Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

6 hours ago, Guru said:

 

Znaju ljudi šta valja. Ja ga ne bih prodavao, jer em bi napravili sebi dodatni problem na levom beku, em mislim da za tako talentovanog igrača u perspektivi može da se uzme i više.

 

 

Od njega i Kangve nikad neće biti ozbiljni igrači jer su i jedan i drugi fizički nedorasli i inferiorni. Azarov 66kg, Kings 64kg. To je sve pero laka kategorija, a nisu Mesi i Modrić.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Azarov je bolji igrač od Terzića i prilično talentovaniji. Gledao sam danas njihov duel protiv Holandije. Momak ima bolji dribling i tehniku nego većina naših ofanzivnih igrača. Zna da kombinuje, solidne je brzine i korektno centrira. Nije nikakav alibi igrač nego stvarno zna fudbala i voli da se nadigrava.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Lepo sam vam ja rekao sta misle u klubu za Azarova, par strana unazad - da vide da ima potencijal, da mu samo treba iskustvo, i bice mu pruzena prilika da ga stekne. Bio bi bas fejl prodati ga sada za 3mil, kad ce mu cena samo biti u porastu. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Redstar0356 said:

Nego kome je trebalo dati devetku? Valjda devetku treba da das mladom i perpsektivnom klincu, da ga ohrabris da bude jos bolji. 

Ja sam uvek protiv toga da klincu das nešto sto još nije zaslužio, da ne poleti. Mlad igrac treba da sam zaradi svoj status, ne da bude hajpovan unapred.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milko Miller said:

Ja sam uvek protiv toga da klincu das nešto sto još nije zaslužio, da ne poleti. Mlad igrac treba da sam zaradi svoj status, ne da bude hajpovan unapred.


Broj je odlican test da vidis kakav je neko karakterno, jer je to samo imaginaran pritisak i niko ga ne gleda kroz prizmu toga da mora da bude bolji, jer nosi 9. Takodje, ne mislim ni da je to neki status, nego marketing.

 

Licno, davao bih najtalentovanijima te sexy brojeve, samo da im testiram karakter. Ipak, glup je potez da mu sad uzmes 9, a decko nije nista skrivio, vec novi igrac hoce taj broj.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Markoss said:


Broj je odlican test da vidis kakav je neko karakterno, jer je to samo imaginaran pritisak i niko ga ne gleda kroz prizmu toga da mora da bude bolji, jer nosi 9. Takodje, ne mislim ni da je to neki status, nego marketing.

 

Licno, davao bih najtalentovanijima te sexy brojeve, samo da im testiram karakter. Ipak, glup je potez da mu sad uzmes 9, a decko nije nista skrivio, vec novi igrac hoce taj broj.

Mislis li ti da ima kvaliteta u tom Late Lathu kad su se ovoliko zagrejali za njega ili jok?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kraso izgleda kao sirotinjski Kane.  Spusta se dosta i otvara prostor Sonu/Bukariju, daje odlicne lopte i solidan je fizicki sto se tice brzine i snage
Ovaj Late je imao par elitna prodora, generalno glavni problem tog arhitipa africkog spica (krila) da su na vi sa kontrolom lopte. Ovaj je par puta bas imao elitnu kontrolu lopte na malom prostoru ali ako stvarno damo 2m bas je rizik.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

Azarova želi Šahtjor? Navodno nude 3 miliona..

bolje odmah prodati,da ne bude posle 0 i 20 posto

 

Doveli smo ga jako nepovoljno  za 300 000 i 40 posto od prodaje

iako mu je isticao ugovor za 6 meseci

 

 

 

I vidim platili smo 27godisnjeg golmana Izraela za 1.2 milion

koji prima golove od Andore...

 

a nismo hteli da platimo 900 000 evra za tada 23 godisnjeg Djordja Petrovic

sad nakon samo jedne godine NJu Ingland trazi pazite sad ovo 24 miliona evra za njega.....posto ga traze Englezi

znaci za samo godinu dana vredi 25puta vise

 

ili nismo hteli da platimo 1 miliona evra za buduceg reprezentativca Kovacevica 2021,kad je i on imao 23 godine

sad vredi 8 do 10x puta vise nego pre 2 godine

 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, vlaDixXx said:

bolje odmah prodati,da ne bude posle 0 I vidim platili smo 27godisnjeg golmana Izraela za 1.2 milion

koji prima golove od Andore...

Primio je gol nakon sto je stoper Izraela na tacni dodao loptu igracu Andore i ovaj nije imao problema da postigne gol. Bar se informisi pre nego sto pises, bar danas svaka utakmica ima online

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Prva vest, legendarni napadač Tomane prešao u APOEL ... 🙂

Druga vest, navodno Voša nudi trampu  Stefana Bukinca za Andriju Radulovića ... obzirom da je malac kako pišu levi bek,ako tu ima materijala za ozbiljan fudbal u budućnosti ja ne bih dva puta razmišljao... imamo navodno ponudu za Radulovića od Fehervara za nekih 600 000 evra,za sada je sve na rekla-kazala ...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Pero_Cameron said:

Primio je gol nakon sto je stoper Izraela na tacni dodao loptu igracu Andore i ovaj nije imao problema da postigne gol. Bar se informisi pre nego sto pises, bar danas svaka utakmica ima online

Ma on ni ne gleda utakmice.Vadi statistike sa TM i flashscora.

Bar ne bombarduje kao Šuter iz bloka.😀

 

Link to comment
Share on other sites

Azarov,Kangva i Rus imaju visemilionske ponude i ako nisu imali sporedne uloge prethodne sezone. Ako je istina da prvog trazi Šahtior, drugog englezi, a treceg Bazel.

Dovodi se pitanje sta Milojevic nije video kod njih, sto su skauti drugih klubova videli i to za igrace sa manje zapazenom ulogom zele da plate vise milionske cifre

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...