Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ne znam na kojoj osnovi Bahar moze da traži da mu se isplati ceo ugovor sada već. Ako se nismo dogovorili oko sporazumnog raskida ugovora, dobiće redovno svoju platu sve dok ne nadje angazman, ali nikako ne može buduce plate unapred da dobije. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

To sve zavisi od ugovora kako je sklopljen i kakve klauzule su ubačene. 

Pa Murinjo je uzeo 100 miliona samo na osnovu dobijanja otkaza. 

Polazio sam od scenarija da nema ekstra  klauzula u slučaju otkaza. Ali kako smo jurili Bahara ne bi me čudilo da se osigurao na svaki mogući način. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Milko Miller said:

Ne znam na kojoj osnovi Bahar moze da traži da mu se isplati ceo ugovor sada već. Ako se nismo dogovorili oko sporazumnog raskida ugovora, dobiće redovno svoju platu sve dok ne nadje angazman, ali nikako ne može buduce plate unapred da dobije. 

Navodno se kasnilo sa platama i stvorio se uslov da se napravi raskid ugovora na štetu Zvezde gde mora ceo ugovor da se isplati.

Link to comment
Share on other sites

Kakvi isto, ako dobije tužbu moraće da mu se isplati daleko brže i u većim delovima, tj. celom stručnom štabu koji je podneo tužbu. Mnogo veći teret za klub.

 

A Baharu lično je bomba, em će dobiti lovu garantovano, em će lagano kao i ostatak stručnog štaba u potragu novog angažmana. Već se pričalo o nekim klubovima, a sigurno će najkasnije na leto naći nešto fino.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, merosina said:

Kraso je daleko dogurao na Africkom kupu, gde predpostavljam ima mnogo skauta.

 

Da li je ovo prilika za Terzu da ga utopi za neki pristojan kes i da li bi to bio dobar potez 🤔

Jako loše igra Obala Slonovače, pa i on, tako da teško da ga je neko posebno zabeležio u notes.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Neško pljeskavica Milovanović je izjavio da je Sremčević naš novi igrač i da su ostali samo neki detalji,pa da bude zvanično.

 

Dobar transfer, svakako najtalentovaniji špic u Srbiji. Jel dolazi odmah ili tek na leto kad je punoletan? Pored Krasoa, Serifa i Mijatovića ne bi imao prostora. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Izgleda da je odmah.2 miliona obeštećenje.

 

 

Ne znam kolike je talenat, ali mislim da je preveliko obestecenje za dete od 17 godina.

Ima puno talenata, koji su kad porastu igrali fudbal na nivou Gobeljica. Puno je tu faktora u razvoju koji uticu. Talenat je jedno, rad je drugo...

A da budem iskren, mi retko kad prodamo nekog igraca za vise od 2M, bez obzira sto igramo LS i LE evo vec 7-8 godina za redom. Ovo je odlican posao za Mladost iz Lucana!

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, marko_pantelic said:

 

Ne znam kolike je talenat, ali mislim da je preveliko obestecenje za dete od 17 godina.

Ima puno talenata, koji su kad porastu igrali fudbal na nivou Gobeljica. Puno je tu faktora u razvoju koji uticu. Talenat je jedno, rad je drugo...

A da budem iskren, mi retko kad prodamo nekog igraca za vise od 2M, bez obzira sto igramo LS i LE evo vec 7-8 godina za redom. Ovo je odlican posao za Mladost iz Lucana!

Ajde sada i ti ne mrači i kada ne treba. Talentovan napadač košta i mnogo više, a ako hoćemo da dovedemo talentovane klince, moramo i da platimo. Jedna sezona u Zvezdi i neće njegova vrednost biti ispod 5 miliona, ali to je totalno nebitno, bitno je da smo doveli dobrog i talentovanog fudbalera.

Link to comment
Share on other sites

Kad se setim samo fame sa Vosom letos oko Kabica kao da smo im “oteli” novog Mesija mada i mene je bio prevario u 3-4 utakmica sto sam ga bio gledao. Mada kad se setim njegove konferencije na predstavljanju sve mi je bilo jasno decko je i za standarde fudbalera jako tupav.

 

Sto se Sremcevica tice bio bi jako srecan da ne znam da ovo 90% znaci da Mijat ide koji je svakako po meni i veci talenat a da ne pricam koliko je u ovom trenutku bolji.

 

Nego Markose ima li istine u ovome za Hwanga procita negde danas da zeli da ide ?

Link to comment
Share on other sites

U ovom sporu izmedju terzica i Bahara   automatski bez razmisljanja sam na strani Bahara.  Razlog za tako nesto je prost...cim vidim da je terzic na jednoj strani odmah znam da sam na drugoj kontra strani . Dokazani lazov, lopov, prevarant.

 

 

Link to comment
Share on other sites

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1883768/Ohi-Zvezdan-Terzic-je-rekao-da-odem-iz-Crvene-zvezde.html

 

Razgovor sa Terzićem

"Tada sam otišao da razgovaram sa Zvezdanom Terzićem. Rekao sam ‘Hej, samo bih da pitam šta se dešava, kakav je vaš plan za mene?’ Okej, razumem, bio sam povređen, doveli ste novog špica, ali ako mi bude dozvoljeno da se borim za svoje mesto u timu, ja nemam problem s tim. Pokazaću vam da mogu da budem bolji i da mogu da budem prvi špic Zvezde. Želim to da vam dokažem, jako sam motivisan, samo moram da znam kakav je vaš plan, da li i dalje verujete u mene, da me želite ovde'. Pogledao me je u oči i rekao ‘Ne, nema poente. Bolje je za tebe da odeš, iskreno. Nema svrhe boriti se’. Praktično mi je rekao ‘ne želimo te ovde’. U tom trenutku osetim da više nemam ja tu šta da uradim. Ništa što mogu da kažem. Kad igrač dođe i kaže da hoće da se bori i da se dokaže, obično bi mu rekli ‘Dobro, daćemo ti neki period da vidimo da li si u pravu i onda ćemo videti’. Ali on mi je rekao ‘Ne, ne treba ništa da dokazuješ. Doveli smo Pešića, Pavkov i Ben su ispred tebe. Ti si sad četvrti-peti špic, bolje je za tebe da pronađeš novi klub’. Čak mi je i rekao ‘Imam jednog agenta, prijatelja, on može da ti pomogne da nađeš novi klub’. Dobro, dakle već ste imali na umu da idem, iako još uvek niste pričali sa mnom. Ja sam bio taj koji je tražio da razgovaramo. Pričao sam posle sa svojim menadžerom, da nema svrhe da ostajem", prisetio se Ohi, koji je u Zvezdi postigao 12 golova na 24 utakmice.

 

Kad bi meni neko objasnio što smo šutnuli ovog momka...

  • Like 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...