Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, John Terry said:

Ali je skroz bezveze i nekorektno da se takav status onda koristi za podjebavanje i navlacenje ljudi na lozanu.

 

 

Kum nebi nikad zaradio taj njegov status, da je 15 godina podjebavao ovde ljude na forumu. 

 

Da je pogrešio nekoliko puta, pogrešio je. Kao što smo videli mnogo puta, i "done deal" se izjalovi. Dogovoriš se sa Polonarom, nemožeš da ga registrujše, propadne transfer. Panter ode u Barcelonu, pa se vrati. Itd itd.

Šta hoču da kažem je, siguran sam u to da Kum ne baca forice da bi palio masu bezveze. On kad nešto napiše, znači da je nešto jako blizu realizacije.

 

 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Babaduka said:

Čaša meda ište čašu žuči, tako i kod nas, Faku al zato Beli, Kalina al zato Bobi, tako nešto će biti 100%

 

Давај Факуа и Калину, па ће се договоримо за друго. 

 

Боби и Бели би ми много пали у очима да се претворе у махаче пешкирима, али свакако бих их лакше сварио него факинг камионџију.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

 

Kum nebi nikad zaradio taj njegov status, da je 15 godina podjebavao ovde ljude na forumu. 

 

Da je pogrešio nekoliko puta, pogrešio je. Kao što smo videli mnogo puta, i "done deal" se izjalovi. Dogovoriš se sa Polonarom, nemožeš da ga registrujše, propadne transfer. Panter ode u Barcelonu, pa se vrati. Itd itd.

Šta hoču da kažem je, siguran sam u to da Kum ne baca forice da bi palio masu bezveze. On kad nešto napiše, znači da je nešto jako blizu realizacije.

 

 

 

Nema loše, zato sam i napisao AKO.

 

Što se tiče dogovora koji se izjalove, ja lično preferiram da se piše o imenima, teško da se pregovori izjalove zbog naše diskusije na forumu. Ali ok, ako ljudi vole rebuse, ako je to odluka većine, ja sam ok s tim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NMX said:

7r2pme.jpg

 

 

Pa to i ja kažem... A i "riba ribi grize rep" miriše na to... 

 

Sve se čini da oni opet targetiraju top EL igrače, a mi vraćamo i gajimo našu domaću osnovu, sa kojima tavorimo u prosečnosti (u EL) već 10 godina... Ništa nas ne košta da kukamo malo ovde... :smiley12:

 

Ajd nek nas demantuju...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Webad said:

Daj kafunda da se oraspolozim malo. Danas potpisujem otkaz (tehnoloski visak) 

 

Nadam se da ćeš brzo naći nov posao! Ako ti treba neka pomoć oko toga, slobodno se javi na PM, znam neke HR osobe (regrutere) i sl. :classic_smile:

  • Like 11
  • Love 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...