Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?馃弳


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, Don Dusko said:

Jeste, za to ga i ne treba prozivati. U odnosu na LS je trecerazredno ako cemo iskreno. I po fondu i po organizaciji.

Kako drugorazredno takmicenje?

Kao kad bi neki tamo Latinos rekao da je Copa Sudamerikana drugorazredno takmicenje u odnosu na Ligu Sampiona.聽

Mi ne mozemo da igramo NBA, Evroliga je maksimum, samim tim je prvorazredno takmicenje.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

膶im se Terza raskokodakao ovih zadnjih par dana po novinama i portalima znao sam da 膰e neko sranje da se desi ... 馃槃

U svakom slu膷aju 膷estitke Zmajevima ...

Jo拧 jedna stvar za veliki respekt ... Apsolutno svi timovi u ovoj bedi od lige bi se posle vode膰eg gola protiv nas valjali po terenu,ne bi se sastavilo 2-3 minuta igre bez prekida ... Ovi klinci opet su i u tom segmentu zaslu啪ili da im se 膷estita ...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

Kako drugorazredno takmicenje?

Kao kad bi neki tamo Latinos rekao da je Copa Sudamerikana drugorazredno takmicenje u odnosu na Ligu Sampiona.聽

Mi ne mozemo da igramo NBA, Evroliga je maksimum, samim tim je prvorazredno takmicenje.

Procitaj malo bolje...Po organizaciji i kval finansija... U odnosu na Ligu sampiona i taj NBA sta je?

Link to comment
Share on other sites

Izuzetno je vazno da izvucemo prave poruke iz ovoga. Poraz je zasluzen, niko nas nije ostetio niti nas neko mrzi.

Komsije su dozivele brodolom u Danskoj izmedju ostalog zbog tog narativa kako ih neko unistava i ostecuje i kako je uvek neko drugi kriv.

Kad ne koristis prilike, posteno je da izgubis. To su odlicne zivotne lekcije.

Glavu gore.

Link to comment
Share on other sites

Mo啪da neki ne shvataju ali L艩 nam je za 3 nedelje. Ovaj poraz nam vi拧e zna膷i nego pobeda. Jer je bilo o膷igledno svih ovih utakmica da i ako je bilo lepr拧avo i sa mnogo golova da to nije bila realna slika i da nam nedostaje jo拧 mnogo toga za L艩. Od ovog 拧amara mo啪emo samo biti bolji tu mislim da poja膷anja moraju pod hitno da se dovedu i uigraju za L艩. A poraz ko poraz. Ni拧ta stra拧no. Sve se to nadoknadi, tek je po膷etak.聽

Edited by 膶o膷o
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

Mi ne mozemo da igramo NBA, Evroliga je maksimum, samim tim je prvorazredno takmicenje.

Ne mogu da se porede dva takmi膷enja, po拧to je L艩 po organizaciji miljama iznad Evrolige. Naravno ono 拧to je bitnije, gotovo svi najbolji svetski igra膷i igraju L艩, dok je koncentracija kvaliteta u ko拧arci ipak u Americi.

No ne膰emo vi拧e o tome.

Na拧 poraz, ne znamo protiv bunkera, nesigurna odbrana i to je to.

Morao je Kanga od starta, ali gotovo sada.

Link to comment
Share on other sites

Terzo je populisticki iskoristio floskulu koja se vrti medju navijacima vec dugo, Evroliga je najkvalitetnije kontinentalno takmicenje u kosarci, to sto ne moze da generise novac koji moze Liga sampiona ne znaci da je drugorazredna. Traje celo leto taj njegov glowing o rvanju sa Bazelom (koji nije uzeo titulu u Svajcarskoj 8 godina i presisalo ga je nekoliko domacih klubova), Olimpijakosom i ostalima za pojacanja, koristi direktnu kvalifikaciju, dobre pripreme i dobrog trenera da malo mazi navijace. Stvarno je besmisleno tu njegovu izjavu karakterisati kao na mestu jer poredjenje fudbala u Evropi sa bilo kojim drugim sportom je ili zla namera ili neznanje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Procitaj malo bolje...Po organizaciji i kval finansija... U odnosu na Ligu sampiona i taj NBA sta je?

Lik je to izjavio da bi se patkometrisao sa KK. Ne mozemo uopste da poredimo nesto sto je verovatno najuredjenije takmicenje na svetu, NBA, sa necim sto postoji bezmalo dve decenije pa i manje i nema ni infrastrukturnu ni finansijsku snagu. Iza NBA stoji najpravicniji sistem, doduse zatvoren, uz bukvalno ista prava za sve. Evroliga bukvalno favorizuje 11 timova licencama.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Procitaj malo bolje...Po organizaciji i kval finansija... U odnosu na Ligu sampiona i taj NBA sta je?

Nula prekrizena, koga realno zanima i u samoj Evropi?

Britance- Ne!

Nemce-Ne!

Francuze-Ne

Italijane-Ne

聽Dakle zabava za Spance, Litvance, Srbe, Grke, Turke, Izraelce...

Pa cak su i Spanci upitni, oni igraju sve sportove.

Kao kad smo se lozili na vaterpolo, koji u svetu nije nije popularniji od gadjanja glinenih golubova.

Fudbal je Evropa, kosarka je NBA! Kraj!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, duboko said:

evroliga u kosarci je drugorazredno takmicenje

艩to se utakmice ti膷e, nikad poraz samo lekcija. Nije moguce, sve pobedjivati. Bolje i sad, nego kasnije kada to bude mozda bilo i bitnije. Uljuljkali smo se, otreznjenje je doslo. Idemo dalje.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, 膶varkov said:

Kako ne dosadi nekima da pi拧u jedne te iste postove...

Mora se nekad i izgubiti, na vreme da se uvide gre拧ke i gde 拧kripi. Nekad je poraz bolji od pobede koja skriva nedostatke. Ispraviti ono 拧to ne valja i vozi dalje!

Vala ba拧....vi li mislite 7-8 godine da ne izgubite ni jednu utakmicu. Bolje sad na po膷etku, nego tamo u maju...

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre bez drame ...

Kopenhagen danas naduvan od Silkeborga 1:3 kod ku膰e ...

Seltik opet igrao bez golova protiv mrtvog St. Johnstone na svom stadionu ...

AEK trenutno gubi na poluvremenu od nekog tima 膷ije ime ne znam ni da izgovorim ...

Samo je kod nas poraz propast sveta ..Ja sam ovde pisao i bio sam uveren u to da mi ne mo啪emo da izgubimo ni bod a kamo li tri u ovom prvenstvu,pa opet ovo ne do啪ivljavam kao neku kataklizmu ...

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

袟邪褋谢褍卸械薪 锌芯褉邪蟹. 小胁械 褔械褋褌懈褌泻械 袙芯卸写芯胁褑褍 懈蟹邪褕邪芯 褬械 斜邪褕 芯薪邪泻芯 泻邪泻芯 褌褉械斜邪 褋胁邪泻邪 械泻懈锌邪 蟹邪褌芯 褋褍 懈 薪邪谐褉邪褣械薪懈 褋邪 芯胁芯屑 锌芯斜械写芯屑.聽

袘邪褉 褯械 褋械 芯胁懈屑 锌芯褉邪蟹芯屑 薪械泻懈 胁褉邪褌懈褌懈 薪邪 褋褌邪写懈芯薪 懈 懈蟹邪褯懈 懈蟹 谐褉褍锌械 褭褍写懈 泻芯褬懈 泻邪卸褍 "褕褌邪 褯褍 薪邪 写芯屑邪褯褍 谢懈谐褍 褋胁邪泻芯谐 褯械屑芯 写械屑芯谢懈褉邪褌懈 写芯 20. 屑懈薪褍褌邪, 懈写械屑 褋邪屑芯 薪邪 袥楔" 械褌芯 褋邪写邪 泻邪写邪 褋械 泻芯屑锌谢械褌懈褉邪 芯胁懈褏 5 泻芯谢邪 斜懈褯械屑芯 褌褉械褯懈 邪泻芯 袩邪褉褌懈蟹邪薪 写芯斜懈褬械 褋褍褌褉邪 懈 褍 袣褉邪谐褍褬械胁褑褍.聽

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...