Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, Kvaratskhelia said:

Hanga bi legao super na ovaj neatletični i defanzivno bijedni roster. Top defanzivac, umije da spusti loptu na parket i da probije kad osjeti prostor. Skroman strijelac, ali ima ko da daje poene.

Jos uvek nema ali nadamo se da ce imati

Samo da ne zavrsimo sa Lijem... Najgori igrac u EL,bez premca.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Samo u Bajern 4 igrača prethodne sezone, ako bi računali sve evropske lige to je povelika cifra.

 

Jos Gilespija i Vinstona nisam ni hteo da racunam da bi mu ublazio upis jer su odigrali samo 7 odnosno 9 utakmica sezonu pre toga u Nba, ali su si sedeli na klupi dosta dakle granicni Nba igraci kao i gomila sa onog spiska i tamo ima igraca sa par utakmica ove sezone dok vecinu nisu ni ulazili ili igrali u G ligi. Bongu sam definitivno zaboravio on je imao ulogu u Nba, a Cheatham je G liga igrac.

 

Dakle zapravo 5-6 prosecno predje prethodnih sezona. I to sa minimum 2 amerikanca koji prvi put dolaze u El da ne bude da se samo povratnici vracaju. Tipujem da ce jedan ili dvojica barem sa onog spiska put Evrope. 

 

Posto se niko nije nadovezao na onaj spisak, onda nek bude to konacan. Jednog vec imam da precrtam po preporuci @Milos 3.14 😃

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, srlepajce said:

Za Dejvisa se pisalo po tw da jeste imao usmeni dogovor sa nama. Pominjala se cifra 1.4.  U igru usao navodno i kkp. Na kraju nije zeleo u Srbiju.

 

Ovo je možda i najrealnije. Dosta dokazanih igrača neće u ovaj naš brlog, naročito ako mogu da biraju, a uglavnom mogu. U Partizan neki i hoće, prvenstveno zbog Željka, inače bi bilo isto. 

 

Kampaco i Vildoza nisu merilo, došli su da premoste, napravili dilove za dalje još tokom sezone i na kraju brže bolje zapalili... Kampacu Zvezda nudi bogatstvo, jer on prodaje sezonske i diže hajp, pa čovek opet neće... i ne čudi me...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nini3112 said:

Jos uvek nema ali nadamo se da ce imati

Samo da ne zavrsimo sa Lijem... Najgori igrac u EL,bez premca.

 

Nije ni blizu najgorih igraca u El, bez premca, ali je jedan od najlosijih trenutno dostupnih plejmejkera.

 

Inace Li i Hanga nemaju dodirnih tacaka sto se tice pozicije.

 

10 minutes ago, srlepajce said:

Za Dejvisa se pisalo po tw da jeste imao usmeni dogovor sa nama. Pominjala se cifra 1.4.  U igru usao navodno i kkp. Na kraju nije zeleo u Srbiju.

 

Ma kakvih crnih 1.4m za Dejvisa, pa Lesor nakon neverovatne sezone je zabo 1.5 miliona u Panatinaikosu koja ocigledno preplacuje igrace, a Dejvis ce nakon karijere u padu, sa 32 godine i 3 skoka po mecu a centat je kao starter evroligaske ekipe da dobije ponudu 1.4m... Mislim jasno je dobar centar da ne bude da ga kudim samo, ima dobar arsenal u napadu, dobar p&r igrac, ima odredjenih segmenata u odbrani gde je dobar, ali tesko i 1m da je dobio od Valensije i to bi bilo preplacivanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Hanga bi legao super na ovaj neatletični i defanzivno bijedni roster. Top defanzivac, umije da spusti loptu na parket i da probije kad osjeti prostor. Skroman strijelac, ali ima ko da daje poene.

 

Nema za sad niko, sem Nedovića i to kad je u ulaz-modu, ne onaj što forsira trojke iz svlačionice.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LightWeight said:

Aj sto nikog nismo potpisali nego ni jedno ime ne izlazi da se vucara po medijima kao Shabaz prosle godine i slicni 

Ili nas ocekuje potop ili se radi jako u tisini pa ce padati bombe

aj nek nam je sa srecom pa da bude ovo drugo 

Kako bre nema da se vucara? Mirotic, Teo?

Link to comment
Share on other sites

Just now, LightWeight said:

Ne bih nastavljao temu posto se ocigledno necemo sloziti tako da nek ostane na ovome

 

I mene zanima što podržavaš teranje na nacionalnoj osnovi čoveka koji je došao kod nas i ostavio srce na terenu za grb Zvezde dok je bio ovde. Omić nije top klasa, daleko od toga, ali on je časno i pošteno nosio grb Zvezde. Možeš i u inbox da mi napišeš, ako želiš, neću objavljivati.

1 minute ago, Stanko1997 said:

Imam dve loše vesti za vas (nekome možda i dobre 🤷) : Milan Tomić u stručnom štabu Etorea Mesine i Olimpijakos se zahvalio Džošu Bolomboju. 

 

Skaut?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Juliet said:

 

Picsart_23-07-05_14-19-25-889.jpg

Primetio sam da cim neko ima drugacije misljenje od vas odmah je sa RSB

Nisam pisao tamo a i da jesam ne vidim problem posto pola ljudi ovde jeste

A kako vidim ti imas 3 upisa i usao si na forum u ponedeljak

Ko ti daje za pravo da ti odredujes uopste ko je dosao odakle? 

Edited by LightWeight
Link to comment
Share on other sites

Just now, LightWeight said:

Primetio sam da cim neko ima drugacije misljenje od vas odmah je sa RSB

Nisam pisao tamo a i da jesam ne vidim problem posto pola ljudi ovde jeste

 

Alen Omić je teran iz Zvezde na nacionalnoj osnovi.

 

Ti si napisao da im daješ podršku za teranje glavatog Omića.

 

Različito mišljenje nije problem. Ali ksenofobija, rasizam i nacionalizam, kao i svaka diskriminacija na osnovu vere ili nacionalnosti ovde JESU problem, pa sam te zato pitao da mi napišeš zbog čega daješ podršku teranju Omića.

  • Like 17
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...