Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Kraso nadam se da će posle ove utakmice postatiti treća opcija u napadu. Neka batali veliki fudbal i pređe na mali fudbal. Tu će biti u top 3 u Evropi. 

Mali Sremčević više volje i angažovanja pokazao za 5min nego on za 75. minuta. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Toliko me izluđuju igrači poput kataija i krasoa. Dva klasična lelemuda koja se vuku po terenu, bez ikakve želje i volje za igrom.

Ajde jednog da imamo ali kad ih ubaci obojicu u isto vreme,  to je horor.

Link to comment
Share on other sites

Katai me podsjeca na Berbatova u Indijskoj ligi kada je zauzeo jedan dio terena i to je to, radijus kretanja u tih par kvadratnih metara.

 

Bas uzasna grupa igraca, da ih sve prodaju ne bi mi bilo zao

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Katai me podsjeca na Berbatova u Indijskoj ligi kada je zauzeo jedan dio terena i to je to, radijus kretanja u tih par kvadratnih metara.

 

Bas uzasna grupa igraca, da se svi prodaju ne bi mi bilo zao

Kako misliš prodaju?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bata Kraso je kao Moša Pućko iz Kamiondžija. Suvi genije i klikeraš, mnogi ga traže i znaju koliko zaista može. Samo funkcioniše i rešava frke tek od rane jeseni jer je jednom overio pijan na vrućini i od tad uvek prespava 6 meseci.

Ne diza se do tad, libockura za sve. 

 

Edited by Molina23
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ma nema šta... MILOJE je ZICER za ovu ligu... Nema kod njega puno filozofije, posjed, maksimalna opreznost pozadi, sa dosta osigurača i defanzine tranzicije kod prekida...kada padnu golovi, 1, 2 nije bitno, ide obaranje ritma, golovi moraju pasti kada imaš toliku inicijativu i kvalitet... Bitno je da se odbrana poprilično stabilizovala...za razliku od Partizana mi protivniku dopuštamo znatno manji broj šansi.. Jer puno je lakše dobiti utakmicu kada znaš da nećeš primiti gol 90%...kod Bahara sam imao osjećaj da moramo dati 3 gola da bi sigurno dobili utakmicu... Ovaj tim će sasvim sigurno i na ljeto pretrpiti značajne promjene(po meni neophodne za ozbiljnu evro priču) , pa ćemo vidjeti kako će se Miloje snaći u Evropi ovoga puta... 

Link to comment
Share on other sites

Koliko ruzan fudbal. Oci me bolele, bukvalno 80 minuta nicega. Nasi nece da se cimaju a ovi Dunjicevi em nece em ne znaju.

Tuzno koliko je Katai propao. Nije vise ni senka onog igraca od pre dve godine.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ab1995 said:

Bitno je da se odbrana poprilično stabilizovala.

Stabilizovala? Igrali smo protiv jednog od najslabijih tikova u ligi i samo igrom slučaja i zahvaljujući Glazeru, meč nije otišao u sasvim drugom pravcu. 

Relano imamo lagan raspored to kraja regularnog dela, ali posle ako se Dragović ne vrati, može da bude svašta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bas razocarava pristup Stamenica i Krasoa. Obojicu gotivim i proslog leta mi je delovalo da su upravo oni najbolja pojacanja.

 

Stamenic daleko manje radi za ekipu nego kad je dosao, kao da hoce kroz nesto da obezbedi minute, a to nesto svakako nije igra u napadu, jer to mu nije forte i nece proci. Mora da pocne vise da trci i razmislja, a ne da gleda da pogodi.

 

Kraso nije napravio sprint za utakmicu. Nista gore od lenjog napadaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi put da sam bez ikakvog bitnog razloga odustao od gledanja fk. Na poluvremenu sam rekao klincu ajmo napolje da prošetamo psa. I tako izašli i šetali jedno sat vremena kao Kraso po travnjaku Marakane...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Markoss said:

Kraso nije napravio sprint za utakmicu. Nista gore od lenjog napadaca.

 

I onda se pitamo zasto lik ne startuje u LS... Sto ga treneri mrze...

 

To moze da prodje ako debelo prevazilazis kvalitetom....

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Kakva je kanta od lige druga francuska kad Kraso ovakvim stavom (a tako je igrao i za Sent Etjen) dominirao ligu a mučni Dioni izgleda kao Benzema. 
Bilo bi dobro ako bi mogli da uvalimo nekome Krasoa i Stamenića na leto. Krasoa ni ne moramo da zamenimo, a na poziciji zadnjeg veznog nam svakako treba prototip prajm Sanogo. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Don Juan said:

Stabilizovala? Igrali smo protiv jednog od najslabijih tikova u ligi i samo igrom slučaja i zahvaljujući Glazeru, meč nije otišao u sasvim drugom pravcu. 

Relano imamo lagan raspored to kraja regularnog dela, ali posle ako se Dragović ne vrati, može da bude svašta.

Generalo, proljetos, odbrana je na mnogo većem, ustvari ozbiljnijem nivou... Jesenas smo sa sve Dragovićem na terenu u jednom periodu primali po dva komada ko od šale... Danas je bilo malo štucanja, ali ništa iz rubrike - katastrofalnog... a mora nam neko nekada i napraviti šansu i dati gol... Nema nama krize za ligu...ako zadržimo 4 boda, a izvjesno je, to je 90% završena priča..za ozbiljne priče u Evropi i neki fin rezultat, kao npr prolazak grupe u LŠ sa 3 mjesta, ili prolazak grupe u LE, trebaće baš fin prelazni rok... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kanga koji na svakoj utakmici svojim pasom otvori po minimum jednu odličnu kontru protivniku. Na ovim JLS livadama nekako i prodje i retko nas kažnjavaju,  ali u jEvropi ovakvom igrom I ovakvim veznim redom iole smisleniji presing nećemo moći da resimo. 

Link to comment
Share on other sites

Jeste da je iznudjeno povredama ali mi je drago da smo igrali sa 6 bonus igraca... to cu uzeti kao najbolji momenat ove utakmice. E da, i odbrana Glazera, ne bi mnogo golmana skocilo na tu loptu. 

 

Igramo taman toliko koliko treba. Vazno je i osvajati bodove, razigravati igrace i ostati zdrav. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Don Juan said:

Stabilizovala? Igrali smo protiv jednog od najslabijih tikova u ligi i samo igrom slučaja i zahvaljujući Glazeru, meč nije otišao u sasvim drugom pravcu. 

Relano imamo lagan raspored to kraja regularnog dela, ali posle ako se Dragović ne vrati, može da bude svašta.

Zadnjih 4 utakmice u ligi nismo primili gol +ona prijateljska sa Zenitom. To je 5 zadnjih mečeva bez primljenog gola. 

Nije nista epohalno,  ali kako smo primali golove iz jednog suta u okvir ili po 2-3 na utakmici ovo je svemirski brod. 

Takodje i Dragović nije igrao zadnjih 5 utakmica.

 

Juče osim pobede nista nije bilo dobro. Jedino pozitivno što se moglo videti je da nismo stali celo drugo poluvreme i išli smo da damo i treći gol, što ranije kod Milojevica nije bio slučaj.

 

Šljivic osim gola, sve ostalo je loše. Kao muva bez glave,  sa gomilom loših odluka. Sebičan u nekoliko situacija, a takodje previše zadržava loptu u posedu. Više puta mu je potrebno da overi loptu da bi je prosledio. 

 

Kraso i Katai dva lelemuda koje ne bi više trebalo da vide teren pre svega zbog stava na terenu. Stamenic izuzetno loš. Nista pozitivno kod njega, i pre će zaraditi crveni karton na sredini zbog izuzetno oštre igre , nego što će napraviti dobar potez.

Kanga standardno proda po 2-3 lopte na sredini i otvori kontru. Ako je protivnik dobar on to kazni,  ako nije mi to progutamo , gurnemo pod tepih i teraj dalje.

 

Glazer odličan. 

 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...