Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

50 minutes ago, Filbi said:

https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3735646-saznajemo-miroslav-raduljica-pred-odlaskom-iz-zvezde

 

bar da ge ne gledamo, pare će svakako dobiti i on i oni sa kojima se tali

Eto, za one dušebrižnike koji su ga stavljali u roster i pominjali 16 centara.

Tako će, nadam se, biti i za Ilića, kao i za jos (2) pojačanja.

Polako drugari-samo Zvezda Crvena:heart:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

 

100 puta sam pitao na ovom forumu šta se desilo sa Pefijem pa se preorijentisao na ulogu zadnjeg veznog. On je u Hemofarmu bio jako dobar napadač, neretko išao na 20+ poena. 

Bez gledanja stats, moj utisak je da je putovanje od centarfora do libera bilo postepeno...da bi kulminiralo prosle godine kad vise nije isao na desni ulaz 1 na 0.

Doduse, on je godinama unazad igrao povredjen.

Recimo u Vilerbanu, ne moze da stane na nogu bez bas bolne grimase, pita neko iz medical staffa: Pefi, jel' peta? Ne, sad me opet sveeeee boli. Inace je odigrao tekmu - uobicajene minute.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BB7 said:

@CuaTheTime
Он = Недовић

 

Добио сам одговор од @Filbi, блеји на мору док се остали спремају, а у Атини је изгледао као аматер.

Ceniš da ga Ivanović voli više od ostalih igrača, pa ga je pustio da bleji, dok oni krvavo rade?

Ili mi tvoje pitanje zvuči kao provokacija samo zato što ti je nick bogdanbogdanović7?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, PERICA!!! said:

Je li Dusko u Baskoniji (Tau ili kako vec tad) trenirao Bjelicu? Tad je bio najbolji ako se ne varam.

 

Bjelica=Davidovac

 

To ciljam....

Јесте

 

Иначе, из видеа на комшијском каналу, од реномираног спортског новинара госн Владана, може се чути како наши играчи тренирају у великој сали Арене.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stanko1997 said:

Koji portali?

 

7 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro daj imena pa da ih stavim u listu neozbiljnih.

 

Telegraf, Informer, Republika.

Kriticni portali, ali posle duzeg vremena iko i pise o zvezdinim pojacanjima. Mozda je dimna bomba za nesto drugo, mozda mu se samo dize cena jer trazi angazman, mozda ga oce Partizan pa baca “Ponitka” taktiku.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...