Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, John Terry said:

Koji je najveci poraz u istoriji Lige Sampiona, bese Liverpul tukao Besiktas iili tako nesto 8-0? 

 

Cilj je da to izbegnemo.

Koliko puta imaš nameru da kukumavčiš kako će Mančester Siti da nas razbije? Ostavi nešto i za tu utakmicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Potpuno su idioti sj..ali momentum prodajom Erakovica. Onda kao doveli Degeneka, pa onda gurali Mijailovica na stopera, pa onda Rodica, pa sad doveli ovog iz Bazela.

 

Bahar ni jednu utakmicu nije igrao u istom sastavu. Non stop je kombinovao.

Umesto da iskoriste ovu pauzu ( imali opomene od Vozdovca i pazara) on zapalio u Izrael...veceras komedija. Na stranu ova sramota od terena, to nije opravdanje, ali treba reci da ovakav teren nije ni u zonskoj ligi.

Nasa igra bez glave i repa, sa nekoliko igrača koji do sada nisu dobijali šansu, veceras naprasno vaskrsli u prvotimce

.

Dva poraza u zadnje tri utakmice, i jedno provlačenje na marakani pred 30.000 ljudi protiv pazara.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Ne znam, svakako necu da prestanem zbog tebe tako da me zaobidji, stavi na ignor listu ili kako god.

 

Ništa od toga, niti stavljam na ignore, niti zaobilazim kad smatram da treba da nešto napišem. Kad neko za manje od sat vremena napiše pet varijacija na temu "razbiće nas Siti" reagujem i to je to.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Ništa od toga, niti stavljam na ignore, niti zaobilazim kad smatram da treba da nešto napišem. Kad neko za manje od sat vremena napiše pet varijacija na temu "razbiće nas Siti" reagujem i to je to.

 

 

 

E pa dobro, onda si dobio odgovor, ne znam. Kukacu koliko mislim da treba.

Just now, Crni said:

Ja sam tog lika stavio na ignor davno, molim te nemoj ga kvotovati🙏🙏🙏

 

Kasno videh, vazi, necu od sad vise.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da, prodaja Eraka isforsirana ne znam cime, zatim gubljenje Bahara i potvenjivanje superligasa, rotacije wtf i meni od svega najcrnje forsiranje Lucica.

Ja sam patio za Lucicem wto su ga pustili u Cuku prosle god. I zelim da igra, ali ne ovoliko, ne sa ovom ulogom...

Mislim da imamo super igrace, ali naravno da sam ocekivao od Spajica da bude promasaj, pa me cudi kako nisu Terza i Mrka, ipak su oni strucnjaci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Situacija je jasna kada mi kao navijaci ne mozemo da prepoznamo prvih 11.
Toliko tumbanja da Bog sacuva. Ok, pokusava da nadje igru i ekipu. Al 3 meseca je trazi.
Da su oni tutubani iz uprave zakasnili sa igracima ne treba sumnjati, jer Bahar sigurno nije hteo da se to desi sada, ali brate mili.
Trener si, ponasaj se u skladu sa tim. Znas kako uvodis igrace u ekipu.
Mora da postoji kostur tima.
Koji ti K vise igra Rodic stopera?!
I istina je da od priprema ne igramo kvalitetan visok presing. Zasto je odustao od toga?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Bilo koji domaci trener bi dobio otkaz jos veceras. Dokle li ce ovog da tolerisu...

Bice mu progledano kroz prste jos protiv Man-city , a onda ga nece spasiti nista u slucaju poraza od partizana. To bi bilo -7 ukoliko izgubimo derbi, i reakcija bi morala da usledi.  No da ne idemo tako daleko i da ne mracimo previše. Za sada deluje da ne zna gde je dosao i sta se očekuje od njega i tima. 

Prethodni treneri nisu imali  ovoliko poraza za tri sezone i sa slabijim timom.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, No name said:

Bahar ni jednu utakmicu nije igrao u istom sastavu. Non stop je kombinovao.

Šta pratiš ti druže? Bukvalno je ovo prvi meč gde je napravio više od dve izmene, i to mu se najviše zameralo što stalno Igra sa istih 11. Samo je rotirao Mijailovića, Degeneka i Rodića.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Profesor said:

Mislima smo u Engleskoj 😛

 

Salu na stranu nas raspad je krenuo odlaskom Erakovica. Ali bice to sve dobro.

Mi od onoliko centralnih bekova smo spali da Rodić, Mijailović i Stamenić igraju pozadi.

Strašno.

Plašim se da je i Borjan precrtan bez razloga. Ali to je do Bahara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onim mucenicima pre 10ak godina su skidani dresovi i lomljene soferke da se ubace samponi. A ovim manekenima sad nemoj slucajno neko zvizduk da uputi. Sever propao skroz, 80% ljudi na stadionu nece da navija sa njima. Generalno atmosfera kao u pozoristu. A zasto je tako neka se zapitaju.

Ako ne dobijemo derbi titula je gotova, koliko god to nekome smesno zvucalo. Jednu JEBENU sansu nismo stvorili za 45 minuta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mnogo je Erakovic krpio pozadi, a sada toga nema. Uz to je splasnuo intenzitet kojim igramo presing. Malo smo i procitani. Ali bice dobro. A trenera ne bih menjao ni na -7. Bahar je dokazano dobar trener, nije macka u dzaku. Moramo nekad malo i da istrpimo. 

 

PS Vidim da ste mocnom Partizanu vec upisali bodove protiv Surdulice i Kragujevca, pa i protiv nas. Polako...

Edited by Profesor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Bilo koji domaci trener bi dobio otkaz jos veceras. Dokle li ce ovog da tolerisu...

 

Ako padne neki teski debakl protiv Sitija, tipa 8-0, pa se onda izgubi i derbi, Bahar je sigurno bivsi. To trenutno uopste ne deluje kao nerealan scenario.

 

Meni se cini da se radi o modernom, solidno perspektivnom treneru koji posveceno radi svoj posao, ali nesto ocito ne funkcionise. Dok su igraci kidisali da mu se nametnu, super smo izgledali. Sad kad su se uljuljkali u svoje sigurne minute to ne lici ni na sta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...