Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 hours ago, Nele said:

Jedva cekam sledecu nedelju da opet pricamo kako je Lojd visak u Monaku i kako bi nam lego Kalina 🤗

Ne kapiram. Zasto da cekamo sledecu nedelju? Zar ne moze prica odmah da pocne tj. da se nastavi?

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Pero_Cameron said:

1/2 rekao bih. U ovim kvalifikacijama i prijateljskim najbolji igrač Češke, puni sve kolone što bi se reklo. Fin potencijal a tek su mu 23.

Vidim da ima finu visinu, a iskreno nisam ga nikad gledao. Kad već kupujemo na kilo daj i njega možda može u paru sa Teom ako se ne stidi odbrane

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Sek Herison je sad prva opcija na SG. Druga je Vit Krejci. 

Za četvorku se verovatno ništa ne zna jer je tu mizerna ponuda, nama dostupnih igrača?

Edited by Bruda
Link to comment
Share on other sites

Harison je vrhunski defanzivac, lock down EL nivou, ali prilično loš u šutu, nije operisan ni od kreacije bio bi dobro pojačanje.

Što se tiče ovog Čeha za njega sam prvi put čuo danas i iskreno zaintregirao me, mlad je visok , a nominalno plej deluje da vredi rizikovati na duži ugovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milos 3.14 said:

Što se tiče ovog Čeha za njega sam prvi put čuo danas i iskreno zaintregirao me, mlad je visok , a nominalno plej deluje da vredi rizikovati na duži ugovor.

Ja sam ga zapazio na prošlom EP u grupi sa nama. Odigrao je solidno.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Урош19 said:

Znači ništa od Kaline i Lojda ????????

 

NEMOGUĆE, o čemu sad da se piše svaki dan

 

Rekoh za Lojda da Obradovic racuna na njega, i da nema nista od odlaska iz Monaka. Kalina isto ostaje u Barsi, iako smo mi i njemu i prva opcija u slucaju da bude drugaciji ishod. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...