Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, Zvezdan said:

Ko je bolji igrac po vama Vildoza ili Laprovitola?

 

Laprovitola naravno, ko da upoređuješ dupe i oko. Laprovitola je fajter sa velikim F. I jedini plej koji bi donekle mogao da zameni Fakua.

 

BTW, Dejvis da dođe, upiškio bih se od sreće.

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, drakon1 said:

Ako Laprovittola dodje, super. Ali, ja odbijam da Campazza vidim u nekom drugom osim u nasem dresu. A ako se desi, vec me podilazi jeza od skandiranja kad dodje u goste sa svojom ekipom. Jednostavno, gotivan igrac 1/1.

So specific moment za jezu

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, DameTime said:

@Brat od Korneta @Čočo , gde nabavljate taj optimizam, pitam za drugaricu sebe? Prvi navodi NBA igrače kao potencijalna pojačanja, drugi je uveren da će sastav sigurno biti jači nego ikada... Bukvalno mi treba vaš mindset u životu :lol_2::Hail:

 

Sto se tice optimizma, mi cemo dobiti sve meceve. Sad ozbiljno: mislim da se bez optimizma, vere, nade i ljubavi dosta tesko zivi i da covek ne moze biti ispunjen i srecan bez toga.

 

Da odgovorim ovo i za kolegu Cocoa oko tima. Bice jaci tim nego ikada u to nema sumnje jer vec 10 godina unazad imamo jace timove nego prethodne sezone jedini je izuzetak Alimpijevic sezona.

 

Sto se tice Nba pojacanja, evo ove sezone su nam stigla dva Nba pojacanja. Kampaco i Vildoza. U Partizan su bila stigla prosle sezone takodje 2 Nba pojacanja, Kurucs i Smajlagic.

 

Sad neko napise to nisu Amerikanci, sad ja napisem Ferel i Mudiaj (cak i Volters u prvom mandatu je sedeo na klupi Jute) su stigli direktno kao Amerikanci iz Nba u Evroligu. Majk Dzejms imao solidnu rolu u Bruklinu i dosao u Monako. Dakle, retko, ali ne i nemoguce. Ovih aktuelnih se sad setio a kad bi uzeo da analiziram poslednjih 20 godina El siguran sam da svake sezone predje po 1-2 Nba igraca u Evroligu.

 

Napisao sam ih samo zato da kojim slucajem (a jasno sam naglasio da je tesko da ce iko od njih preci u Evroligu) ne dodje neko da ne bude da nije bio spomenut taj igrac nigde. Zato cu spomenuti sve sto se spomenuti moze cak i ako se sanse mere u promilima (za Vincenta sam jebiga bas pogresio slab sam ti fan Nba al nije ni rang Holideja i Smarta sto je kolega napisao).

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

kornetov buraz je naveo nba igrace bez ugovora, koji su primali cca 2milke ili manje. isao covek po spisku

 

bilo je tu nerealnih likova, ne zato sto su neki ludi igraci, vec zato sto su ili mladi, pa imaju makar kratkorocno buducnost u nba, ili si matorci kojima ne pada na pamet euro avantura.

 

al bilo je i igraca koji imaju smisla, ako bi odustali od sedenja na nba klupi.

 

goat vincent je smesno upao al mene je npr pitao za deuce mcbridea, nije se pravio da zna ko i sta, samo istovario listu.

 

Kazi ljudima koliko sam te platio da zastupas moju odbranu.

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se sto se nastavlja sa ispaljivanjem rostera sa onoliko savesti sa koliko Jordan Clarkson ulazi u igru u 9. minutu random utakmice regularne sezone. 
 

Mirotic nece doci, Kalinic 90% nece doci

 

Campazzo je otisao

 

Beron nece doci

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, bosMan_jr said:

Svidja mi se sto se nastavlja sa ispaljivanjem rostera sa onoliko savesti sa koliko Jordan Clarkson ulazi u igru u 9. minutu random utakmice regularne sezone. 
 

Mirotic nece doci, Kalinic 90% nece doci

 

Campazzo je otisao

 

Beron nece doci

Campazzo jos nije otisao 

Mi mu nudimo najbolju finansijsku ponudu do sada. Razmotrice sve kada se bude vratio sa odmora, makar je tako rekao

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...