Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, Admiral said:

Mirotic i Deda nam nije dovoljano..... 

 

PF prethodnih sezona 

 

Bentil Petrusev

Deda White 

Kuridza O'Brayant, 

Kuridza Borisa Faje

Faje Borisa

Antic Milko Bjelica Stefan Jankovic 

 

 

 

Da ali sad su nam poduplana muda.

 

Rotacija na 4/5

 

Mirotic, Davidovac

Petrusev

Jakiri, Gudaitis, Mitrovic

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Ne znam šta da mislim. Bio bih srećan da nam dodje Mirotić ali to onda znači da otpada Kampaco, što dalje znači da će Teo biti prvi plej, što dalje znači sranje. 

Ne znaci da ce nam biti prvi plej,on kao prvi plej i ne moze da igra u ovim godinama i da oce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Jel bi potpisao neko:

Kampaco, Teo, Top

Nedovic, Lazic, Dobric

Kalina, Deda

Mirotic, Petrusev, Lazarevic

Jusufe Fal, Mitrovic, Kuzmic

?

Pa ovaj tim bi osvojio Evroligu bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Nama je pozicija 4 godinama u nazad bila problematicna. 

 

Ili smo krpili sa Simonom i Lazarevicem ili smo ozivljavali karijere Vajtu , Fajeu, Kuridzi. 

Preslikan scenario je prica oko Polonare. 

 

Mirota, Davidovac bi na 4 i Nedoviocu da daju sirinu u napadu koju sa Bentilom nije imao.

P.S A i vuce im se nesto po podu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Мени је нејасно да и даље у тим пројектованим ростерима Лазића стављате на 2, он то може да играо као и Митровић 4.

Lazić je uvek na dva samo zbog odbrane na igrače spoljnih pozicija. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Polonara je 10 puta bolji igrač od Vajta, Fajea i Kuridže, ne znam zašto se on ovde nipodaštava.

 

Btw, ako smo već dostigli taj nivo bahaćenja da ciljamo najskuplje igrače u Evropi, ja bih izbegao Mirotića i pre taj novac preusmerio na Kalinatora + jednog kvalitetnog plejmejkera npr. Nesumnjivo je majstor košarke Mirota, ali takođe nije etalon atletike i defanzive, a očito ćemo na tom polju dosta škripati sa Dedom, Mitrovićem, Teom...

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

То што он чува противничког плеја или бека не значи да је он 2.

Ja se ne sećam kad je on igrao 3.

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Polonara je 10 puta bolji igrač od Vajta, Fajea i Kuridže, ne znam zašto se on ovde nipodaštava.

 

Btw, ako smo već dostigli taj nivo bahaćenja da ciljamo najskuplje igrače u Evropi, ja bih izbegao Mirotića i pre taj novac preusmerio na Kalinatora + jednog kvalitetnog plejmejkera npr. Nesumnjivo je majstor košarke Mirota, ali takođe nije etalon atletike i defanzive, a očito ćemo na tom polju dosta škripati sa Dedom, Mitrovićem, Teom...

A kad smo mi to imali tim koji negde nije bio šupalj. Uvek nam nešto fali. Nikad balans. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Polonara je 10 puta bolji igrač od Vajta, Fajea i Kuridže, ne znam zašto se on ovde nipodaštava.

 

Btw, ako smo već dostigli taj nivo bahaćenja da ciljamo najskuplje igrače u Evropi, ja bih izbegao Mirotića i pre taj novac preusmerio na Kalinatora + jednog kvalitetnog plejmejkera npr. Nesumnjivo je majstor košarke Mirota, ali takođe nije etalon atletike i defanzive, a očito ćemo na tom polju dosta škripati sa Dedom, Mitrovićem, Teom...

Verovatno jer vec 2 sezone ne igra bukvalno nista, i pitanje je da li bi to bio onaj Polonara iz Baskonia dana. Ako bi bio, nesumnjivo jeste mnogo bolji od ovih ali navikli smo da dobijamo senke nekadasnjih igraca.

 

Sigurno da bi za nas mulj ovde borci kao Kalina i Kampaco bili adekvatniji nego Mirotic, ali on je i dalje toliko kvalitetan igrac da taj nazovimo mali nedostatak atletike u EL ne moze da mu se eksploatise dovoljno jer te unisti na drugoj strani.

U svakom slucaju bez dve zveri (igracke), dva klasna imena u EL okvirima mi u top8 ili kuci sa KKP nemamo sta da trazimo. Ne kazem da nuzno i moramo da se trkamo za navedene ciljeve, ali je sigurno da ako zelimo, ne mozemo bez 2 zveri + pametno popunjen ostatak rostera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...