bukvalno igrač manje u napadu doslovno, bez ikakvog preterivanja, i bukvalno sem sajza, raspona ruku, neke prosečne fizike, ali atletski loš, i odbrane apsolutno nema ništa u svom uopštenom repertoaru, a pogotovu i najviše u napadu. A pritom sam ubeđen da je itekako skup igrač i da traži ozbiljnu i masnu platu i bonuse, s obzirom na CV i reputaciju (pik na draftu), tako da taj metak treba i mora izbeći kako se zna i ume, i tu nema šta (dalje).

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

Komšijski miki maus tviter nalozi nam sprdaju novo pojačanje a ne kapiraju da je ovo njegov početak priprema

 

 

 

Opis slike: pored prijatelja ti ne trebaju neprijatelji... Ok,  neka roka cigare i radzu(svi znamo da to radi), ali onaj ko ga je slikao(verovatno neko blizak) treba da razmisli da li je ispao mangup ili budala ovim potezom...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki21 said:

  

 

 

Iskren govoreći ne vidim tu neki značajan apgrejd u odnosu na Pefija recimo.

Apsolutno, lik je Marković 2.0 verzija, ciglar, one-way i ograničen igrač ko terasa bukvalno (pogotovu i najviše u napadu, i to u potpunosti). U napadu je doslovno igrač manje i nepostojeći, samo još jedan rukometaš u (predugačkom i prevelikom (finansijski) nizu "igrača" koji su obitavali i šlepali se u KK Crvena zvezda.

 

Ne daj Bože da dođe, toliko.

Edited by Шутер из блока
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Tada bi pisao kako smo bili slepi kod ociju da ga propustimo.

 

I onda mu ti izvadis postove iz sadasnjeg perioda. 😄

 

Polazim od toga da ako već uvozimo igrača bilo bi dobro da ne bude kamenjar.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Opis slike: pored prijatelja ti ne trebaju neprijatelji... Ok,  neka roka cigare i radzu(svi znamo da to radi), ali onaj ko ga je slikao(verovatno neko blizak) treba da razmisli da li je ispao mangup ili budala ovim potezom...

 

summer is serious majica pobedila. ma koga bole pajone, sad će teokratija nekome da se pravda što na odmoru pije radžu i duva pljuge. 

bitno je da je rekao ne džointu :lol_2:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...