Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, No name said:

CRVENA ZVEZDA (3-4-2-1): Glazer – Điga, Spajić, Dragović – Bukari, Kanga, Mijailović, Olajinka – Hvan, Ivanić – Sremčević.

 

Ipak sa 4 u odbrani, Mimović bonus, Endiaj u špicu.

 

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Glazer – Mimović, Spajić, Dragović – Rodić, Kanga, Hvan, Bukari – Ivanić, Olajinka – Endijaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bode said:

Onaj gol protiv Kjeva koji je u tom momentu bio hit serije A cu pamtiti zauvek.

 

To ... uz onu Aćimovićevu bombu u Lesteru i Kanginu protiv Krasnodara ...

Edited by mare80
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ovo nema veze sa penalom. Da je van kaznenog ni faul se ne bi sudio. 

Ma daj kako nema, ovo je faul, nije sudar prilikom skoka, nego ga je bukvalnk napucao u glavu, promašio i loptu i tajming starta.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bode said:


Ja sam ga bas voleo. Imao je neke neverovatne golove, mada sam generalno obozavao njega kao igraca. Za mene je uvek bio veca desetka nego mnogi koji su je nosili. Onaj gol protiv Kjeva koji je u tom momentu bio hit serije A cu pamtiti zauvek.
Kao i njega. To je mozda i poslednja prava generacija Crvene Zvezde iz moje perspektive, koju je Filipovic lansirao a ovaj smrad Piksi rasprodao. Onda dolazi svo ovo blato ciju kulminaciju danas gledamo.
Hvala sto si me podsetio.

Nije ih "smrad Piksi" rasprodao, nego su svi bili 50:50 menadžerski igrači. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bode said:

U zivotu nisam video da se za sudar glavama sudi penal, al ovde cemo sve videti

Sudar glavama prilkom skok igre je jedno, kada je igrač već na lopti, ne može drugi igrač da se zaleti i da ga zvekne glavom. Nije bilo namere, to sam aiguran, ali je zakasnio sa startom i faulariao Spajiča 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje. Kad igrač skloni loptu (prvi stigne do nje) i dobije nakon toga udarac po nogama da li je faul ili ne? Ako je odgovor da, zašto bi u ovoj situaciji bilo drugačije? Razlika je u tome što je lopta sklonjena glavom....

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bode said:

U zivotu nisam video da se za sudar glavama sudi penal, al ovde cemo sve videti

 

1 minute ago, Čočo said:

Ja se ne sećam kad sam video da je neko sudio faul za sudar glavama. Da ga je lupio rukom, laktom pa da razumem. Obojica su glavama krenuli na loptu. 

 

Kakav sudar glavama, Spajic je prvi stigao do lopte I uputio udarac prema golu.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Ja se ne sećam kad sam video da je neko sudio faul za sudar glavama. Da ga je lupio rukom, laktom pa da razumem. Obojica su glavama krenuli na loptu. 

Nije bio "sudar glavama", udario ga glavom.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Ma daj kako nema, ovo je faul, nije sudar prilikom skoka, nego ga je bukvalnk napucao u glavu, promašio i loptu i tajming starta.


Nije sudar prilikom skoka? Nego prilikom cega?
Napucao ga u glavu? Cime, glavom? Kakvog starta, glavom o glavu?
Sta pricas covece, pa nismo slepi!
Poceli ste da lazete sami seba ne bi li opravdali ovaj kriminal od lige.
 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bode said:

U zivotu nisam video da se za sudar glavama sudi penal, al ovde cemo sve videti

Jel gledaš ili pišeš samo da bi pisao ? Koji sudar? Čovek ga je napucao glavom , a pri tom promasio loptu...jedino ako misliš da je trebalo da mu otkine glavu...pa da onda razmislimo da li je za penal

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za sudar glavama je potrebno da dva igraca idu na niciju loptu, a ovde je Spajic prvi dosao do lopte, a onda bio nokautiran. Sigurno da namera nije postojala, ali je postojalo debelo kasnjenje odbrambenog igraca koje moglo izazvati i ozbiljniju povredu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Ja se ne sećam kad sam video da je neko sudio faul za sudar glavama. Da ga je lupio rukom, laktom pa da razumem. Obojica su glavama krenuli na loptu. 

Krenuli su obojica, samo što je igrač Cukarickog promašio loptu i udario Spajica u glavu, koji je pre toga imao čist kontakt sa loptom, i prvi došao do iste.

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...