Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

8 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa mi i jesmo ekipa iz donjeg doma

 

Ako ćemo tu i da ostanemo, onda je i normalno što ima nezadovoljnih... S tim što ne bih baš rekao da nam je i budžet na nivou ekipa iz donjeg doma.

 

9 minutes ago, Juliet said:

Da je zvezda nekad dovodila evroligaške aždaje da budu 2. Ili 3. Opcija, pa i da razumem nezadovoljstvo što su potpisani Luka I DeDa, ali zvezda očigledno nema baš toliko novca koliko neki misle i nije sigurno Čović toliko izlapeo, pa je rešio da taj "ogroman" novac kojim raspolaže troši na domaće mediokritete, a zaobilazi Mirotice i Klajburne.

 

Ne reče koliko su godišnje dobili Mitrović i Davidovac, da procenimo da li se isplati toliko plaćati 2. ili 3. opciju? 

 

A što se mene tiče, pojačanja uopšte ne moraju da budu Mirotići i Klajburni, al' ne moraju vala ni Mitrovići i Davidovci. 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Proćiće cigani mnogo faza tokom trajanja prelaznog roka. Od euforije do smora i natrag. Ja poznajem čoveka koji je KK Zvezdi PR bio je nekad tv komentator i sad je na Areni  🙂 . Uglavnom verujem da će Duško sve po svojoj želji ukomponovati. Teret mi je pao sa srca kad igramo Evroligu ali se u novce ne razumem toliko niti pratim tržište. Čekamo samo da vidimo kako će i šta biti. Optimističan sam iako mi se nekad neki potez i dovođenje ne dopadne. Iz kluba su i rekli, javio se čini mi se Milan Dozet da mediji nijedno ime nisu pogodili 🙂 Nadam se uskoro stavljanju šlemova 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

A kako ja vise da znam kome da verujem i ko ima prave informacije?

Brate ja kad citam ovu temu meni Teo pre podne nas Gospodar i Spasitelj a popodne ispusena mustikla.

Onda imam nocne more gde ga Jelisaveta u latexu tera da trenira dok se Mitrovic razbacuje kesom sa Davidovcem na splavu. Dobric ceka na aerodromu ne radi rengend za prtljag.

I da, Jelisaveta drzi Ljubicu ko pravi zlikovac.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Juliet said:

 

Da je zvezda nekad dovodila evroligaške aždaje da budu 2. Ili 3. Opcija, pa i da razumem nezadovoljstvo što su potpisani Luka I DeDa, ali zvezda očigledno nema baš toliko novca koliko neki misle i nije sigurno Čović toliko izlapeo, pa je rešio da taj "ogroman" novac kojim raspolaže troši na domaće mediokritete, a zaobilazi Mirotice i Klajburne.

Covek je 2 El sezone zapocinjao sa trenerima pocetnicima, dovodi igrace van zelja trenera,  cele sezone pise saopstenja, umislja bocne udare, stavlja mete na ljude koji pisu po forumima.. 

 

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Zli Coban said:

Nisam ovde niti pisem da bih nekoga ubedio,ako mislis da oni imaju vise jer su dali panteru i ledeju milione a mi Luki i Davidovcu ni trecinu od toga grdno se varas. Samo cist primer ako zadrzimo Kampaca(jos uvek nije otisao), mislis da on ostaje za stipendiju?

 

Dobro, u pravu si. Imaginarni Kampaco i Mirotić su možda i skuplji nego stvarni Panter i Ledej, tako da si mogao i da napišeš da imamo više para, a ne samo jednako. 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel moze Daulton Hommes ( Baskonia ) ... od danas free agent ?

26 god, deluje cvrsto, meka ruka ... sta misli Guru ?

Ja bih rekao da je to prototip igraca koje treba da jurimo, i to na visegodisnje ugovore ... 

I opet skauting Baskonije ... jbg, bas bi mogao Dusko malo da prepise, ima od koga i ne verujem da ce mu uzeti za zlo

Edited by Plant
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Plant said:

Jel moze Daulton Hommes ( Baskonia ) ... od danas free agent ?

26 god, deluje cvrsto, meka ruka ... sta misli Guru ?

Ja bih rekao da je to prototip igraca koje treba da jurimo, i to na visegodisnje ugovore ... 

I opet skauting Baskonije ... jbg, bas bi mogao Dusko malo da prepise, ima od koga i ne verujem da ce mu uzeti za zlo

 

Sutra bih ga potpisao: odličan šuter koji sa pozicije 4 ne donosi samo spot up trojke, nego ume da šutira i iz kretnje i da kreira sebi iz driblinga, a pritom je dovoljno čvrst i atletičan da ima šta da ponudi i na drugoj strani terena. Nije imao neku spektakularnu statistiku u EL, al' definitivno ima potencijal.

Edited by Guru
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa sta ima da prepisuje kad mu se evo Dobric vraca, tj ne vraca, al ne verujem da ce zaista bilo ko u El uzeti 3D igraca koji nema D a i 3 je upitno. 

 

Evo prenose na Tw da se ,,iskomplikovalo'' i da ima ponude nas i jos nekih el ekipa.

😆

Standardna prica

 

Iskomplikovao se Skariolo

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dobrić će po svemu sudeći i gotovo izvesno, nažalost i na moju neopisivu muku, ipak uraditi (ista/slična situacija i ishod) i dobiti ono što je već i njegov ortak takozvani "imam 3 EL ponude, ali je ipak srce i ljubav prema Zvezdi, upravi, treneru i stručnom štabu i saigračima presudilo" 😂 Mitrović - ostati, produžiti ugovor i plus dobiti (dosta/veoma) pojačanu platu i bonuse.
 

Užas, definitivno neću moći da ga gledam i trpim idalje u klubu, moj mozak i organizam to apsolutno ne može više da izdrži uopšte, ni malo.

4 minutes ago, Guru said:

 

Sutra bih ga potpisao: odličan šuter koji sa pozicije 4 ne donosi samo spot up trojke, nego ume da šutira i iz kretnje i da kreira sebi iz driblinga, a pritom je dovoljno čvrst i atletičan da ima šta da ponudi i na drugoj strani terena. Nije imao neku spektakularnu statistiku u EL, al' definitivno ima potencijal.

Slažem se, dobar igrač za bekap ulogu, ali ništa više od toga.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Guru said:

 

Sutra bih ga potpisao: odličan šuter koji sa pozicije 4 ne donosi samo spot up trojke, nego ume da šutira i iz kretnje i da kreira sebi iz driblinga, a pritom je dovoljno čvrst i atletičan da ima šta da ponudi i na drugoj strani terena. Nije imao neku spektakularnu statistiku u EL, al' definitivno ima potencijal.

Tu opet dolazimo do problema da on nije igrač koji će da bude nosilac na toj poziciji, a već smo doveli rezervnu četvorku.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Шутер из блока said:

Dobrić će po svemu sudeći i gotovo izvesno, nažalost i na moju neopisivu muku, ipak uraditi (ista/slična situacija i ishod) i dobiti ono što je već i njegov ortak takozvani "imam 3 EL ponude, ali je ipak srce i ljubav prema Zvezdi, upravi, treneru i stručnom štabu i saigračima presudilo" 😂 Mitrović - ostati, produžiti ugovor i plus dobiti (dosta/veoma) pojačanu platu i bonuse.

 

Pratim i podižem za mnogo/puno/nemalo/obilato :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Onaj momak iz Virtusa (ex Boston) potpisa za Valensiju ... to kao i ovaj Hommes bi nam trebala biti ciljna grupa. Dugorocno smo mi (kao i komsije) donji pratezni dom EL i  jedino uspostavljanje nekog skauting sistema nas moze drzati u tom drustvu

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...