Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Meni je kod Luke najveci problem taj sto nema mentalitet centra. Aj sto nije jak, nego sto ni ne voli da se bije. Aj sto ne zna da pogodi uz kontakt, nego sto ce pre da pokusa neki besmislen sut, nego da se dodirne sa oznojanim telom. Nije da se on ne trudi, nego uvek ide linijom manjeg otpora, sto bas nije karakteristicno za centre u kosarci. 

 

A meanwhile, siri ruke, jebe mame sudijama, prikenjava saigracima. Bas ono na pogresnom mestu pokazuje "misice".

 

Nije mi toliko uzasan igrac kao sto kolega Guru kaze, ali bih vise voleo da nam je bekap centar drugacijeg profila. Meni se tu Martin bas uklapa, ali jebiga kad je covek bivsi kosarkas. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kankkunen said:

Najvažnije pitanje je sa kojim budžetom raspolažemo, cenim da u klibu trenutno nemaju odgovor ... o čemu onda pričamo.

Meni nije jasno zasto onda "placamo" WC ako ne znamo nista,onda ostani u EC gde ti je i mesto ako nisi sposoban za bilo sta drugo,jednostavno je jos malo pa postajemo neka nova Alba samo jos slabija verija,bez bilo kakve vizije idemo iz godine u godinu,ako ne mozes da se izboris za nesto vise ocigledno je onda da NESTO treba da se menja,izvinjavam se na negativi ali takav sam zadnj par dana sto se kosarke tice.

Link to comment
Share on other sites

Meni je fascinantno da mi kao navijaci apsolutno nista ne znamo, niti oko budzeta niti oko planova za sledecu sezonu, svi klubovi su vec izasli sa jasnim planom i porukom sta i kako dalje. Cak je i Ostojah najavio F4 sto automatski znaci da ce biti love i da idu jos jaci u sezonu, nas predsednik i direktor su na odmoru i ne oglasavaju se a neki tamo Bagzi se javlja sa porukom da jurimo domacu osnovu i to je sve.

 

I sta onda dalje ocekivati od amatera koji nam obitavaju u klubu?

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Evo pogledaj u komsiluku ako ti je tesko da ispratis ostatak Evrope.

Pa mene zanima ostatak Evrope, konkretno Makabi, Zalgiris, Valensija, Baskonija, jer su mi te ekipe negde nas nivo. Jel neko iz ovih klubova javno izjavio kako je cilj top8, f4 ili nesto trece?

Edited by СтелаРоса
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tačno sam znao, što nije bilo teško shvatiti i videti, kuda plovi ovaj brod još otkad, evo sad konkretno i pogotovu za sledeću sezonu i naredni period kluba - ponovo se apsolutno ništa ne zna šta, ko i kako - znači ni da li će Ivanović biti trener i na dalje, niti ko će mu biti u stručnom štabu jer evo ide i Marko u Barsu, znači i tu smo već u (debelom) zaostatku i hendikepu odma u startu za sledeću sezonu jer pre svega prvo i osnovno gubi se kakav-takav kontinuitet i na klupi i u stručnom štabu, onda gubimo jednog člana stručnog štaba (znači manji broj ljudi u istom, a trebalo nam je i treba nam baš suprotno, pojačanje ili više njih u istom), a onda i apsolutno sve ostale stvari u i oko kluba, znači totalno rasulo i katastrofa na svim poljima.
 

Znači ni od dolaska Ivanovića se nije apsolutno ništa radilo, planiralo, spremalo i pravila taktika i strategija za narednu sezonu i period kluba, niti su se skautirala i planirala pojačanja i igrači koji će doći i koje ćemo pojuriti na leto, niti ko će ostati (a ne treba i ne sme niko osim Vildose i Kampaca, osim eventualno samo neki određeni i to samo max. za 3. opciju ako hoće), niti se radilo i trudilo da se namakne, dobije i nađe ozbiljan i veliki budžet za sledeću i naredne sezone, naravno pre svega za EL i ozbiljne ambicije u istoj, niti se radilo i planiralo da se dovedu ljudi koji imaju znanje i kiji su stručni u skautingu, i za pozicije GM-a i sportskog direktora kluba, ma apsolutno ništa se nije radilo, planiralo, spremalo i pomerilo sa mrtve tačke, što se i iz aviona vidi i što je jasno kao dan.
 

Sve ove stvari i ovakav (ne)rad i (ne)stručnost, što je dubuko ukorenjeno i što je zapaćeno u i oko kluba, će nas (pre)debelo koštati, kao što nas je itekako koštalo uostalom i ove sezone kao i apsolutno svih prethodnih 10 od kad igramo EL i od kad je Čović na čelu kluba (u EL prvenstveno, a onda i u ABA, a vrlo lako je moglo i u Kupu), u budućnosti, a bojim se da će/su neispravljive i/ili nerešive, barem ne za taj nivo na kom klub treba i mora biti - plejof legitimni i to svake sezone kontender, a onda što da ne i, Bože zdravlje, sam vrh EL.


I opet će apsolutno sve biti isti i preslikano, samo jovo nanovo, presipanje iz šupljeg u prazno i seci uši krpi dupe scenarijo, u i za apsolutno svim stvarima u i oko kluba. I opet će posle biti priča/"izgovor" (kroz neko vreme i tamo pred/u toku sezone sledeće) za eventualne, a po svemu sudeći neizbežne i totalno realne i očekivane, loše, a vrlo moguće i očajne, rezultate, rad i uspehe kluba to što se "'nate ništa nije znalo do kraja juna" - za prvenstveno učestvovanje u EL (iako su znali), a onda i za apsolutno sve ostale stvari u i oko kluba, a koja su samo i isključivo njihova krivica i (ne)odgovornost, i posledica njihovog (ne)rada, (ne)znanja, (ne)stručnosti i (ne)sposobnosti Čovića i njegovih poltrona, iako su imali itekako previše vreme i na pretek za apsolutno sve ove stvari i da razmisle, i da osmisle i da naprave strategiju, i da naprave taktiku, i da obezbede, nađu i reše i budžet i apsolutno sve ostale stvari za sledeću sezonu i naredni period kluba, ali oni to nisu apsolutno uopšte i nikako nisu iskoristili to vreme, a i da su hteli prosto i jednostavno NE MOGU i još otkad dokazano NE UMEJU, niti su stručni, niti imaju znanje, niti su sposobni, niti su kadri, niti su vešti, niti imaju ugled, reputaciju i autoritet u EL i uopšte u evropskoj košarci (jer su kapacitet za samo ova blatišta u vidu domaćih takmičenja, i apsolutno ni malo više/dalje, i nemaju roming logično), niti imaju logistiku za EL, niti za uopšteno evropsku košarku i uopšteno za van granica domaćih blata, niti su snalažljivi, niti su kooperativni i operativni, ma znači apsolutno ništa, kedna ogromna 0, -0. Taj palanački i retardirani koncepti, (ne)rad i (ne)poslovanje Čovićevo koje je (pre)duboko ukorenjeno i (pre)zapaćeno u i oko kluba, a onda i apsolutno i totalno neznanje, nestručnost i nepotizam će nas i KK Crvenu zvezdu doslovno sahraniti na mesto.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, suptil said:

Fazon: Mitrovic- Deda - Kuz idemo sezonske, Arena navali narode!!!

Juce Bagzi nije hteo da komentarise prelazak u Arenu a da prelazimo cisto sumnjam da to ne bi napomenuo... Tako da mozda i ne bude Arene nista cudno i ne treba da bude ako nemamo ambicije i tim za to,jednostavno

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Juce Bagzi nije hteo da komentarise prelazak u Arenu a da prelazimo cisto sumnjam da to ne bi napomenuo... Tako da mozda i ne bude Arene nista cudno i ne treba da bude ako nemamo ambicije i tim za to,jednostavno

Kad je uprava sama sebi cilj i sama sebi dovoljna tako to obicno biva. Ne verujem u apokalipticne scenarije ali sam siguran da ih je ova dreka i nezadovoljstvo verovatno malo usporilo> Ili oni koji imaju informacije a koji pisu na forumu su malo digli rucnu pa ne zele da detaljnije na dnevnom nivou neke stvari razjasne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Mirage93 said:


Centru koji ce doci. Ko god da dodje, nebitno je da li ce biti neko kome je ofanziva ili defanziva glavna karakteristika, Mitar ce se uklopiti.

Pa došao ti Martin prošle godine, i..? Jel' se uklopio Mitar ili nije..?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, srlepajce said:

Pa valjda se onda resavas pomocnog osoblja iza kosa

Ne, mi prvo dovodimo pomoćno osoblje i produžavamo šljakere i mediokritete iz trenutnog rostera (i to do kraja karijere po penzije po mogućstvu, a i posle nek ostanu u klubu, nek im se nađu neke funkcije u istom, što da ne, jer ne valjda da se "baci", nek nastave da budu uhlebi i da se šlepaju iz sezone u sezonu kao i dok si igrali, pogotovu u EL), pa onda gradimo i formiramo oko istih celu ekipu i koncepciju, to se tako radi 'nate.

 

Kaki prvo da se rešimo škarta, pa onda da se dovode ozbiljni i kvalitetni igrači koji imaju kvalitet i ozbiljnost za EL, i da se oko odličnih igrača formira i sklopi cela ekipa i koncepcija, sa jasnom idejom, planom i vizijom (i od strane trenera i njegove košarkaške filozofije i uopšteno košarkaškom) smislena, logična i normalna, i košarkaška, talentovana i fizički i atletski kvalitetna i ozbiljna, i napadački i odbranbeno kvalitetna i ozbiljna za EL nivo, i uopšteno košarkaška ekipa, kompatibilna i kompetentna za EL nivo, a onda i za ozbiljne ambicije u istoj, to se tako ne radi, ne znamo mi ništa.

Link to comment
Share on other sites

A gde su svi ti dogovoreni igraci na koje se cekala samo zvanicna objava da smo u EL?

 

Jel to Covic dogovorio Tea, Bjelicu i njegovo drustvo iza kosa?

 

Verujem da on razmislja u fazonu Dzoni ima malo dete ma neka ga za 200k sta je to, Kuzmic isto neka ga dobar decko sta je sve preziveo, Raduljica sta kome smeta sedi covek nikoga ne dira

S druge strane da ga covek pita da tih bar 700k doda na platu nekom od nosioca bilo bi mi ne preplacujemo igrace

Edited by srlepajce
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Како где су, па разговара се са провереним снагама, биће то све тип-топ, од Лазе до Деспота, од Митра до Куза. Тео и Бели легенде, сви који кажу да они не могу да помогну су размажене незналице које хоће Кампаце и Вилдозе науштрб гладног народа, а могао би можда и Милан "циркус лига" Мачван да се приупита за јуначко здравље. На остала 3-4 места ће бити странци, шта бисмо ми хтели, ето хтели су да доведу Калину, Мироту и да задрже Факуа, али замислите, неће људи да играју са Деспотом и Кузом, него иду у Барселону и Реал, па се ви после везујте за њих. Уместо да нашим доказаним ведетама пружимо поверење, ево сад ће да направе искорак. Само што нису.

Link to comment
Share on other sites

Mitar po meni odlicno sto ostaje 

Nema mnogo centara koji mogu da podele pas kao on u EL.

u nekoj drugoj ekipi bi imao po 5,6 ass po utakmici

To sto kod nas ne mogu da pogode otvorene šuteve to je drugo

Nije los ni u reketu kao sto se pise ovde

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čočo said:

Evo Dubljević i zvanično završio sa Valensijom. Kakva nam je transfer politika kuću i okućnicu dajem da je on jedan od sledećih pojačanja.

Gotovo izvesno da će doći, napisao sam već nekoliko puta da je kontaktiran više puta i da ga očigledno baš želimo, nažalost.

 

Davidovac, Teodosić, Marjanović, Bjelica, Dubljević i Holins (iskasapljenog povredama i posle najteže povrede u sportu i pauzirane skoro apsolutno cele sezone, a pritom bukvalno nikakav, užasan, nekonstantan i limitiran do bola EC igrač, ali to je ta vrsta igrača i uopšteno igrači koje Čović dovodi, fenomenalno se uklapa u tu vrstu istih koje on dovodi i ispunjava sve uslove za dovođenje) su još otkad i po nekoliko puta kontaktirani i želimo ih (baš) jako, nažalost, ovo su proverene informacije. Jedan od ovih je nažalost već došao, a ne može i ne sme ni bekap ulogu da ima apsolutno ni u jednoj EL ekipi, što je jasno i što se vidi jer ga apsolutno nijedan druga EL ekipa nije htela niti dovela, ali eto Zvezda je Čovićeva prćija i taoc njega i njegovih kombinacija, i idelano i jedino mesto za uhlebe i one koji se šlepaju u EL, a pogotovu za njegovo "kupujmo domaće", ali i za (neke) strance, prvenstveno naravno, nažalost, koji su bili ovde i koji razumeju njegov koncept "kupujmo domaće" i "porodični koncept", i koji su imuni na kašnjenje plata, dugovanja, kašnjenje na isplatu dugovanja, plaćanje ko kako stigne, i ostalih Čovićevih mutljavina i talova.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Шутер из блока said:

Gotovo izvesno da će doći, napisao sam već nekoliko puta da je kontaktiran više puta i da ga očigledno baš želimo, nažalost.

 

Davidovac, Teodosić, Marjanović, Bjelica, Dubljević i Holins (iskasapljenog povredama i posle najteže povrede u sportu i pauzirane skoro apsolutno cele sezone, a pritom bukvalno nikakav, užasan, nekonstantan i limitiran do bola EC igrač, ali to je ta vrsta igrača i uopšteno igrači koje Čović dovodi, fenomenalno se uklapa u tu vrstu istih koje on dovodi i ispunjava sve uslove za dovođenje) su još otkad i po nekoliko puta kontaktirani i želimo ih (baš) jako, nažalost, ovo su proverene informacije. Jedan od ovih je nažalost već došao, a ne može i ne sme ni bekap ulogu da ima apsolutno ni u jednoj EL ekipi, što je jasno i što se vidi jer ga apsolutno nijedan druga EL ekipa nije htela niti dovela, ali eto Zvezda je Čovićeva prćija i taoc njega i njegovih kombinacija, i idelano i jedino mesto za uhlebe i one koji se šlepaju u EL, a pogotovu za njegovo "kupujmo domaće", ali i za (neke) strance, prvenstveno naravno, nažalost, koji su bili ovde i koji razumeju njegov koncept "kupujmo domaće" i "porodični koncept", i koji su imuni na kašnjenje plata, dugovanja, kašnjenje na isplatu dugovanja, plaćanje ko kako stigne, i ostalih Čovićevih mutljavina i talova.

 

Lupi tačku negde, 'bem mu miša. Aktiviraš mi OCD.

  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...