Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

Naravno da ne.

Facu/Mirota>Clayburn. Na toj poziciji stize Kalina, ne zna ni on sam da stize.

 

ja bas obozavam clyburna, pa sam pristrasan verovatno. meni je on mozda i najbolji igrac evrolige u kontinuitetu, svakako najkompletniji.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da skrenem malo pažnju s Goldijevog EK rostera...

Nećemo imati sledeće sezone i Teodosića i Nedovića u timu. 

Ako sam dobro čuo šta priča neka gospoda u Strahinjića bana. 

Duško veli...ili jedan ili drugi. Bar za sada je tvrd u pregovorima. 

Ako zaista to tvrdi, onda je dobro imati trenera sa kicmom. 

Just now, uini said:

 

ja bas obozavam clyburna, pa sam pristrasan verovatno. meni je on mozda i najbolji igrac evrolige u kontinuitetu, svakako najkompletniji.

U situaciji Mirota vs Klajburn, biram Klajburna uvek.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da skrenem malo pažnju s Goldijevog EK rostera...

Nećemo imati sledeće sezone i Teodosića i Nedovića u timu. 

Ako sam dobro čuo šta priča neka gospoda u Strahinjića bana. 

Duško veli...ili jedan ili drugi. Bar za sada je tvrd u pregovorima. 

 

Bogami, Duško dobija sve više pozitivnih poena kod mene...

 

@goldberg Da direktno ponovim ono što sam pre neki dan rekla na osnovu tvojih upisa. Make no mistake da bi ti igrači koje navodiš takođe bili preplaćeni, samo u svojim okvirima. Pogledaj spekulisane ugovore za Mitrovića i Davidovca - KKCZ ih apsolutno precenjuje. Ti tvrdiš da je dovoljno da se ne dovode imena poput Mirotića, Campazza, Clyburna, pa ispada da bi samo tako nešto bilo razbacivanje parama. Ovi igrači koje si naveo za krilne i centarske pozicije ne bi bili dovoljno dobri za neko ozbiljno takmičenje, a koštali bi poprilično.

Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

Sa druge strane kazu da Teo vrv potpisuje u ponedeljak, a opet Nedovic ima jos 2 godine ugovora. Hmm

Ma kako god hoce.

Odavno me ne greje sunce, mi vec sada mozemo naslutiti po visini ugovora Dede, Mitrovica, eventualne produzetke Kuzmica, Lazarevica uz prisutnog Raduljicu, da se politika poslovanja nece menjati.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:


To je trenutna situacija ali igrao je on košarku i pre deteta. Valjda je imao želju da se oproba u nekom stranom EL klubu? Duško je možda tražio da ostane, možda, možda, nagadjamo, možda je Čović tražio da ostane a Dusko se složio jer je on trenutno u top25 centara u EL, možda.
Mene njegova plata ne zanima, kako se nijedan EL nije barem zajebao pa da ga proba 2-3 godine,da i one iskoriste tu košarkašku inteligenciju, to je pravo pitanje? 

Pa plakao i odlucio da ostane za manje para jer zvezdasrbija.😜

1 hour ago, K.Dot said:
1 hour ago, K.Dot said:
Edited by Clash
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sa druge strane kazu da Teo vrv potpisuje u ponedeljak, a opet Nedovic ima jos 2 godine ugovora. Hmm

A bilo je za Tea i da potpisuje za 48 sati najdalje prije neka 144 sata, tako da ko zna...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni said:

Ma kako god hoce.

Odavno me ne greje sunce, mi vec sada mozemo naslutiti po visini ugovora Dede, Mitrovica, eventualne produzetke Kuzmica, Lazarevica uz prisutnog Raduljicu, da se politika poslovanja nece menjati.

 

Deda i Mitrovic su dobili novce po sadasnjim cenama ugovora u Evropi. To sto je dobio Mitrovic je neki minimum. Ono sto sam video od Davidovca, a pogledao sam par utakmica CSKA, mi govori i da je on dobio realne pare. Raduljica je bivsi, Kuzmica jos nismo produzili, a i nisam cuo da hocemo, osim na ovom cenjenom forumu. Lazarevic uvek moze da bude 13ti igrac.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, quentin said:

A bilo je za Tea i da potpisuje za 48 sati najdalje prije neka 144 sata, tako da ko zna...

Bilo je, ali do sada je sve bilo tacno sto mi je rekao ovaj drugar, mada meni je ovaj prelazni rok vise nego zabavan i nista nikome ne verujem. Da ne znam sebe vec 48 godina, ne bih ni sebi verovao 🤣

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Deda i Mitrovic su dobili novce po sadasnjim cenama ugovora u Evropi. To sto je dobio Mitrovic je neki minimum. Ono sto sam video od Davidovca, a pogledao sam par utakmica CSKA, mi govori i da je on dobio realne pare. Raduljica je bivsi, Kuzmica jos nismo produzili, a i nisam cuo da hocemo, osim na ovom cenjenom forumu. Lazarevic uvek moze da bude 13ti igrac.

Taj 13 igrac  igra 20 min.

Umesto koseva, od njjega imamo dobar je momak, bori se i ostale kvalitete ala Gobelja, Srnaldo. Smucilo mi se od vojnika kluba.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...