Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, Nek grmi jako said:

Možda se neko seća jer je bilo pisanja o tome na forumu, kad su Anđus i Pantić zaratili na svojim YT kanalima i kad je Anđus tražio od Željka Obradovića da javno ispriča na koji je način došao u KKP, pominjući tačno mesto sastanka Obradovića i Vučića u nekoj od dedinjskih vila u vlasništvu države, a sve u nameri da Pantiću stavi do znanja šta sve AV radi za KKP jer je ovaj bulaznio o tome kako je KKP nekakav svetionik opozicionarstva.

 

Tada su se u Humskoj branili ćutanjem, ali su sada odlučili da ostave omertu po strani jer nisu izdržali a da javno ne potvrde da je Vučić lično zvao jednog od najskupljih igrača u Evropi svih vremena, kako bi ga doveo u Partizan.

 

I šta ostaje nama, navijačima Crvene zvezde kojima je jasno šta znači kada predsednik države pozove u Partizan jednog od najskupljih trenera i jednog od najskupljih igrača Starog kontineta?

 

Pa, ne možemo ništa osim da na izborima iskažemo svoj stav o činjenici da predsednik neke države direktnim aktima deluje protiv kluba koji ima većinu navijača u toj državi....

 

Imaćemo priliku da već na beogradskim i lokalnim izborima pokažemo šta mislimo o tome što onaj koji predvodi jednu od izbornih lista lično dovodi višemilionske trenere i igrače u neki klub.

 

Do tada, sportski pozdrav za AV i njegov KKP. 

Ne mora da znaci da nisu izdrzali da ne objave Vucicev doprinos ‘u borbi’ za Mirotica, vec je sasvim moguce ovaj trazio od Ostoje da ga spomenu. Cista win-win situacija, uzivancija. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Okej, ali da li sada neko pri zdravoj pameti može da tvrdi da upravo Vučić nije prvobitno naterao Mirotića da ne pređe u Zvezdu, koja je prema svedočenjima sa Skupštine kluba takođe bila zainteresovana i koja je takođe pripremila masnu ponudu za njega?

 

Kako mi sad možemo da znamo da mu prvo nije zaprećeno da će mu se dogoditi nešto loše ako potpiše za KKCZ?

 

Jel može to neko sa sigurnošću da ospori posle ovakvog saopštenja KKP, u kome se decidno ističe ne samo uloga AV u dovođenje Mirotića u Humsku, već i njegov lični poziv?

 

E baš bih to voleo da vidim, zato pozivam svakoga ko ima argumente i činjenice kojima bi nas ubedio u suprtono, da to i učini...

 

I kako to izgleda u kabinetu kada se sastavlja predsednikov raspored: u deset telefonski razgovor sa Ursulom fon der Lajen, u jedanaest otvaranje etape obilaznice oko Beograda, u 13.30 nagovaranje Mirotića da pređe u Partizan, u 16 sedenje u kafiću u Beogradu na vodi sa A. Brnabić, u 20 časova gostovanje kod Marića na TV Hepi...

 

I za to da dam glas? Pa nisam poludeo...

Edited by Nek grmi jako
  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon ovog saopstenja, cak i oni hard core navijaci KKP ne mogu vise da kazu da nisu Drzavni Projekat i miljenici SNS vlasti. 

 

Korpus Delikti sa ovim saopstenjem, uvaceni su na gomili, svega ima i love neogranicene i kao u prici i budzeti bez limita ( cena menjana nekoliko puta ), kao i licni razgovori sa samim vrhom drzave, a i ima i uvek neko "ko muti celu pricu". 

Kud ces vise i sta ce vise od samog priznanja Ostoje & Co. 

 

Kako ce da pukne ovaj balon nekad, pa kad se vratimo opet u siromah mode, za 7 mil budzeta, minimalac i sa poderanim koljenima. Mislim na oba kluba. Ovo vec prelazi granice zdravog razuma i pristojnosti. 

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, dzakala said:

Sto neko napisa, kako je Coki jutros lepo provukao i datu rec, i gluposti oko pretnji od strane kluba, i savica sve zakljucno sa kampacom 😂😂😂

 

Izvukao specijal k'o u Mortal Kombat (Sega Mega) za kraj sage s Miroticem. Ipak je to 50g iskustva..

 (al' u politici).

 

Elem, offtopic, broji li ko Covketu godine u kosarci, imam osjecaj da vec 10 godina prica kako ima 50 godina iskustva u kosarci... 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Crni said:
  On 7/20/2023 at 10:39 PM, Crni said:

Ako je neko od Zvezdasa zaista pretio Miroticu, treba drzava da reaguje.

Bolesnicima treba stati za vrat!

 

27 minutes ago, Crni said:

Trinaest reakcija smeha na ovaj post.

Idemo iz poraza u poraz kao drustvo.

Bitno da je osecaj zadovoljstva prisutan na samom forumu sto je Mirotic odlucio da rizikuje i ode u neku zdraviju sredinu.

 

 

U pravu si bio, reagovala drzava i garantovala mu bezbednost. Sta ti sad ne valja...

 

A ti i dalje nezadovoljan zbog trinaest reakcija... Pih pa toliko dnevno imam ironicnih reakcija na upise, kad nemam toliko zapitam se sta nisam dobro napisao.

 

Ali komsije kazu da nije to zbog pretnji  da nije dosao vec zbog drugih razloga...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Nek grmi jako said:

Možda se neko seća jer je bilo pisanja o tome na forumu, kad su Anđus i Pantić zaratili na svojim YT kanalima i kad je Anđus tražio od Željka Obradovića da javno ispriča na koji je način došao u KKP, pominjući tačno mesto sastanka Obradovića i Vučića u nekoj od dedinjskih vila u vlasništvu države, a sve u nameri da Pantiću stavi do znanja šta sve AV radi za KKP jer je ovaj bulaznio o tome kako je Želimir nekakav svetionik opozicionarstva.

 

Tada su se u Humskoj branili ćutanjem, ali su sada odlučili da ostave omertu po strani jer nisu izdržali a da javno ne potvrde da je Vučić lično zvao jednog od najskupljih igrača u Evropi svih vremena, kako bi ga doveo u Partizan.

 

I šta ostaje nama, navijačima Crvene zvezde kojima je jasno šta znači kada predsednik države pozove u Partizan jednog od najskupljih trenera i jednog od najskupljih igrača Starog kontineta?

 

Pa, ne možemo ništa osim da na izborima iskažemo svoj stav o činjenici da predsednik neke države direktnim aktima deluje protiv kluba koji ima većinu navijača u toj državi....

 

Imaćemo priliku da već na beogradskim i lokalnim izborima pokažemo šta mislimo o tome što onaj koji predvodi jednu od izbornih lista lično dovodi višemilionske trenere i igrače u neki klub.

 

Do tada, sportski pozdrav za AV i njegov KKP. 

Prvi deo posta je tacan, sa drugim se ne mogu sloziti, nije ni nama krivi deo od strane AV. Stvar je jednostavna, kao apsolutni vladar zeli da drzi pod kontrolom obe strane i da uvek moze reci dobijaju para kao pleve, takodje mislio je da ce dovodjenjem Obradovica smiriti zatalasanu Partizanovu publiku.

Uspeo je delimicno.

 

Sto se tice izbora, da svi ti ugjetavani navijaci partizana koji mu pevaju oesmice, na izborima glasajj protiv njega, odavno on ne bi bio tu gde je.

Link to comment
Share on other sites

Uopšte me nije briga za koga su glasali navijači Partizana, ja znam za koga neću glasati i to već godinama ovde saopštavam na raznim topicima, sa neskrivenom željom da mi se u tome pridruži što je moguće veći broj ljudi.

Edited by Nek grmi jako
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zdrav razum jedino moze da kaze da je ovo iskljucivo odluka uslovljena prevelikim medijskim hajpom (time i pritiskom ) i da se covek nije osecao komotno u svojoj kozi. Realno, on i zraci takvom vrstom senzibiliteta, tih i nenametljiv lik, te je takva presija i dovela do pucanja. Previse za Mirotica.

Uzgred, mi smo kao klub i simpatizeri kudikamo manje odgovorni za citavu ovu ujdurmu, u odnosu na KKP i postovaoce istog. Koliko su oni, to je pitanje, al’ ako i minimalno jesu, mi smo jos manje. Nisam ikad cuo da se pazljivije birao recnik za coveka koji je, navodno, izabrao njih pre nas. Kao osoba, on to apsolutno zasluzuje. Ne zato sto je veci Srbin i pravoslavac od 99% drugih, vec jer je humana dusa koja pomaze nesrecu i sirotinju, te za koju trebati biti ober hulja da bi ga pljuvao zbog necega tako zivotno irelevantnog, kakvi su kosarka i sport, u globalu. I to znaju i oni sa severa, kao i svi “drugooptuzeni”.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, Nek grmi jako said:

Uopšte me nije briga za koga su glasali navijači Partizana, ja znam za koga neću glasati i to već godinama ovde saopštavam na raznim topicima.


 

Cek, jel to ne racunas fudbal nego samo kosarku?

 

ili mislis da imate eksluzivu da jedini se bavite sportom u ovoj raspaloj drzavi?

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nije okej kada Vucic garantuje bezbednost Miroticu, a okej je kada to radi predsednik Gruzije ili premijer ko god, u slucaju Sengelije? Posto je receno na skupstini da su kontaktirani i ljudi iz ambasade Gruzije, a onda se ukljucio i predsednik/premijer licno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mille plateaux said:

Zdrav razum jedino moze da kaze da je ovo iskljucivo odluka uslovljena prevelikim medijskim hajpom (time i pritiskom ) i da se covek nije osecao komotno u svojoj kozi. Realno, on i zraci takvom vrstom senzibiliteta, tih i nenametljiv lik, te je takva presija i dovela do pucanja. Previse za Mirotica.

Uzgred, mi smo kao klub i simpatizeri kudikamo manje odgovorni za citavu ovu ujdurmu, u odnosu na KKP i postovaoce istog. Koliko su oni, to je pitanje, al’ ako i minimalno jesu, mi smo jos manje. Nisam ikad cuo da se pazljivije birao recnik za coveka koji je, navodno, izabrao njih pre nas. Kao osoba, on to apsolutno zasluzuje. Ne zato sto je veci Srbin i pravoslavac od 99% drugih, vec jer je humana dusa koja pomaze nesrecu i sirotinju, te za koju trebati biti ober hulja da bi ga pljuvao zbog necega tako zivotno irelevantnog, kakvi su kosarka i sport, u globalu. I to znaju i oni sa severa, kao i svi “drugooptuzeni”.


 

koliko su se navijaci partizana bavili miroticem moze se videti po broju stranica na ovom forumu… kao i obrnuto…

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ScepanScekicSto said:

 


 

Cek, jel to ne racunas fudbal nego samo kosarku?

 

ili mislis da imate eksluzivu da jedini se bavite sportom u ovoj raspaloj drzavi?

 

Neka računa šta hoće svako ko olovkom bude pravio krug oko AV na sledećim izborima... Nek vam je alal, a mojoj malenkosti samo dozvolite da glasam drugačije. 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Nakon ovog saopstenja, cak i oni hard core navijaci KKP ne mogu vise da kazu da nisu Drzavni Projekat i miljenici SNS vlasti. 

 

 

 

 

 

Naravno da mogu, evo na KKP temi se razvija teorija da je Vučić znao da će taj poziv biti kontraproduktivan, kao zove Mirotića a zapravo mu između redova poručuje da ne sme da dođe.

 

I to ne pišu patkomeri već ozbiljni forumaši sa stažom.

Edited by Holivud
  • Like 1
  • Ha-ha 12
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Crni said:

Trinaest reakcija smeha na ovaj post.

Idemo iz poraza u poraz kao drustvo.

Bitno da je osecaj zadovoljstva prisutan na samom forumu sto je Mirotic odlucio da rizikuje i ode u neku zdraviju sredinu.

 

U neku zdraviju  sredinu, najblizi da ode u Pao, tamo se utakmice i ne zavrsavaju a pretnje Slukasu  su čak i javne 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

A jbg, svako od nas dok ispise po jedan post ode 10+ strana. Ne uzimaj nam za zlo sto nas je vise


ti si ih brate ispisao 150, da je svako pisao koliko i ti, oborio bi forum, koliko vas je…

 

lagano… prelistajte temu prelaznog roka… upacali smo se kad je “zavrsen” jbg…

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Nakon ovog saopstenja, cak i oni hard core navijaci KKP ne mogu vise da kazu da nisu Drzavni Projekat i miljenici SNS vlasti. 

 

😃

 

Prijatelju pa hard core jos vise to govore sad, ne znam sta si citao. Eno udji na temu: jedan kaze sa njima ni u crkvu, drugi kaze da smo mafija, treci da je poziv bio kontraproduktivan, cetvrti kaze ironicno ma da samo mu sa drustvenih mreza pretili kako da ne, peti kaze ironicno ma to mu navijaci Reala pretili...

 

Mora neko biti kriv uvek, uglavnom smo to mi. Navijacima Partizana su krivi navijaci Zvezde (vidim da je nekima od njih kriv i Mirotic) a upravi je jasno kriv iskljucivo Mirotic.

 

Eno udji sve i dalje stoji od tih 5 upisa pa jos lajkovi, dodjes do brojke od njih 15 a pise ih 30 ak redovno na kkp temi. Dok se nama prepisuje redovno neki rsb nacin pisanja i sta sve ne, eno ti hard core na delu, svi krivi osim njih. I to cak svakom razlicito neko kriv. Jednom Vucic, drugom Zvezda, trecem Mirotic, cetvrtom navijaci Zvezde. Da ne bude svi da generalizujem, ali ocigledna polovina u najgorem slucaju jedna trecina, sto je bas dosta. Udji pa broj kolko ih je pisalo ukupno i kolki deo sta.

 

Iako je Mirotic rekao sve najbolje o Zvezdi i da su tu odlicni odnosi, iako su iz kkp demantovali pretnje Vucica (ne samo da nisu pretnje nego hteo da mu trasira crveni tepih prema njihovim recima) u sta su oni verovali do danas a neki i dalje veruju pa pisu da je poziv bio kontraproduktivan iako je poziv usledio tek pred sam kraj kad je on vec odustao.

 

Ne bih vise duzio o njima, bar ja necu pisati povodom ove teme. Postovanje za deo njih koji gledaju objektivno i samokriticno, boljim se da su manjina. Kod nas je tu nebo i zemlja kada izadje neki nas propust ili neko nase saopstenje.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Naš bivši trener bacio komentar na situaciju

 

Quote

Duško Vujošević na sve to gleda drugačije, u izjavi za Maksbet je zvučao prilično ironično.

 

"Šta je rekao ko mu preti? Nisu iz Zvezde? Sigurno su ovi iz OKK Beograda onda. Znam da je Mirotić izuzetno dobar, verujući čovek. Pomogao je na mnogo strana. Pružio je ruku ljudima iz Partizana, verovatno ne znajući kakva je situacija ovde. Da sam na njegovom mestu, ne bih povlačio reč. Ne valja ova situacija za zemlju, Srbija mora da bude sigurna za sve. Ponavljam, da sam bio na njegovom mestu, održao bih reč. Ako neko hoće da me ucenjuje, sigurno bih uradio suprotno od onog zbog čega me ucenjuju", rekao je Vujošević.

 

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Naravno da DV nije propustio priliku da opljune Zvezdu. Covek koji je u tandemu sa onom bitangom tukao sudiju, covek koji je bio glavni za kriminalno otimanje Luke Bogdanovica... E, taj bard postenja se javio. More marš!

  • Like 35
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Holivud said:

Naš bivši trener bacio komentar na situaciju

 

 

 

Dobronamerni Dulo osto u 2014. godini gde je iskljucivo Zvezda kriva za sve.

 

Mirotic rekao da Zvezda nema nikakav uticaj, kkp saopstenje ne spominju Zvezdu cak ni indirektno.

 

Ali Dulo zna pa ako nije Zvezda onda je OKK Beograd. Mora biti neko kriv...

 

General.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...