Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

9 minutes ago, Cromodora said:

Mijat odmara do prodaje?

Sent from my A063 using Tapatalk
 

Nezvanicno da, zvanicno ga nesto muci zadnja loza. Nedeljkovic svakako nece igrati dok ne odradi lekarski pregled u Engleskoj.

Sto se same utakmice tice, cini mi se da smo stalno ocajno igrali na pripremama kad nam je Miloje bio trener, i u dobrim i u losim fazama. Mislim da smo jednom i izgubili ili igrali remi protiv selekcije Uzica😄

Link to comment
Share on other sites

Iskreno braco nemam snage da nesto pisem, citam sve ovo i jbm li ga sta da pricam, ubio mi je Terzinjo volju i za komentarisanjem i za pracenjem ali znam da cu da pratim jer sam budala ko i svi ovde.

Situacija ko i u drzavi javasluk tezak a svi cute jer su oni koji treba namireni.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

Kings Kangwa nastavljaja seriju golova naših na Afričkom kupu nacija. 

 

I to sa skoro pola terena, izleteo golman, Zambija izvela brzi aut i Kangwa ga zavukao sa 40 pored 3 igraca na golu su se isudarali. Komedija od gola, ali bas je lepo pogodio Kangwa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Igor_ said:

@Markoss kakva je prica sa ovim mladim golmanom sto ga prozivaju ovih dana po novinama? 

Cuo sam verziju da je odbio da potpise sa Terzom neku saradnju.. 

"Miladinovic napravio 100 plus sranja u OS, al ga nisu dirali dok se nije s Terzom posvadjao. Talentovan golman, ali bas luda glava, toliko da je Nemanja Radonjic mala beba otprilike." 

14 hours ago, Milko Miller said:

Sto se same utakmice tice, cini mi se da smo stalno ocajno igrali na pripremama kad nam je Miloje bio trener, i u dobrim i u losim fazama. Mislim da smo jednom i izgubili ili igrali remi protiv selekcije Uzica😄

Ako gledamo pocetak sezone, ova pobeda znaci da ce biti sve ok

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CuaTheTime said:

"Miladinovic napravio 100 plus sranja u OS, al ga nisu dirali dok se nije s Terzom posvadjao. Talentovan golman, ali bas luda glava, toliko da je Nemanja Radonjic mala beba otprilike." 

Ako gledamo pocetak sezone, ova pobeda znaci da ce biti sve ok

Propustio sam nekako taj njegov upis.. 

Previse alkohola u ovom januaru.. 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne ide svim našima baš sve ko po loju na AFCON-u. Bukari samo što je ušao, izgubi loptu na rubu svojih 16 i primiše gol za 2-2
 
edit: Evo zameni ga čovek ladno posle 10 minuta [emoji1]
Upravo gledah, reko da se nije povredio, ali izgleda da nije.

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cromodora said:

Upravo gledah, reko da se nije povredio, ali izgleda da nije.

Sent from my A063 using Tapatalk
 

 

Mislim da nije povreda. Taktička izmena, jer je Egipat bio pritisao dobro. A Bukari prvo izgubio tu loptu za drugi gol. Pa onda kod pogrešnog pasa saigrača u opasnu conu (gde je on bio najbliži) ni pomislio nije da pomeri dupe i potrči na tu loptu. Pa onda posle jednog od neuspelih driblinga nije potrčao za čovekom koji mu je oteo loptu i krenuo u kontru. 

 

Kapiram da je selektoru Gane trebao neko defanzivno odgovorniji u tim momentima, pa je zato došlo do izmene.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Mislim da nije povreda. Taktička izmena, jer je Egipat bio pritisao dobro. A Bukari prvo izgubio tu loptu za drugi gol. Pa onda kod pogrešnog pasa saigrača u opasnu conu (gde je on bio najbliži) ni pomislio nije da pomeri dupe i potrči na tu loptu. Pa onda posle jednog od neuspelih driblinga nije potrčao za čovekom koji mu je oteo loptu i krenuo u kontru. 

 

Kapiram da je selektoru Gane trebao neko defanzivno odgovorniji u tim momentima, pa je zato došlo do izmene.

Uzasan mentalitet ima Bukari. Ja ga posle ove sekvence ne bi ni uvodio vise.

 

Jbt. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, L' Imperatore said:

Ne ide svim našima baš sve ko po loju na AFCON-u. Bukari samo što je ušao, izgubi loptu na rubu svojih 16 i primiše gol za 2-2

 

Prihvataj terza ovu ponudu od 8 miliona dok se nisu predomislili

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nama Bukari treba, šta on ima sa repeezentacijom i da li postoje problemi na relaciji Bukari - selektor Gane, apsolutno nije naš problem. 

Meni samo nije jasno neko tera Bukarija, a proziva Radonjića, a obaj drugi je još gori po nekim pitanjima.

 

Edit. A da li će Terza ostati bez svojih miliona, i to me iskreno zabole. Izvinite na rečniku.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Mozda je Radonjic gori van terena, ali ne secam se da je na terenu (dok je igrao za nas) bio sebican i bezobrazan kao Bukari. Ono sto je Bukari igrao od revansa protiv Jang Bojsa pa na dalje je sramotno. Mada je opet jedini uz Hvanga koji je bio sposoban da pravi razliku u LS. Gotovo svi golovi koje smo postigli u LS su isli preko njega, direktno ili indirektno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...