Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 hours ago, Predragdjape said:

Cim je ovolika frka i nezadovoljstvo zvezdaske strucne javnosti oko nekog igraca, tu nema greske da je dobar izbor! 

Bio bi ne dobar nego vrhunski izbor da je nekoliko godina unazad. Nije igrao takmicarsku kosarku od sezone vunenih carapa. A i utakmica prosle sezone je sakupio kao neki junior.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Bjelica za ovih 300-400k no brainer potpis. Kod njega je pitanje zdravlja/povreda ali ako je zdrav ne sumnjam da izgleda i trenira kao konj a kosarkasi IQ mu nikada nije bio sporan. Sjajan suter, pregled igre, post igra a i u odbrani moze da zakljuca. 

 

Problem bi mi bio da dolazi iz NBA lige povrijedjen i da dobije masan ugovor ali za 300-400k u ovom budzet, low risk-high reward potpis!

  • Like 11
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Firga said:

Smejurija ako je istina. Ovo su takvi dilovi, sa zvanicno jos uvek aktivnim, a u stvarnosti uveliko bivsim kosarkasima. Uvek imamo po 3 4 komada. Ako se Covic zasitio trofeja ili ako se prosto mora povuci rucna zarad "mira u kuci", onda ne moraju da provociraju sa bivsim kosarkasima kao "pojacanjima", deleci medjusobno pare. Ko je sledeci? Gurovic? Slavnic? Stvarno me ne bi cudilo da vrate Stimca. Fali nam centar.

Izvini, ali post ti je vrlo nepristojan. Ako je već Čović lopurda po kojoj logici i na osnovu čega u dosadašnjoj karijeri i ponašanju si zaključio da je Bjelica takav. Možda projektuješ?

Drugo , Bjelici smo ostali toliko dužni i love i za odnos prema klubu da

400-500K za dve godine to ne može da pokrije nikad.

 

Dakle, ok mi je komentarisanje da li je on igrački u ovoj fazi karijere fit za Zvezdu, ali paušalne ocene karaktera jednog Bjelice su uber bezobrazluk.

  • Like 22
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Pa od zimus nije igrao

Jbg, povrijedio se na pripremama sa reprezentacijom a cini mi se da je vec potpisao ugovor tada sa Fenerom a onda obnavljanje povrede. Uzeo je lovu, Fener ocekivao mnogo prosle sezone, idu dalje a Zvezdi za tih 300-400k je odlican. Stvarno ne znam koga bi doveli za takve novce kada svi znaju da imamo love. Moze da nam se obije o glavu ali ako ostane zdrav, Bjelica ce biti bombona potpis.

Edited by Miki28
typo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Izvini, ali post ti je vrlo nepristojan. Ako je već Čović lopurda po kojoj logici i na osnovu čega u dosadašnjoj karijeri i ponašanju si zaključio da je Bjelica takav. Možda projektuješ?

Drugo , Bjelici smo ostali toliko dužni i love i za odnos prema klubu da

400-500K za dve godine to ne može da pokrije nikad.

 

Dakle, ok mi je komentarisanje da li je on igrački u ovoj fazi karijere fit za Zvezdu, ali paušalne ocene karaktera jednog Bjelice su uber bezobrazluk.

Pa posto su vec Nedovic, Kuzmic i Teodosic optuzeni da imaju dil sa Covicem, sto da ne bude i Bjelica?

 

Igraci koji su kroz karijeru uzeli milione, a verovatno i desetine miliona evra, sklapaju dilove sa Covicem da uzmu jos koji dinar vise.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Jbg, povrijedio se na pripremama sa reprezentacijom a cini mi se da je vec potpisao ugovor tada sa Fenerom a onda obnavljanje povrede. Uzeo je lovu, Fener ocekivao mnogo prosle sezone, idu dalje a Zvezdi za tih 300-400k je odlican. Stvarno ne znam koga bi doveli za takve novce kada svi znaju da imamo love. Koze da mam se obije o glavu ako ostane zdrav, Bjelica ce biti bombona potpis.

Tačno, potpisao je za Fener 9.8. a povredio se 14.8.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Već nekoliko puta smo veoma precizno determinisali da se, u suštini, bitni elementi ovdašnjih prepiski najviše tiču očekivanja u odnosu na nešto ili nekoga.

 

Pa se tako onaj ko je prošle godine očekivao da će KKCZ uzeti, recimo, Aba ligu, imao rašta i razuveriti, dok neko ko je spustio prag očekivanja na osnovu promocije trenera i dovođenja igrača i nije mogao da se previše razočara.  Isto važi i za naše učešće u EL - oni koji iz godine u godinu očekuju nešto, na kraju po pravilu ostanu sa ničim, dok je onima koje su godine neuspeha u EL dovoljno anestezirale razvoj situacije manje-više već poznat.

 

Isto je i za Bjelicu: ko od njega očekuje da, kao Zvezdino dete, pokazuje u Zvezdinom dresu ono što je pokazivao u dresovima klubova čije nije dete, može na kraju da bude razočaran...

 

A mi ostali svakako nećemo zavisiti od takvih očekivanja u trenutku kad dolazi na otvoreni ugovor kao da ima srčanu manu, jer zapravo ništa od njega i ne očekujemo.

Edited by Nek grmi jako
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stefi88 said:

Hmmm objavili bi oni i te kako da je ta cifra upitanju, nesto mi je to bas mnogo sa onakvom organizacijom i posle 7 dana...

Daj boze da je 4 hiljade prodato do sada...

Nisu oni pustili ceo kontigent karata

Bila bi mnogo veca ponuda da jesu

Od pustenih mozda jeste otisao veci deo, ali daleko od toga da za sektor 200 nece biti karata

 

Kalkulisu oni debelo 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jebote, sad se ne veruje ni u dobru prodaju karata, šta vam je više sa teorijama zavere? Ne, pustili su 10 karata i sve su otišle i objavili su da je rasprodat nivo 200. Podseća me na priču od prošle godine da će biti poluprazan Pionir u poslednjih 5 kola EL jer smo izgubili šansu za plej-of. Da li postoji neka dnevna kvota mračenja i sumnje u sve jebem li ga...

  • Like 22
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...