Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, medobrundo said:

Meni ovo skromno nešto, kao da se izašlo u susret goldbergu i da je Čovi bilo glupo zbog njega da završi nekog od 2M+ po sezoni

 

Iskreno gorak ukus, kao da smo neka najteža sirotinja, kao Zalgiris onaj

Jedino sreca da mozemo, ako nista, debelo da preplatimo Sabaza i Tornikea, pa da se ne blamiramo po varosi!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, leki bg said:

Jedino sreca da mozemo, ako nista, debelo da preplatimo Sabaza i Tornikea, pa da se ne blamiramo po varosi!

Nece Nebojsa dozvoliti da se prica medju igracima da nije stavio u kovertu 

na svadbi najvise od sve rodbine.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Holivud said:

Zavidim navijačima Partizana što nemaju svog Golberga.

 

Kod njih se ne razglaba o parama, bolnicama, školama nego se čeka Mirotić u fazonu regularno pojačanje, šta.

 

Ovaj polude zbog Bolomboja/Tobija.

 

 

Ahm...

 

  

On 6/29/2023 at 1:31 PM, Laki21 said:

Ajmo ovako; juče se na APRu pojavio finansijski izveštaj Partizana za 2022. godinu, gde je ukupni dug 10 milki, dakle, slično kao i naš.

Partizan danas produžuje Pantera, uz Mirotića i Kampaca trenutno najskupljeg igrača u Evropi.

 

Dakle, niti je nedostupan Kampaco, niti ima bilo kakvog smisla razgovarati o nekom igraču koji je "preskup" za nas ili komšiluk.

 

Razmišljajte na taj način, a ne o tome da li je neko finansijski dostupan ili ne.

 

Svi su dostupni.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Igor_ said:

Za davidovca je dosta izvors reklo da je 700k? 

 

Nije dosta, samo Telegraf, koji je preneo i da Simonovic prima 800k, Ledej 2m, Avramovic 900k i slicne budalastine. Oduzmes svima po 20-25% i dobijes realne cifre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Kolko puta da se napise da je Topic na pozajmici? 

 

kao šabaz, lojd i toko sve ok regularno, ali mali top nema šanse, na pozajmici je, potpisan je ugovor, to je to, završena priča, nerealno potpuno

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

 

Nije dosta, samo Telegraf, koji je preneo i da Simonovic prima 800k, Ledej 2m, Avramovic 900k i slicne budalastine. Oduzmes svima po 20-25% i dobijes realne cifre.

 

Simonovic 800 za 2 godine. Ostalo je tacno po godini.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, medobrundo said:

Meni ovo skromno nešto, kao da se izašlo u susret goldbergu i da je Čovi bilo glupo zbog njega da završi nekog od 2M+ po sezoni

 

Iskreno gorak ukus, kao da smo neka najteža sirotinja, kao Zalgiris onaj

 

Ja sam postavio pitanje pre par strana kojih 6 iskusnih evroligaskih igraca su imali Zalgiris, Alba, Baskonia i Asvel prosle sezone. Odgovor, naravno, nisam dobio.

 

A ovo prizivanje da poludeli vodja nastavi da sipa jos dugo mi je negde na nivou ljudi koji se za kafu i sendvic prodaju na izborima. Zapravo, nije ni to, ti ljudi bar napune stomak tog dana, ovde je u pitanju nesto sasvim drugo. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

nedovoljno izvora da Mi ne bi formirali cifru koja nam prija. uostalom, frenki za milionce nije uracunat.

 

možda je 700, ali kad se uračuna i šta treba da vrati familiji Čović i uplati Fićinom malom u fond za koledž

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

 

možda je 700, ali kad se uračuna i šta treba da vrati familiji Čović i uplati Fićinom malom u fond za koledž

 

sve kul, samo mi je smesno da i dalje odvajamo od usta, kada prshte potpisi u godini dva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Holivud said:

Zavidim navijačima Partizana što nemaju svog Golberga.

 

Kod njih se ne razglaba o parama, bolnicama, školama nego se čeka Mirotić u fazonu regularno pojačanje, šta.

 

Ovaj polude zbog Bolomboja/Tobija.

 

 

Ima ih, nego se mnogo manje pise nego ovde:

 

On 7/12/2023 at 5:45 PM, Bole Tyson said:

Klasicna naprednjacka prica - gomila neobrazovanih diletanata na mestima do kojih ne bi mogli da dobace ni da im je rodjena majka u komisijama za zaposljavanje. Kad naprave brljotine, ko svaki neuk covek, neuk a normalan covek bi se pokrio usima od sramote, ne, ova sekta nepismenih se jos i dodatno zakopava da je to svakom normalnom coveku ogavno. Btw, vidim ni kod nas ni kod komsija ne smeta nova normalnost da su budzeti ko u vlaznim slovima, niko ne pita okle pare. Reketiraju se kladionice koje ionako pausalno placaju neke bezobrazno male cifre zarad opsteg mira i napretka. Valjda zato ljudima i prija ovakav ludi sistem, hleba i igara, a ljudima otimaju stanove za 5000 dinara duga. Sanse nema da je otisao a da nije imao pravno valjan razlog. Zasto sam siguran? Pogledaj pod Asano, Dijabate, pogledaj ko je precednik kluba, sta mu radi sincic, kakve gluposti mlate. To sa BAT-om je takvo mlacenje prazne slame ko parkiranje haubica na granici ka Leposavicu, mnogo buke a znamo da nema sanse da opali.

 

Ono sto je najgore je da na ovom forumu njih 50% (a u generalnoj "kosarkaskoj javnosti" verovatno preko 90%) iskreno veruje da su KKP i KKCZ toliko veci od konkurencije da je ovaj odnos izmedju ta dva kluba i ostatka ABA lige sasvim normalan i da ono sto je pre bilo nije bilo u redu, "neko je krao nase pare umesto da usmeri na nase dve kosarkaske institucije".

 

Isto tako, slicne brojke su kada je u pitanju verovanje da su KKP i KKCZ nesto najposebnije u Evropi, jer, eto, Real i Barca imaju tradiciju, ali nemaju ludake koji ce da zaurlaju kad treba, neki drugi imaju ludake, ali nemaju tradiciju, sve u svemu jedino sto je prirodno je da se KK PAO, KK Oly, KK CZ i KKP stalno nalaze na F4, sta imaju one spanske tetke ili raspali Turci i Izraelci koji veze sa kosarkom nemaju da se mesaju. Velika je sreca sto izbacise one dosadne Ruse koje kosarka i ne interesuje pa mozemo da uzivamo u dve grupe hipnotisanih kako se svadjaju kome je Vucic kupio manje evroligaskih zvezda.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

sve kul, samo mi je smesno da i dalje odvajamo od usta, kada prshte potpisi u godini dva.

 

mi smo ti kao greg u successionu

 

The poorest rich person in America. The world's tallest dwarf. The weakest strong man at the circus.

 

Sve imamo dosta para, a nikako da uzmemo i nekoga koga neko drugi hoće, osim ako nije upleten i neki skandalčić

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...