Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

28 minutes ago, Guru said:

 

Nedović je bolji igrač od šutera ubice, jer ima i prodor i nešto plejmejkinga, nije jednodimenzionalan kao ovaj tvoj.

 

 

Prodor koji koristi na jednu od pet utakmica. 😀

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Guru said:

 

Nedović je bolji igrač od šutera ubice, jer ima i prodor i nešto plejmejkinga, nije jednodimenzionalan kao ovaj tvoj. A i od Nove godine je na 41 utakmici šutirao 38% za tri iz 5 pokušaja po meču, slične procente je imao i u PAO-u, tako da verujem da će sledeće sezone biti na tom nekom nivou.

 

Samo da razjasnimo. Šuter ubica je u varijanti s Nedovićem, a bek - pravo pojačanje za 25+ minuta je neki drugi igrač...umesto Nedovića. 

 

Nemanja je svakako bolji od Met Tomasa i sličnih. 

 

Link to comment
Share on other sites

Davidovac je sasvim zahvalan četvrti igrač na visokim pozicijama. Bekap četvrtka i po potrebi petica u smallballu. Dokazano ima muda i ne beži od kontakta. Samo mi nikako Duskova reputacija ne ide uz lika kao što je on.

 

Nadam se da ćemo, posle promasaja u vidu Vajta i Bentila, i ranije Antica i Obrajanta, najzad nabosti normalnu startnu četvorku. Već dugo je nemamo i non stop neko krpljenje.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Samo da razjasnimo. Šuter ubica je u varijanti s Nedovićem, a bek - pravo pojačanje za 25+ minuta je neki drugi igrač...umesto Nedovića. 

 

Nemanja je svakako bolji od Met Tomasa i sličnih. 

 

 

Varijante u kojima nema Nedovića nećemo ni da razmatramo, sa takvim predlozima se ne može pred Nebojšu, a Bosmanov roster već ima 6 stranaca i dalje devastiranje domaće osnove je apsolutno neprihvatljivo. Pošto smo Laprovitolu već doveli i sa njim i Nedom formirali taj ofanzivni 1-2 punch, trebaju nam dva vrhunska defanzivca koji umeju ponešto i u napadu i zato su tu Henri i Holins da donesu balans. Holins će pritom u nekim nižim petorkama da uzme koji minut na 3, gde je Kalina starter, a Lazić igra ono što ostane, znači mesta za šutera ubicu nema. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sokmeniki said:

Ko je bokji pik na centru, Brandon Davies ili Josh Nebo?

Nebo je vise mitska zver, bacis loptu blizu obruca on ce da zakuca.

Dejvis je po meni bolji na niskom postu, ume da ugura protivnika i da kos na razne nacine.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Sokmeniki said:

Ko je bokji pik na centru, Brandon Davies ili Josh Nebo?

Skroz drugacije igraj, kao sto kolega rece, tako da zavisi od potreba ekipe, nije prosto reci ko je bolji.

Dejvis je kompletniji centar, ali nekim ekipama je potreban letac koji igra iznad obruca a to je Nebo.

Link to comment
Share on other sites

Davies-Martin-Mitrovic mi se cini kao sasvim ok centarska linija. Konacno cemo imati peticu za koju se moze reci da je prva i glavna opcija, a verujem da ce i Martinu u tom slucaju biti lakse da iznese ulogu backup centra. I naravno Luka je tu da pokupi Martinove minute kad god se ukaze prilika, jer verujem da Hasanu ne prija ovoliki broj utakmica u sezoni.

 

I da, znam da ce pojedini da popizde opet jer je domaci igrac i povratnik u pitanju, ali uz Laprovitolu i Nedovica bi (zdravi) Stefan Jovic legao samo tako.

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

Toliko svakojakih insajdera o igračima a niko od njih/vas ne zna kako će izgledati cela priča sa sezonskim kartama (cena i kad kreće prodaja). Siguran sam da već postoji šablon samo se čeka sutra ozvaničenje igranja u EL ili EC. Ajde ako neko zna nešto i o tome bilo bi lepo da se oglasi.

P. S. moja procena najjeftinija sezonska će biti 16/17 hiljada. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Toliko svakojakih insajdera o igračima a niko od njih/vas ne zna kako će izgledati cela priča sa sezonskim kartama (cena i kad kreće prodaja). Siguran sam da već postoji šablon samo se čeka sutra ozvaničenje igranja u EL ili EC. Ajde ako neko zna nešto i o tome bilo bi lepo da se oglasi.

P. S. moja procena najjeftinija sezonska će biti 16/17 hiljada. 

 Mene ne bi čudilo i da bude malo skuplja, ove sezone je najjeftinija bila 16 (ko obnavlja 13), a sezonu pre ako se dobro sećam puna cena za tribinu je bila 12 tako da očekujem malo poskupljenje i za ovu sezonu.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

 

Varijante u kojima nema Nedovića nećemo ni da razmatramo, sa takvim predlozima se ne može pred Nebojšu, a Bosmanov roster već ima 6 stranaca i dalje devastiranje domaće osnove je apsolutno neprihvatljivo. Pošto smo Laprovitolu već doveli i sa njim i Nedom formirali taj ofanzivni 1-2 punch, trebaju nam dva vrhunska defanzivca koji umeju ponešto i u napadu i zato su tu Henri i Holins da donesu balans. Holins će pritom u nekim nižim petorkama da uzme koji minut na 3, gde je Kalina starter, a Lazić igra ono što ostane, znači mesta za šutera ubicu nema. 

 

Još ovo, pa da završimo imaginarnu priču. 

 

Smatraš li da u ovom Bosmanovom projektovanom rosteru ne bi bilo mesta za Dobrića? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Postoji mogucnost da Real pusti Yabuselea ako bi kojim slucajem uspjeli Juancha nagovoriti da se vrati iz NBA tako da mozete slobodno i to ime dodati u potnecijalna pojacanja. 

Poznajuci Coksa, odmah bi postao prioritet prelaznog roka ( na stranu sto je Guzonja prilicno nezgodan i koristan igrac ).

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Урош19 said:

 Mene ne bi čudilo i da bude malo skuplja, ove sezone je najjeftinija bila 16 (ko obnavlja 13), a sezonu pre ako se dobro sećam puna cena za tribinu je bila 12 tako da očekujem malo poskupljenje i za ovu sezonu.

Mislio sam na 16000 sa popustom najjeftinija. Ali da može biti i više. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Još ovo, pa da završimo imaginarnu priču. 

 

Smatraš li da u ovom Bosmanovom projektovanom rosteru ne bi bilo mesta za Dobrića? 

 

Ostalo bi premalo minuta u spoljnoj liniji - na dva ništa, na tri možda nešto sitno... A za tu ulogu je Lazić ipak neuporedivo jeftinija i primerenija opcija, tako da ništa od Kobre. 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...