Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, Nele said:

Da i meni se cini da je Toko bio dimna bomba za nikoga 😁 … Vrlo moguce da se planira da se krene sa ovim sto imamo pa ako se proceni da mora jos jedan igrac da se uzme neki iz NBA tamo novembra/decembra.

Mozda cekamo da se vidi sta ce biti sa Kalinom,sto i nama Barsa ne bi placala jednog igraca .😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Da i meni se cini da je Toko bio dimna bomba za nikoga 😁 … Vrlo moguce da se planira da se krene sa ovim sto imamo pa ako se proceni da mora jos jedan igrac da se uzme neki iz NBA tamo novembra/decembra.

Isto mi se cini,imamo Simonovica,Davidovca bas tesko da ce se za sad dovesti igrac na cetvorci ako Toko otpadne a znam da je opcija,ali sta ce biti... Videcemo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Kao što rekoh, možda Ataman vidi Toka na poziciji 5 jer ovaj ima 206 cm, jak je kao medved, pametan je igrač, dobro vidi teren, nema neki šut za četvorku ali sa pozicije 5 to nije tako loše. Mogao bi da bude neka Luka Mitrović 4.0 verzija petice.

 

Po meni je on vise zilav nego jak ali sve jedno.

 

1 hour ago, MiskoNis said:

Može neko od stručnjaka da da mišljenje ko je trenutno bolji fit za nas, Mirotic ili Sengelija i zašto? 

 

Mirotic naravno, da nije tako cena bi na trzistu bila drugacija a nase navijacke sklonosti i razoca(e)nja su druga stvar.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nele said:

Da i meni se cini da je Toko bio dimna bomba za nikoga 😁 … Vrlo moguce da se planira da se krene sa ovim sto imamo pa ako se proceni da mora jos jedan igrac da se uzme neki iz NBA tamo novembra/decembra.

Ne verujem da će tako biti. Ako se (za sada) ne planira više pojačanja, ne znam zašto ne puštaju sezonske u prodaju, pre neki dan je bio idealan momentum.

Ovako, mislim da se čeka još 1 ili 2 "bombe", a onda objava za sezonske karte.

Čisto neko moje razmišljanje, ali ostavljam mogućnost da nisam u pravu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DrMV said:

Ne verujem da će tako biti. Ako se (za sada) ne planira više pojačanja, ne znam zašto ne puštaju sezonske u prodaju, pre neki dan je bio idealan momentum.

Ovako, mislim da se čeka još 1 ili 2 "bombe", a onda objava za sezonske karte.

Čisto neko moje razmišljanje, ali ostavljam mogućnost da nisam u pravu.

Sezonske ne zavise i nužno od pojačanja. Mislim da možda čekaju da li ćemo igrati Evroligu u Areni zasigurno. Sad su ušli u zatišje što se tiče pojačanja.

Link to comment
Share on other sites

Po meni nam za sada ne treba jos pojacanja. Imamo 13 igraca od cega je verovatno samo jedan igrac (Lazarevic) koji ce prihvatiti da bude van klupe i ceka svoju sansu, ostalih 12 ce zeleti svoje mesto u timu i ozbiljnu ulogu. To sto smo prethodne sezone imali 16 igraca ili koliko vec ne znaci da trebamo i sad da imamo, jer smo tada imali Kuzmica, Raduljicu, Holanda i Ilica kao igrace koji su bili skroz nepotrebni i nisu pravili problem da gube svoje vreme pored klupe, kao i Dzonija, Pefija i Lazarevica koji nisu imali nista protiv male minutaze. U trenutnom rosteru jedinog kojeg mozes da gurnes na kraj klupe, i to samo ako ga pre toga ubedis da je to u redu s obzirom na njegove godine, je kapiten Lazic. Svi ostali su ozbiljni igraci sa zavidnom reputacijom (cak i Davidovac i Simonovic) koji sigurno nece biti srecni da ih neko stavi na mesto 12-og igraca ili pored klupe, niti su na to pristali kada su potpisivali ugovor.

 

Sami smo krivi sto nam i dalje treba startna cetvorka i mozda dvojka, a vec smo pretrpali tim. Ovo je trenutni roster:

1: Shabazz, Teo, Santos
2: Nedovic, Hanga
3: Gedraitis, Lazic
4: Simonovic, Davidovac, Lazarevic
5: Tobi, Bolomboj, Mitrovic

 

Ili ko voli ovako:

1: Shabazz, Santos
1/2: Teo
2: Nedovic
2/3: Hanga, Lazic
3: Gedraitis
3/4: Davidovac, Lazarevic
4/5: Bolomboj, Simonovic
5: Tobi, Mitrovic

 

Na svakoj poziciji imamo barem po tri ozbiljne opcije s obzirom da je dosta igraca polivalentno. Jedino su Nedovic i Gidraitis zakucani na 2, odnosno na 3, iako i oni mogu da se spuste poziciju nize, ali to ne bi trebalo da bude slucaj jer na tim pozicijama vec ima ko da uzima minute. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, božija noga said:

Sezonske ne zavise i nužno od pojačanja. Mislim da možda čekaju da li ćemo igrati Evroligu u Areni zasigurno. Sad su ušli u zatišje što se tiče pojačanja.

Ja ne znam u kojoj državi neki žive. Arena obezbeđena pre pola godine, direktor Arene potvrdio da igramo u Areni, EL u svom kalendaru stavila Arenu kao mesto gde igra Zvezda. I onda se pojavite sa ovakvim izjavama. I da, sezonske zavise nužno od pojačanja. Većem delu populacije. 🤦

Edited by Čočo
  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Зашто сте клонули? Тржиште је жива ствар. ПАО је кошаркашка Саудијска Арабија у овом прелазном року. Човек штедео 10 година да би ове годинe пукла каса у Атини. Гледамо то, нисмо нешто претерано одушевљени мада има добрих одлука из зелено - беле Атине. Ћераћемо се. Очигледно је да ако вам прве опције не прођу следи успоравање на тржишту до реализације. Наравно да увек постоје спремне алтернативе. Не бринем, пратим и верујем да ћемо наћи одлично решење на 4. Ја бих покушао да реализујем оба играча из УСА. Само без панике. Не доликује вам оваква хистерија. 

Edited by suptil
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hipoteticki govorim, znaci nikakav insajd.

Zamislite kolektivno ludilo u Srbiji a i sire da Mirota na kraju odluci da ipak popuni kod nas ovo upraznjeno mesto na 4😂😂😂

Pa mislim da bi to zasluzilo da tata ponovo proradi🤣🤣

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dzakala said:

Hipoteticki govorim, znaci nikakav insajd.

Zamislite kolektivno ludilo u Srbiji a i sire da Mirota na kraju odluci da ipak popuni kod nas ovo upraznjeno mesto na 4😂😂😂

Pa mislim da bi to zasluzilo da tata ponovo proradi🤣🤣

Ma ne... Pa zaključili smo da nije vrijedan tih para, da je precijenjen, da zakaže kad je najvažnije itd.

Ali dobro, da se to desi, zeleno grožđe bi počelo da rađa u komšiluku.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Stanko1997 said:

Jao pa danas je skupština KK, kad krenu da izleću informacije 🤦 kad se setim prošle godine i priče o Crnogorcu u timu 😂

 

Sve ono sto se pricalo proslog leta na konferenciji ostvarilo se ovog leta.

 

"Teo ima dogovor sa Zvezdom"

"Dolazi Sabaz"

"Dolaci crnogorac" (Simonovic)

 

Tako da sta se bude pricalo na konferenciji sad, to je za sledece leto. 😃

  • Like 5
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wake in Fright said:

Ko uopšte ima osim Toka na 4 da je dobar? Valjalo bi gledamo još neke igrače. Ne bih se iznenadio da Toko završi u Panati.

Mora biti neko poput Kvinsija u Americi. Da razvaljuje u razvojnoj ligi ili da igra samo garbage time u NBA, a u Evropi bi bio zvijer.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Rubit je valjda produžio sa Bajernom, sećam se da je negde pisalo da su ga produžili iako je kraj sezone propustio zbog povrede.. Valjda je bio i MVP nekog meseca u El, ne sećam se tačno kog..

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Sve ono sto se pricalo proslog leta na konferenciji ostvarilo se ovog leta.

 

"Teo ima dogovor sa Zvezdom"

"Dolazi Sabaz"

"Dolaci crnogorac" (Simonovic)

 

Tako da sta se bude pricalo na konferenciji sad, to je za sledece leto. 😃

Mi smo se tad sprdali, a niko ni slutio nije kakva je to vizionarska skupština bila.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Čočo said:

Ja ne znam u kojoj državi neki žive. Arena obezbeđena pre pola godine, direktor Arene potvrdio da igramo u Areni, EL u svom kalendaru stavila Arenu kao mesto gde igra Zvezda. I onda se pojavite sa ovakvim izjavama. I da, sezonske zavise nužno od pojačanja. Većem delu populacije. 🤦

Izvinjavam se ja sam pogrešio. Obrišite moj upis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...