Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

31 minutes ago, Wake in Fright said:

Ja baš mislim da ćemo skakački biti jedna od najboljih ekipa. Naša centarska linija je prilično visoka. Simonović i Bjelica su iznadprosječne visine za svoju poziciju. Tobi je ogroman. Bolomboj je nešto niži, ali je zato eksplozivan i solidno jak, pa neće biti neki minus. Jedino je Mitrović inferioran u skoku.

To je sve tako na papiru. U praksi za sada nedostaje agilnosti. Naravno da će biti bolje kad dođe Tobi i, još više od toga, kad Ilić ispadne iz rotacije.

Link to comment
Share on other sites

Treba mi informacija oko sezonske ulaznice. Pre par dana sam kupio u ušću sezonsku i prodavac mi kaže da moram na mali Kalemegdan kako bih pokupio članarinu. Zanima me da li neko drugi umesto mene može da ode i ispuni te formulare? Ja nisam u mogućnosti zbog posla naredne 3 nedelje doći u BG.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, alokin said:

Treba mi informacija oko sezonske ulaznice. Pre par dana sam kupio u ušću sezonsku i prodavac mi kaže da moram na mali Kalemegdan kako bih pokupio članarinu. Zanima me da li neko drugi umesto mene može da ode i ispuni te formulare? Ja nisam u mogućnosti zbog posla naredne 3 nedelje doći u BG.

Hvala

Ja sam pre 2 godine prvi put uzimao člansku i ako se dobro sećam u formularu se pisalo ime,prezime,mejl, datum rođenja i mooožda jmbg tako da mislim da to može bilo ko da obavi umesto tebe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imajuci u vidu zdravstveni karton Tea,odnosno broja godina, sasvim racionalno je plan da se u sezonu udje sa tri plejmejkera. I za odabir od mene 🥇

 

Sto se tice pozicije dva, a opet imajuci u vidu zdravstveni karton Nedovica, potpuno suludo je uci u sezonu, u kojoj pretendujes da udjes konacno u top 8 sa samo jednim bekom.

Nikakvo spustanje Hange tu nije potrebno, jer onda remetis sasvim odlicno popunjenu poziciju 3. Dakle jedan 🟥 karton za bekovsku poziciju i jedna 🥇 za niska krila.

 

Pozicija 4 🟥 karon kao kuca. Zbog da Covic jede go*na.

 

Pozicija 5 moglo je srecnije, ali ajde 🥇

 

 

Sve u svemu malo zuci, malo meda.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Igor_ said:

Bruno ce biti sa ekipom Makabija na turu po americi ako sam lepo ukapirao. Da batalimo da ga pominjemo vise😂

Verovatno ga Venecija pustila uz dogovor da ode na neku vrstu "probe".

Са екипом некаквог Макабија из друге Израелске лиге са лудим власником који их редовно води на Америчке турнеје. Притом га Венеција ништа није пустила, а тамо има уговор на 800к годишње како преноси неки Бразилац. Дечко није баш најчистији изгледа, али му је идеја ваљда да га виде нба тимови па да га неко узме?!

Edited by Шеф стручног штаба
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bruda said:

Mesina, Laso, Itudis, Barcokas, Ataman i Obradović su bolji treneri od Ivanovića, od EL trenera, Sale je tu negde. Što i nije loše jer to znači da je Duško negde 8.-9., a to su mesta na koje pretendujemo.

Što se tiče rostera, na visokim pozicijama sve zavisi od Duška i kako će to da ukomponuje.

Simon je čist centar i nemam problema sa tim što je u rosteru, mislim da ima šta da pruži, kao i Bolomboj koji je bio sasvim ok na terenu.

Meni je npr. veći problem manjak beka koji nam je prekopotreban.

Na koju foru je Sale tu negde sa Duskom.

Ako mislis na Obradovica on je mozda u Albi i Lokomotivi bio na putu da izgradi neku svoju igru i ima svoj pecat.

Nakon neuspeha sa nama okrenuo se trendu i postao menadzer-sklapac rosteta koji uz njegove male korekcije igra sam, a zivi i umire od Dzejmsa i Lojda koji mu je cuvao guzicu cele godine.

To mu je na prvu donelo F4 (Dusko ima 2 ako se ne varam, jedno finale) i svaka cast na tome ali tek treba da vidimo dugorocne rezultate. Pritom nije mlad i tesko da ce jos puno napredovati.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Са екипом некаквог Макабија из друге Израелске лиге са лудим власником који их редовно води на Америчке турнеје. Притом га Венеција ништа није пустила, а тамо има уговор на 800к годишње како преноси неки Бразилац. Дечко није баш најчистији изгледа, али му је идеја ваљда да га виде нба тимови па да га неко узме?!

Sad vidim i ja to. 

Prvo sam naleteo na vest na njihovom jeziku koju mi je preveo google, pisalo je samo Makabi. Ovo je vec ludost😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nenadd said:

Na koju foru je Sale tu negde sa Duskom.

Ako mislis na Obradovica on je mozda u Albi i Lokomotivi bio na putu da izgradi neku svoju igru i ima svoj pecat.

Nakon neuspeha sa nama okrenuo se trendu i postao menadzer-sklapac rosteta koji uz njegove male korekcije igra sam, a zivi i umire od Dzejmsa i Lojda koji mu je cuvao guzicu cele godine.

To mu je na prvu donelo F4 (Dusko ima 2 ako se ne varam, jedno finale) i svaka cast na tome ali tek treba da vidimo dugorocne rezultate. Pritom nije mlad i tesko da ce jos puno napredovati.

 

Dusko ima dva finala EL 

Izgubio od Kindera 2001 i Makabija 2005

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje za ekipu koja je gledala turnir. 
kako su bili rasporedjeni minuti i uloge na pozicijama 1 i 2? Pre svega me zanima ko je u istovreme bio u igri od nasih bekova, i kada se u isto vreme nadju dvojica od trojice Sabazz/Teo/Yago ko tu nominalno igra pleja a ko se gura na dvojku?

Edited by Christofer Moltisanti
Slovna greska
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro zapamtio Teo je bio u petorkama sa svim preostalim igracima na 1/2 (Shabazz, Yago, Nedovic). Bio je i sa Hangom i Lazicem u isto vreme na parketu. Mislim da Shabazz-Yago nikako nismo gledali. U nekim minijaturama (poslednji napad u cetvrtini) su bili zajedno na terenu Shabazz-Teo-Nedovic. U tim varijantama kada igramo sa dva pleja nisam stekao utisak da se Teu previse pomogalo u prenosu lopte (sto smo ocekivali da ce biti slucaj) i rekao bih da je on u tim momentima kec, a Shabazz/Yago dvojka. Neka me neko ispravi ako gresim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Wake in Fright said:

Ja baš mislim da ćemo skakački biti jedna od najboljih ekipa. Naša centarska linija je prilično visoka. Simonović i Bjelica su iznadprosječne visine za svoju poziciju. Tobi je ogroman. Bolomboj je nešto niži, ali je zato eksplozivan i solidno jak, pa neće biti neki minus. Jedino je Mitrović inferioran u skoku.

Pa Simon i Bjelica su visoki za 4 zato sto su obojica trenutno ciste petice. Nije dovoljno staviti dva tornja u reket da bi osigurao skok, nije ovo 85-a. 

Npr Simon i Mitar kada su igrali na kraju tekme sa Bajernom nisu ni imali puno prilika da skacu jer smo primali trojke kao na traci, duvalo je u reketu i castili su se na zicerima , a ono malo promasaja se odbijalo nisko ili nezgodno pa nista nisu pohvatali.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Sector said:

 

Ne goldi, ne mislim to. Kažem da nam je jedan takav bio potreban dok je rađena selekcija.

 

Mitrović je meni besmislen igrač, treću godinu je tu i nisam ni za pedalj promijenio mišljenje. Krater u odbrani i na skoku, bez ozbiljnog napadačkog repertoara koji bi makar djelimično ublažio taj krater pozadi. Ako će biti treći centar, to mogu podnijeti, ali mi se uopšte nije svidjelo što je sinoć igrao završnicu umjesto Bolomboja, sa kojim je odbrana bila neuporedivo bolja. 

 

Pa jesi se bunio kada je stigao Simonovic?

 

Jer, u ovom sastavu je neko visak - tu su Tobey, Simonovic, Bolomboy, Davidovac i Bjelica, to je i bez Mitrovica (i Ilica i Kuzmica) 5 igraca na 4 i 5 sto je neki maksimum za vecinu ekipa (dobro, za Armani nije).

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...