Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Kao juce je sa JNA razglasa grmelo "A ja imam tugu 6 godina dugu..." By Seki Turkovic.

A u svlacionici Aca Stojanovic sa svojim igracima u delirijumu skace i njace "Kurva umire, kurva gasi se"

 

Zato ih ne zalim.

 

Srecna titula svima koji vole Zvezdu idemo jos malo i po cetvrtu zvezdicu na grbu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Odbrana nam je komicna, srecom je Tsc usao sa previse respekta, pa su se usudili da napadnu tek kad smo poveli.  Ljudi znaju da igraju, bolja ekipa od Partizana.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ne bas ali Glazer jeste linijas, i slabo kontrolise sve van peterca.

 

Ali lopta nije prošla van peterca nego baš kroz peterac i to na 3m od gol linije. To je njegova lopta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Odbrana nam je komicna, srecom je Tsc usao sa previse respekta, pa su se usudili da napadnu tek kad smo poveli.  Ljudi znaju da igraju, bolja ekipa od Partizana.

Lako mogu još par komada da nam daju. Bušni smo po bočnim pozicijama kao sir.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto ne menja nešto, ekipa mu kao i u NS spava na terenu. Ono što me posebno razocara kod milojevica što velikim delom ubija u pojam svojom igrom i shvatanjem fudbala.

Ima taj fetiš da kod rezultata 1-0 krene da lelemuda i otaljava utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 29.05.1991 said:

 

Ali lopta nije prošla van peterca nego baš kroz peterac i to na 3m od gol linije. To je njegova lopta.

 

Delimicno se slazem ali dosta ostra lopta po zemlji po kisi. To cesto golmani ne diraju da ne nameste napadacu loptu na nogu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 29.05.1991 said:

 

Ali lopta nije prošla van peterca nego baš kroz peterac i to na 3m od gol linije. To je njegova lopta.

Na.loptu koja ide od gola, teško da će ijedan golman da ide, ali ostvaljanje igrača na pet metara od gola ipak nije njegova greška.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

Ima taj fetiš da kod rezultata 1-0 krene da lelemuda i otaljava utakmicu.

 

Pre bih rekao da ide zatvara i cuva rezlutat. Ali to je tesko sa ovakvom kompozicijom tima.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Odlicno se krecu i kontre im nisu improvizacija vec svako zna gde trci.

 

Baš mi je upala u oči ona akcija od pre par minuta, kreću od golmana, sa četiri pasa nam dodjoše ispred gola, sreća pa je centaršut na Ćirkovića bio neprecizan ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Na.loptu koja ide od gola, teško da će ijedan golman da ide, ali ostvaljanje igrača na pet metara od gola ipak nije njegova greška.

 

Ne ide od gola već paralelno sa gol linijom. A za ostavljanje igrača se slažem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...