Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?šŸ†


Kooineeperk

Recommended Posts

Meni je neverovatno da kao jurimo top talente iz naÅ”e lige i da smo doveli Sremčevića a da nismo i ne vidim da ćemo Miladinovića iz Čukaričkog. Po meni možda pored MiloÅ”a Lukovića pokazao najviÅ”e do sada od mladjih igrača u ligi.Ā 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim dotore se baÅ” raspiÅ”toljio i otvoreno ruÅ”i stadion. Znači pao konačni dogovor, Å”ipkica opet na tiću modu. Brane se prodate tablice a čika Rajka ko Å”iÅ”a. Možda će i ekskluzivno da ga sruÅ”i firma onda je sigurno i Bogu drago.Ā 

Ā 

Pre samo 10-ak godina veÅ”ao se svako ko je pomenuo novi stadion i ruÅ”enje, lažu duÅ”mani da nema napretka i emancipacije mase. Novo normalno.Ā 

Edited by Molina23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Venger said:

Terzic najavljuje da ce da proda (citaj pokloni) zemljiste oko stadiona drzavi, pa da drzava trazi investitore (citaj ortake i clanove sekte) za sadrzaj oko stadiona.

A taj sadržaj su nazovi luksuzne zgrade.Zato Ŕto ipak je tu cena po kvadratu paprena.

A ostalo da se tera u Surčin,na periferiju.

Ā 

Bruka i sramota Ŕta se radi u ovom klubu i kakvi prevaranti obitavaju oko njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, CuaTheTime said:

Bilo ko da dodje nece biti bolje, kad pre to shvatite lakse ce vam budeĀ šŸ™…ā€ā™‚ļø

bice isti kao terza*

JaÅ”ta more, to je ona mantra "ko umesto včć" ...

Nek ne dodje niko, neka se ugasimo ,Ā  ako je to opcija, ako ce ovakvi oloÅ”i poput terzica da nas vode i predstavljaju.

Ā 

Ā 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Milko Miller said:

Mislim jeste besmisleno imati trening centar i pomocne terene u centru grada. Retko koji veci klub to radi tako. Ali naravno da je problem da tu nije prioritet interes kluba nego nova prilika da pustis ortake da grade po toj zemlji.

Kako ce neki klinac od 12,13 godina koji zivi u Mirijevu,Karaburmi,Malom Mokrom Lugu itd da ide na trening do Surcina, ako klub ne organizuje prevoz za sve igrace od petlica do omladinaca

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

Mislim jeste besmisleno imati trening centar i pomocne terene u centru grada. Retko koji veci klub to radi tako. Ali naravno da je problem da tu nije prioritet interes kluba nego nova prilika da pustis ortake da grade po toj zemlji.

Ā 

Nije problem ni da se gradi trening centar na periferiji, problem je sto cemo mi da poklonimo zemljiste na Autokomandi, dakle u sirem centru grada da bismo dobili zemljiste u Surcinu, medju njivama.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Venger said:

Ā 

Nije problem ni da se gradi trening centar na periferiji, problem je sto cemo mi da poklonimo zemljiste na Autokomandi, dakle u sirem centru grada da bismo dobili zemljiste u Surcinu, medju njivama.

Ā Bojim se da ćemo za uzvrat dobiti zemljiÅ”te u Kurčinu a ne u Surčinu ...

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Venger said:

Ā 

Nije problem ni da se gradi trening centar na periferiji, problem je sto cemo mi da poklonimo zemljiste na Autokomandi, dakle u sirem centru grada da bismo dobili zemljiste u Surcinu, medju njivama.

Kako da se pokloni neŔto Ŕto je ničije

Link to comment
Share on other sites

ZemljiÅ”te na kome je stadion i sve oko stadiona je u vlasniÅ”tvu Centra za zaÅ”titu odojčadi, dece i omladine ( Dom za decu bez roditeljskog staranja - Zvečanska) koja je već desetinama godina na sudu sa klubom oko tog zemljiÅ”ta.Ā 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Venger said:

Kako mislis nicije? Zemljiste oko stadiona je vlasnistvo FK Crvena zvezda.

Kako neÅ”to može da budu vlasniÅ”tvu kluba koji je ničije vlasniÅ”tvo? Jeste Srbija luda država ali sumnjam da će se to dozvoliti. Onda i ostali klubovi da poočnu da prodaju stadione. Probao je to drzvezdan i na karaburmi pa ćorak.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Čočo said:

ZemljiÅ”te na kome je stadion i sve oko stadiona je u vlasniÅ”tvu Centra za zaÅ”titu odojčadi, dece i omladine ( Dom za decu bez roditeljskog staranja - Zvečanska) koja je već desetinama godina na sudu sa klubom oko tog zemljiÅ”ta.Ā 

Ā 

U katastru se taj Centar ne pominje nigde. Neki delovi su u svojini kluba, a neki su u svojini drzave, a klub ima pravo koriscenja. Moguce da je Centar tuzio klub, ali klub i drzava su trenutno vlasnici.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Venger said:

Ā 

U katastru se taj Centar ne pominje nigde. Neki delovi su u svojini kluba, a neki su u svojini drzave, a klub ima pravo koriscenja. Moguce da je Centar tuzio klub, ali klub i drzava su trenutno vlasnici.

I Centar je državni. Zapravo zemljiÅ”te je faktički državno ali je bespravno oduzeto od Centra zato se i tuže.Ā 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Uspesno ispaljen jos jedan spin. Umesto da radi govnjiva motka da se uprava tera na svakoj utakmici mi se sad lozimo i glozimo na neke terzine glupe price. Naravno da treba napraviti novi stadion jer je marakana pre svega nefunkcionalan objekat i njegova rekonstrukcija bi kostala vise nego gradnja novog. S druge strane idiotski je da onolika zemlja zvrji neiskoriscena na jednoj od najboljih lokacija u gradu, e sad sto od toga nece profitirati ni zvezda ni navijaci (barem ne ovi koji nemaju kranove u vlasnistvu) to je druga prica.

Ā 

Nasa transfer politika je katastrofa, bukvalno za robiju. Prica da kupimo top talente je potpuno nevitna. Mi sa 14, 15 godina pokupimo bukvalno sve sto iole vredi u srbiji, drugo je pitanje sta se i kako radi sa njima posle.

Ono sto nam se nekako provuce pa se dovede kasnije nikako se ne moze nazvati ni strategijom ni skautingom.

Mogu da se opkladim u mesecnu platu da pre mesec dana kad bi mrkeli doveli cetri random omladinca on ne bi znao da pokaze koji od njih je sremcevic. A mozda i dalje ne zna. Opet u nasoj skoli imamo bar dva talentovanija igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je vec cetrvti pet put da se prica o novom stadionu, kad god nesto debelo zaseru, ide prica o novom stadionu.Ā 

15. decembar 2019. godine - Terzić najavio izgradnju novog stadiona i početak gradnje za dve godine,Ā  to je bilo zvanicno a nezvanicno su objavljivali jos cesce. Danas je 2024, 2019 je bila davno.Ā 

Ā 

Nema potrebe da se ljudi pecaju na prazne price.Ā 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...