Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Možda nismo defanzivno orijentisani, ali zato ofanzivu kidamo.. 28p za poluvreme, doduše Sasari je uvek bio poznat po cementiranoj odbrani.
Zajebavam se. Ništa se ne da zaključiti iz ove utakmice. Jedino što sam se nisam nadao da Šabazz ne gleda ka košu uopšte. Ovo što je igrao šutnuo možda dva puta kad je morao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda loše, pa šta? A šta ste svi vi očekivali? Igramo sa 9 igrača i Karapandzićem koji je krenuo da možemo normalan trening da imamo. Cedevita dobila PAO, ovo je sa razlogom prijateljska. Sud se može dati tek na poslednjem turniru na Kipru kada svi budu bili na okupu i kad imamo bar dve nedelje zajedničkog treninga. 

Link to comment
Share on other sites

Vola ne mozemo da ubodemo, sto je i normalno nakon priprema.

Nista ova utakmica ne znaci, Bolomboj igra 4, Hanga dosta vremena na 1, Dalibor em netalentovan em mu nije dan.

Sapke lepo provukao loptu dva puta iz pika ali isto toliko bacio u bunar, gleda da razigra i sut mu je poslednja opcija.

Nemanja sem jednog ulaza bas nista.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

nema veze, ne ljutim se

kupićeš meni drugu, neko bolje mesto

Bolje je po tvoje zdravlje da ne prilazis Areni na 5km ove sezone, veruj mi, ovo ne kazem zbog rezultata, samo me utakmica podsetila da mi u 2023 imamo xy petica i NIJEDNU cetvorku. Nadam se da cu se sutra probuditi i videti da je 79. godina, onda mozda nekako i imamo smislen tim..........

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

Druže, popij malo vode da ugasiš tu vatru koja ti se priviđa već 5 strana. Oladi malo. 👍

 

Samo malo vise postovanja kolega u obracau drugim forumasima. Hteo, ne hteo da razumes, ne mislimo svi isto i koliko si ti meni dosadan da "mracite" i sa "sve je super" verovtno sam i ja tebi sa "cuvarima". Mogao bih i ja tebe da posaljem na kabezu i posavetujem ti da udahnes duboko, ali necu. Sve dok nikog ne vredjas, imas pravo da pises svoje misljenje o rosteru, igri, treneru.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Firga said:

 

Samo malo vise postovanja kolega u obracau drugim forumasima. Hteo, ne hteo da razumes, ne mislimo svi isto i koliko si ti meni dosadan da "mracite" i sa "sve je super" verovtno sam i ja tebi sa "cuvarima". Mogao bih i ja tebe da posaljem na kabezu i posavetujem ti da udahnes duboko, ali necu. Sve dok nikog ne vredjas, imas pravo da pises svoje misljenje o rosteru, igri, treneru.

"Druže, popij malo vode da ugasiš tu vatru koja ti se priviđa već 5 strana. Oladi malo. 👍"

 

Nepoštovanje=0

Vređanje=0

 

I to sam ti rešio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...