Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ajde da ih zgazimo danas. Nešto kako ide vreme čini mi se da će mi biti jedna od najdražijih pobeda u derbiju. Zgazi ih sve. 🔴

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Константин said:

 

Ти стварно уживаш?:Hail:

 

Док год имамо управу и тренера који неће сигурно жртвовати ни мрву за боље сутра, нема ту среће. Зато ће ме сутрашња побједа држати у добром расположењу најдаље до 8 навече. Нажалост

Daleko da uživam, ali je ovo za sad svemirski brod za ono što nam je uradio onaj prevarant iz Izraela.

Ziheras miloje je mirno otišao sa klupe...prepustio mesto "strucnijima" i šta smo dobili? 

Sad kad je propao eksperiment sa baharom, gde nije bilo rezultata, gde je ostalo da mu se plati milionski ugovor, onda ajde Miloje....Jajare iz uprave su posebna tema. Ne znam sta bi ti rekao za terzica sto ne bi izazvalo kaznu. Takođe i za pojedine igrače poput Rodića. 

 

Da li je Milojević jajario u pojedinim utakmicama? Naravno da jeste. Da li je bio savršen? Daleko od toga. 

 

Da li se ponovo odazvao pozivu  kluba, kada bi retko ko došao? 

Da li je utegao tim? Da li igramo bolje, pobedjujemo uz sigurnu igru? Da li rotira i eksperimentise kao bahar? Da li je preuzeo tim koji je klonuo, koji je u minusu na tabeli,  koji je ispao iz Evrope, i izgubio derbi? 

I hajde da mu se još nakacimo na glavu sa sisoje i ostalim stvarima.

Voleo bi ja Gvardiolu, ali....

 

Verujem da i sam Miloje shvata koje su mu mane i da zvezda mora da igra moderan fudbal, napadacki. Ali ove zadnje utakmice ulivaju neku nadu da se i on malo promenio i izašao iz svog šablona.

Zadnja utakmicu u Topoli je možda nagoveštaj toga. Presing čitav meč, lopta u nogama, bez panike nakon primljenog gola.  Ipak je tsc jak klub, igrao LE, i to sasvim solidno u grupi.

 

Za mene uvek MILOJE...Liverpul , Salzburg, Krasnodar, titule. Taj osećaj neprocenjiv.

 

 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, No name said:

Da li se ponovo odazvao pozivu  kluba, kada bi retko ko došao? 

 

 

 

Posebno jer mu je karijera isla uzlaznom putanjom, rezultati sve govore. Odrekao se covek novca da bi dosao nama da pomogne, jasta.

Kenja mi se od njegovog anti-fudbala i ‘zategnute odbrane’, a tek sto mi se kenja od zahvalnica za Liverpul, kao neka uboga sirotinja da smo a ne klub velike istorije.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mille plateaux said:

Posebno jer mu je karijera isla uzlaznom putanjom, rezultati sve govore. Odrekao se covek novca da bi dosao nama da pomogne, jasta.

Kenja mi se od njegovog anti-fudbala i ‘zategnute odbrane’, a tek sto mi se kenja od zahvalnica za Liverpul, kao neka uboga sirotinja da smo a ne klub velike istorije.

Koju si ti zvezdu gledao kada si navikao na lepotu ? U životu ima uspona i padova, normalno je da dođe do pada posle uspeha, ništa čudno. 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Meni je bljutavo pljuvati po Milojevicu ili igracima. On covek ima svoju filozofiju koje se drzi celu trenersku karijeru, to ga i ogranicava, ali znali smo sta dobijamo ili ne dobijamo od njega. Nije sam sebe postavio na klupu. Igraci isto igraju koliko znaju i mogu, ako budem osetio da se neko stedi i nece da se bori dobice kritiku, ali do tada ja nemam sta da zamerim ovim momcima. Toliko je novca proslo kroz klub, skupocenih pojacanja, a tim je kvalitativno na nivou onog od pre 7 godina kada je Milojevic tek dosao. Zna se ko je jedini krivac za sve ovo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Константин said:

Док год имамо управу и тренера који неће сигурно жртвовати ни мрву за боље сутра, нема ту среће. Зато ће ме сутрашња побједа држати у добром расположењу најдаље до 8 навече. Нажалост

Izvinjavam se sto se radujem posle pobede mog kluba za koji navijam, nadam se da nece to da te pogodi posto si uvek iznad situacije

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mille plateaux said:

Posebno jer mu je karijera isla uzlaznom putanjom, rezultati sve govore. Odrekao se covek novca da bi dosao nama da pomogne, jasta.

Kenja mi se od njegovog anti-fudbala i ‘zategnute odbrane’, a tek sto mi se kenja od zahvalnica za Liverpul, kao neka uboga sirotinja da smo a ne klub velike istorije.


Попушио 4 отказа у леватским клубовима, био спреман и 5. али је јуначки он дао огказ јер је све било договорено са Терзом. Све се зна.

Али добро, нећемо више данас о томе, дај да се деси нешто данас позитивно и да добијемо дерби!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, No name said:

Koju si ti zvezdu gledao kada si navikao na lepotu ? U životu ima uspona i padova, normalno je da dođe do pada posle uspeha, ništa čudno. 

Nisam navikao, ali je se secam. I nije mi problem da kazem da smo danas u svakom smislu nista do usputne stanice velikih organizacija (na zalost, cesto i kudikamo manjih od nas), ali mi je nenadjebivo tragicna cinjenica da sve to izgleda kao da smo se rodili i citav zivot bili u nemastini, pa cemo jednu pobedu protiv velikog kluba (koja nam, uzgred, kurca nije znacila) da spominjemo narednih pedeset godina i slavimo neke “Pavkovdane” i uramljujemo ga pred osvestanim svecama.

Verujem da je npr. Rim istorijski manji klub od nas, al’ sumnjam da na dan kad su u 1/2f LS godinu pre toga masakrirali taj isti Liverpul i bili na gol do finala idu do Vatikana na obelezavanje istorijskog ‘ispadanja’. S druge strane, mi taj dan praznujemo, mediji terorisu, zvanicne stranice podsecaju koliko je ova uprava podigla klub na noge, Terza daje tradicionalan intervju za mozzart, klinci pale jutjub za golove, stariji emotivci i citavu tekmu. 
Ma daj bre

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da smo favoriti uopšte, naročito ne ovoliko koliko bi se dalo zaključiti prema kladionicama. Baš iznenađujući odnos.

U svakom slučaju, Šerif za 1:0, Bukari za 2:0, Saldanja za 2:1.

Sudija svira kraj 7 sekundi prije isteka dodatnih 5 minuta.

Sretno momcima na terenu, sretno ljudima koji budu na stadionu i a nama koji nismo.

DUHOM MARAKANE, POBIJEDI PARTIZANE!

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, No name said:

Daleko da uživam, ali je ovo za sad svemirski brod za ono što nam je uradio onaj prevarant iz Izraela.

Ziheras miloje je mirno otišao sa klupe...prepustio mesto "strucnijima" i šta smo dobili? 

Sad kad je propao eksperiment sa baharom, gde nije bilo rezultata, gde je ostalo da mu se plati milionski ugovor, onda ajde Miloje....Jajare iz uprave su posebna tema. Ne znam sta bi ti rekao za terzica sto ne bi izazvalo kaznu. Takođe i za pojedine igrače poput Rodića. 

 

Da li je Milojević jajario u pojedinim utakmicama? Naravno da jeste. Da li je bio savršen? Daleko od toga. 

 

Da li se ponovo odazvao pozivu  kluba, kada bi retko ko došao? 

Da li je utegao tim? Da li igramo bolje, pobedjujemo uz sigurnu igru? Da li rotira i eksperimentise kao bahar? Da li je preuzeo tim koji je klonuo, koji je u minusu na tabeli,  koji je ispao iz Evrope, i izgubio derbi? 

I hajde da mu se još nakacimo na glavu sa sisoje i ostalim stvarima.

Voleo bi ja Gvardiolu, ali....

 

Verujem da i sam Miloje shvata koje su mu mane i da zvezda mora da igra moderan fudbal, napadacki. Ali ove zadnje utakmice ulivaju neku nadu da se i on malo promenio i izašao iz svog šablona.

Zadnja utakmicu u Topoli je možda nagoveštaj toga. Presing čitav meč, lopta u nogama, bez panike nakon primljenog gola.  Ipak je tsc jak klub, igrao LE, i to sasvim solidno u grupi.

 

Za mene uvek MILOJE...Liverpul , Salzburg, Krasnodar, titule. Taj osećaj neprocenjiv.

 

 

 

Pa naravno da ce da prihvati kad je i trecerazrednim klubovima dobijao otkaze i nema gde da radi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Pa naravno da ce da prihvati kad je i trecerazrednim klubovima dobijao otkaze i nema gde da radi.

Koga bi ti doveo na klupu? 

Nisam znao da je AEK iz Atine trecerazredan klub. Recimo taj trecerazredan klub je 22-23 sezoni bio šampion Grčke i osvajač kupa. Trenutno je taj trecerazredan klub drugi na tabeli i ima samo bod manje od prvo plasiranog.

Ok , nije imao rezultate. Svakako mrlja ispadanje od Veleža. U trenutku sporazumno raskida ugovora imao je tri pobede , remi i poraz u prvenstvu.

Edited by No name
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Juan said:

Samo da napomenem da ne koristite više Sisoje, preterali se sa tim.

Dobro ste se setili. Vazno da kad se vredja Pukl ili tako neko veoma ste azurni za kaznjavanje i banovanje. A ovamo se nedeljama tolerise vredjanje trenera Zvezde.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Favoriti nismo jer mozemo mnogo vise da izgubilo danas nego oni. Od njih niko ne ocekuje nista. Ne razumem kladionice i kvote, u najboljem slucaju mislim da je egal bas zbog pritiska sa kojim mi ne znamo da se nosimo, godinama ranije kad smo imali mnogo kvalitetniji tim od njih nismo znali da resavamo meceve niti derbi moze rutinski da se resi.

Nek nam pomogne Bog, bice ovo teska utakmica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav pritisak, kakav egal??? Nije finale LŠ... Ova ekipa je "najdužnija" navijačima u istoriji kluba... Ovaj tim nije pobedio ni jednu jedinu bitnu i veliku utakmicu... Danas ne postoji ni jedna jedina fraza kojom se ovaj tim može "zaštiti" i sve osim pobjede naziva se  "KATASTROFOM" i promašenim timom u svakom smislu... Danas se moraju dokazati konačno i Stamenić i Hvang i Kraso i Olajinika i Šerif... Ne treba nam dokazivanje protiv Voždovca i IMTa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pritisak derbija, egal toga da uopste nismo bolji po igri od ovakvog Partizana. To sto su "duzni" je samo jos veci pritisak. Bas zato sto je sve osim pobede katastrofa, bas zato sto nisu dobili nijednu veliku utakmicu sam i napisao ovo, bukvalno si postavio pitanje i odgovorio sam sebi.

Edited by Mirage93
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mirage93 said:

Pritisak derbija, egal toga da uopste nismo bolji po igri od ovakvog Partizana. To sto su "duzni" je samo jos veci pritisak. Bas zato sto je sve osim pobede katastrofa, bas zato sto nisu dobili nijednu veliku utakmicu sam i napisao ovo, bukvalno si postavio pitanje i odgovorio sam sebi.

Te stvari kad izađeš na teren ne postoje i samo su jeftine fraze... Danas ako ne budu bolji od Partizana i dobiju jedini razlog će biti (ne)kvalitet... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Crvena zvezda: Glazer – Mijailović, Spajić, Dragović, Rodić – Stamenić, Kang, Hvan – Bukari, Ivanić, Endiaje

 

Znamo to ima vec par dana 😄

 

Šalu na stranu, okej sastav, ali bih ja više voleo da vidim Krasoa od prvog minuta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...