Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, Laki21 said:

Srećan Hanga svima koji slave, pogotovu onima koji su mi objašnjavali kako Pontike rastu na svakom drvetu. Ovaj je manje koristan i od Dobrića.

Brate ti za igraca koji je igrao 19 i 11 minuta na F4 utakmicama za klub koji je osvojio EL kazes da je manje koristan od Dobrica

 

  

1 minute ago, Nini3112 said:

Sigurno nije doveden da poentira... Posle ovoga mislim da su sve manje sanse da gledamo (Lazarevica/Lazica).

Po meni ima mesta za obojicu u rosteru, s tim da ce Lazarevic verovatno biti na granici 12-og igraca i van klupe, ali moze se koristiti nekada kao specijalac na poziciji 4 u cemu se najbolje i pokazao ove sezone. Lazic mi nije uopste problem niti visak. Ovako ja mislim da ce biti popunjene pozicije od 2 do 4:

2: Nedovic

2/3: Hanga, Lazic

3: ?????

3/4: Davidovac, Lazarevic

4: ?????

 

Dakle 7 igraca, i jos po tri na pozicijama 1 i 5, sto je ukupno 13. 

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/5/2023 at 10:48 AM, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

Znajući istoriju prelaznih rokova u prethodnim godinama, ja bih se u dupe šutirao da dovedemo Hangu ili Vilijamsa, a najbolje obojicu. Provereni i iskusni EL igrači. Hanga vrhunski defanzivac, ume za tri, a može i do samog kraja, Derik takođe. Ali šta će nam kad imamo Dedu, Lazarevića i Mitrovića.

 

Malo sam zauzet. Šutiram, ali ne iz bloka, već u dupe. 

  • Like 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Sigurno nije doveden da poentira... Posle ovoga mislim da su sve manje sanse da gledamo (Lazarevica/Lazica).

 

Lazic nece nidje, ali i meni mirise na neki Lazarevic -> Igokea scenario. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, NikeAir said:

Trebalo bi penzionerima da daju nekakav popust za sezonske,da mogu da gledaju kolege kosarkase...

Madridjanima penzioneri nisu smetali prosle godine, nemam nista protiv da i nasi odrade nesto slicno!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Brate ti za igraca koji je igrao 19 i 11 minuta na F4 utakmicama za klub koji je osvojio EL kazes da je manje koristan od Dobrica

Pa doveli smo i Hasana Martina koji je na f4 imao solidnu minutažu i učinak, pa svi znamo kako je to ispalo.

Razumljiv je skepticizam prema Hangi koji jeste odličan igrač, ali daleko izvan svog prajma i već sad u ozbiljnim godinama i verovatno preazisećen.

Link to comment
Share on other sites

Sasvim logičan potpis, s obzirom da će neko morati da krpi rupetine iza Nede i Tea. Potpis ovakvog profila igrača, sa trenutnim rosterom, je definitivno bio pod must. Trebaće sad ozbiljna prangija na 1/2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...