Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?๐Ÿ†


Kooineeperk

Recommended Posts

ะกั€ะฐะผะพั‚ะฐ ะพะด ะธะณั€ะต, ะฑะพั™ะต ะฑะธะปะพ ะดั€ัƒะณะพ ะฟะพะปัƒะฒั€ะตะผะต? ะœะพะถะดะฐ ะทะฐ 10% ัะฐะผะพ, ะฐ ัˆั‚ะฐ ะฑะธ ะธะทั˜ะฐะฒะธะพ ะดะฐ ััƒ ะพะดะผะฐั… ะฟะพัะปะต ะฝะฐัˆะธั… ะณะพะปะพะฒะฐ ะฟะฐะปะธ ะณะพะปะพะฒะธ ะธะท ัšะธั…ะพะฒะธั… ัˆะฐะฝัะธ...
ะะบะพ ะพะฝ ะดะพ ัะฐะดะฐ ะฝะธั˜ะต ะธะทะฐะฝะฐะปะธะทะธั€ะฐะพ ะณะดะต ั˜ะต ะฟั€ะพะฑะปะตะผ ัะฐะด ั˜ะต ะบะฐัะฝะพ....
ะœะธั˜ะฐั‚ะพะฒะธั› ะทะฐัะปัƒะถัƒั˜ะต ัั‚ะฐั€ั‚ะฝัƒ 9ะบัƒ.

Sent from my 2304FPN6DG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Prvo i osnovno,SRAM VAS BILO, pocev od Terzica,ย  Bahara pa do igraca.

Ovo se moze slobodno podvesti pod poraz, jer je ovo komedija pocev od pristupa,ย  taktike, izboraย  igraca i svega ostalog.

Imate samo srecu sto je sada bas kao i proslo kolo bio pretposlednji tim na tabeli i ponovo ste se provukli.ย 

Bilo ko da je sa druge strane bio razbio bi nas.ย 

Ovaj bahar bi morao da ide iz kluba , jer sam siguran da ni jedan drugu trener ne bi ovako lose vodio tim kao sto radi on.

O pojedincima koji upropaste svoj tim ovaj put Rodic, proslli Mijailovic ne treba trositi vreme.ย 

Koji put menja bekove na poluvremenu i koji put bekovi prave kiks i problem pozadi? Svi to vide ali strucnjak koji je za to placen ne vidi ili namerno ovo radi.Drugo objasnjenje ne postoji.ย 

ย 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U drugom poluvremenu je ostao na sredini samo sa Kangom koji je imao karton, dakle bez osiguraca i sa igracem koji ne igra odbranu i ne brani prostor. Pogledajte samo tu igru na srecu.

Sta bi znacilo da mu das najboljeg moguceg ลกpica? Pa apsolutno nista. Zasto? Pa zato sto mi imamo pun magacin igraca koji moraju da igraju, pa bi taj " najbolji" napadaฤ stigao da igra svaku 10-u, utakmicu.

Ovde nije bitna forma. Ovde se rotira do besvesti,ย  i nista se ne zna. Kontinuitet ne postoji, igraci se biraju ko zna kokvom logikom. Ovo niko ne moลพe da objasni sta se ovde radi, kakve su ovo sulude transformacije,ย  igre, taktike.ย 

Link to comment
Share on other sites

Ndiaye je prevara obicna, onaj ko je platio 3 mil za njega je zlocinac i treba iz svog dzepa da ga plati, Marin Terzic, ne zanima me.ย 

Mijatovic jedva punoljetan je za klasu vec sada iznad njega. Cim je usao perfektan sut koji je liznuo precku, taj sut tehnicki gledano je kvantna fizika za Ndiaya, mislim da bi se polomio da proba tako nesto.ย 

O njuhu za gol necu ni da govorim, Mijatovic je Drogba za njega.ย 

ย 

Takodje, iako je dobijena ova utakmica, nikakvog razloga nema za slavlje, isto kao i protiv Surdulice i ranije Ivanjice i Kragujevca, epsko mucenje, blamiranje, startna postava "nikada ranije nismo igrali zajedno", pa onda u hodu menjaju sve zivo sto se moze. Iz naftalina sada izvadjen Nikolic, Stamenic i Micko zakovani za klupu vec neko vreme, ali zato Lucic je siguran za mesto u 11, decko veze nema, prevarant u rangu Mitrovica, samo sa nesto malo manje losijom tehnikom, ali poenta je ista.ย 

ย 

Kangwa uzasan, decko ima pluca za dve utakmice, ali jebena nekonstantnost, plus pogresna pozicija u timu. Duo Kanga Kangwa smo gledali bas u Haifi u onoj prvoj utakmici, tada su na videlo izasle sve mane njih dvoje zajedno na terenu, cudno da Bahar to nije video tj nije zapamtio, jer sigurno je vec tada video koliko oni ne mogu zajedno.ย 

ย 

O govoru tela, mrzovolji da trce, o odbrani, to je vec toliko toga napisano da nemam reci zaista niti nerava da pisem o tome. Cim smo poveli sa 1 2 , domacin krenuo sa centra i imao 200% sansu za gol, bukvalno cim damo gol, rival krene u napad i napravi gol sansu, kao i TSC.ย 

ย 

Ostace da se zavaravamo, a zapravo se agonija produbljuje i nastavlja, pitanje je samo kola kad ce jos neki kiks da se desi i to ce vec biti dvoficifren minus. Ili trenera buse igraci, jer deluju drsko i bezobrazno u vecem delu utakmice ili jednostavno ne postoji komunikacija medju njima.ย 

ย 

Stalno menjanje postava ne moze pomogne timu, jer bukvalno svako dobija minute, menjamo postave kao da su prijateljski susret pa se uigravamo.ย 

ย 

Ovih -6 da ostane ce biti premija, isto tako sam pisao i da ostane -4 da ce biti premija, iako je ovaj tim, nominalni kvalitet, za KLASU iznad ovde lige, ali evo, nama su danas Hwang, Ivanic i Bukari, bukvalno LS nivo kvalitete, bili na klupi skoro 60 minuta, da bi smo gledali Lucica i Kangwu kako uveseljavaju narod, bukvalno uz sve napore da izgubimo utakmicu, ipak Ivanic i Mijatovic nisu dali.ย 

ย 

p/s nataknem na tuki ( izvinjavam se zenski clanovima foruma ) Arenu, kasnili su 6,7 minuta sa ukljucenjem da bi gledali nebitnu utakmicu Premijer Lige i jedno 5 minuta reklama identicnih na foru kladionica i slicno.ย 

Koji bezobrazluk i stoka moras da bude da to radis FKCZu?ย 

ย 

Drugi bezobrazlik je kamerman - kamere se tresu , kadar na 100m od desavanja na terenu, kao da gledam sa vrha 10spratnice, niti zuma niti nista, jebeni amaterizam.ย 

ย 

A treci bezobrazluk je sudija, da je bilo 1 1 igrali bi se 5,6 minuta nadoknade, ovako cim je 1 2 standardnih 3 minuta i to jedva 3 minuta. A samo u prvih 15 min 2/2 je bilo materijala za 4 minuta prekida, bas sam merio.ย 

Isto ovo vazi i za utakkmce FKPa, srpske sudije - zlocin koji traje i Arena je zlocin koji traje

ย 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nakon ove utakmice imam samo jedan komentar. DUSA ME BOLI KAD SE SETIM KAKO SU SKIDANI DRESOVI I UBACIVANI SAMPONI ONIM MUCENICIMA PRE 10ak GODINA A SAD SE SKANDIRA OVIM PREPLACENIM ZVEZDAMA.

P.S.teraj ovoga u Izreale, daj bilo koga pa makar i Miloja, sigurno nece da bude gori od ove prevare.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

nama su danas Hwang, Ivanic i Bukari, bukvalno LS nivo kvalitete

ย 

ะŸะฐ ะธ ะฝะธััƒ ะฑะฐัˆ, ะผะธัะปะธะผ ะธะท ะฟั€ะธะปะพะถะตะฝะพะณ ัะต ั˜ะฐัะฝะพ ะฒะธะดะธ. ะั˜ะดะต ะพัั‚ะฐั˜ะต ั‚ะฐ ัƒั‚ะฐะบะผะธั†ะฐ ัƒ ะ‘ะตั€ะฝัƒ ะผะพะถะดะฐ, ะฐะปะธ ั‚ะตัˆะบะพ ั›ะต ะธั›ะธ ั‚ะพ ั‚ะฐะผะพ. ะ“ั€ัƒะฟะฐ ัƒ ะบะพั˜ะพั˜ ั˜ะต ะขะกะฆ ะฑะธ ะผะพะถะดะฐ ะฑะธะปะฐ 50/50 ะทะฐ ะ—ะฒะตะทะดัƒ ั‚ั€ะตะฝัƒั‚ะฝะพ, ะพะฒะฐะบะพ ะธะณั€ะฐั‡ะบะธ ัะฐะผะพ ะฝะต ะผะธัะปะธะผ ะฝะฐ ั„ะพั€ะผัƒ, ะฝะตะณะพ ะธะณั€ะฐั‡ะบะธ ะฟะพั‚ะตะฝั†ะธั˜ะฐะป ะตะบะธะฟะต.

ย 

ะะปะธ ะพะฒะพ ัƒ ะ›ะจ ั˜ะต ะธะฟะฐะบ ะฟั€ะตั‚ะฐะฝะบะพ. ะกะธั‚ะธ ะฝะตั›ัƒ ะดะฐ ะฝะฐะฒะพะดะธะผ ั˜ะตั€ ั˜ะต ะฒะตั€ะพะฒะฐั‚ะฝะพ ะธ ะฝะฐั˜ั˜ะฐั‡ะฐ ะตะบะธะฟะฐ ัƒ ั†ะตะปะพั˜ ะ›ะจ ัƒ ะพะฒะพะผ ั‚ั€ะตะฝัƒั‚ะบัƒ, ะผะฐะบะฐั€ ั˜ะต ัƒ ั‚ะพะฟ 3 ัะธะณัƒั€ะฝะพ. ะ ัะฐ ะ›ะฐั˜ะฟั†ะธะณะพะผ ะดะฐ ะธะณั€ะฐั‚ะต 10 ัƒั‚ะฐะบะผะธั†ะฐ ะ—ะฒะตะทะดะฐ ะณัƒะฑะธ 9. ะขะพ ัˆั‚ะพ ะพะฝะธ ัะฟัƒัั‚ะต ะณะฐั ะผะฐะปะพ ะบะฐะด ะธะผะฐั˜ัƒ ั€ะตะทัƒะปั‚ะฐั‚, ัˆั‚ะพ ั˜ะต ะธ ั‡ัƒะดะฝะพ ะทะฐ ะตะบะธะฟัƒ ะบะพั˜ะฐ ะดะพะปะฐะทะธ ะธะท ะ‘ัƒะฝะดะตัะปะธะณะต, ะฝะธัˆั‚ะฐ ะฝะต ะทะฝะฐั‡ะธ.ย 

ย 

ะะปะธ ัˆั‚ะพ ัะต ั‚ะธั‡ะต ัั€ะฟัะบะต ะปะธะณะต ั‚ัƒ ะดะตั„ะธะฝะธั‚ะธะฒะฝะพ ะปะพัˆะต ะธะณั€ะฐ ะตะบะธะฟะฐ ัƒ ะพะดะฝะพััƒ ะฝะฐ ััƒะฒ ะบะฒะฐะปะธั‚ะตั‚ ะบะพั˜ะธ ะฟะพัะตะดัƒั˜ะต ั˜ะตั€ ั˜ะต ะพะฒะฐ ะปะธะณะฐ ัั‚ะฒะฐั€ะฝะพ ัะผะตั…ะพั‚ั€ะตัะฝะฐ, ะทะฐัะธะณัƒั€ะฝะพ ั‚ะพะฟ 5 ะฝะฐ ะดะฝัƒ ะ•ะฒั€ะพะฟะต ัƒ ะพะฒะพะผ ั‚ั€ะตะฝัƒั‚ะบัƒ. ะ‘ะตะท ะพะฑะทะธั€ะฐ ะฝะฐ ั‚ะพ ัะฐะผ ะบะฒะฐะปะธั‚ะตั‚ ะพะฒะต ะตะบะธะฟะต ั˜ะต ะดะพัั‚ะฐ ะฟั€ะตั†ะตัšะตะฝ ะฝะฐ ะพัะฝะพะฒัƒ ะธะณะฐั€ะฐ ะธะท ะฟั€ะธะฟั€ะตะผะฝะพะณ ะฟะตั€ะธะพะดะฐ. ะšะฐะดะฐ ะดะพั’ะต ะดั€ัƒะณะธ ั‚ั€ะตะฝะตั€ ั‚ั€ะตะฑะฐ ะพั‡ะตะบะธะฒะฐั‚ะธ ะฑะพั™ัƒ ะธะณั€ัƒ ะพะฝะพะปะธะบะพ ะบะพะปะธะบะพ ั˜ะต ะผะพะณัƒั›ะต ะฟะพะดะธั›ะธ ะฝะธะฒะพ ะธัั‚ะต ะบะฐะดะฐ ัะต ะผะฐะปะพ ะฟะพัะปะพะถะต ะปะธะฝะธั˜ะต ั‚ะธะผะฐ ะฐะปะธ ะฝะธัˆั‚ะฐ ะฝะตัˆั‚ะพ ัะฟะตะบั‚ะฐะบัƒะปะฐั€ะฝะพ ัะฐะดะฐ ะฝะต ะผะพะถะต ั‚ัƒ ะดะฐ ะฟั€ัˆั‚ะธ ะพะด ั„ัƒะดะฑะฐะปะฐ ั˜ะตั€ ะตะฒะธะดะตะฝั‚ะฝะพ ั˜ะต ะดะฐ ั„ะฐะปะธ ะบะฒะฐะปะธั‚ะตั‚ะฐ ะฟั€ะต ัะฒะตะณะฐ ั‚ะธะผ ะฝะธั˜ะต ะธะทะฑะฐะปะฐะฝัะธั€ะฐะฝ.ย ะ—ะฐั‚ะธะผ ั‚ะตั…ะฝะธะบะฐ, ะฟั€ะตั†ะธะทะฝะพัั‚, ะฐ ะฝะฐั˜ะฒะธัˆะต ั€ะฐะทะผะธัˆั™ะฐัšะต ัƒ ะบั€ะฐั‚ะบะพะผ ะธะฝั‚ะตั€ะฒะฐะปัƒ ะธะทะผะตั’ัƒ ะฟะพั‚ะตะทะฐ. ะšะฐะพ ะธ ะผะตะบะฐะฝะฐ ะปะธะณะฐ ะบะพั˜ะฐ ะดะพัั‚ะฐ ั‚ะพะณะฐ ะพะดะผะฐะถะต ัƒ ะ•ะฒั€ะพะฟะธ ะบะฐะดะฐ ัะต ะธะณั€ะฐ ะฑั€ะถะธ ะธ ั˜ะฐั‡ะธ ั„ัƒะดะฑะฐะป ะธ ะฝะต ัะฒะธั€ะฐ ัะฒะต ัะฒะฐัˆั‚ะฐ ะบะฐะพ ะพะฒะดะต ะฟะฐ ะฝะตะบะฐ ะพะปะฐะบะพ ะธะทะณัƒะฑั™ะตะฝะฐ ะปะพะฟั‚ะฐ ะ ะพะดะธั›ะฐ, ะšะฐะฝะณะต, ะˆะฐะฝะบะฐ ะœะฐั€ะบะฐ ะฝะต ะฑะธั‚ะฝะพ, ะฝะฐ 40ะผ ะพะด ะณะพะปะฐ ะพั‡ะฐั ะฟะพัะปะฐ ัะต ะฟั€ะตั‚ะฒะพั€ะธ ัƒ 60%-70% ัะธั‚ัƒะฐั†ะธั˜ัƒ ะทะฐ ะฟั€ะธะปะธะบัƒ ะฟั€ะพั‚ะธะฒะฝะธะบะฐ.

Link to comment
Share on other sites

Nedeljkoviฤ‡ je danas odigrao dobro. Mora biti ispred Mijailoviฤ‡a svaku utakmicu do kraja godine.ย 

ย 

Kanga i Kangva nijesu dobar tandem na sredini. Bahar je oฤigledno promijenio miลกljenje u vezi Kange, jer vidimo da igra sve viลกe. Stameniฤ‡ je zato potpuno nestao.ย 

ย 

U napadu niko ne zna koji je tandem najbolji. Sve varijante su isprobane. Kraso je tu najbolji igraฤ, ali ne moลพe on da igra devetku. Najbolje je funkcionisao sa Olajinkom u tandemu. Moramo viลกe vjerovati u Mijatoviฤ‡a. Momak isporuฤuje kad god dobije priliku. Danas osim gola imao nekoliko odliฤna pokuลกaja. Endiaj je baลก skroman igraฤ. Bolje da nijesmo dovodili pojaฤanje nego ลกto smo njega uzeli, i to za 4 miliona.ย 

ย 

Male su nam ลกanse protiv Jang Bojsa. I dalje ne znamo u kojoj formaciji igramo, igraฤi se mijenjaju kao na traci. Neki ljudi koji su bili preลพaljeni sad poฤinju utakmicu. Kraso koji je moลพda i njabolji fudbaler u ekipi sjedi na klupi veฤ‡ dva mjeseca.ย 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Naravno da je moguce igrati sa ovim timom bolje i verujem da bi kod 90% trenera ovaj tim bar u domacoj ligi igrao bolje.

Za pocetak da se izbace stetocine iz tima,ย  da se ne rotira beskonacno, i da se dovede taktika u red. Ceste promene taktike, menjanja pozicije igracima donose konfuziju.ย 

Za poฤetak da se nadje startnih 11, i da se igra sa jednim istim timom bar nekoliko kola, da se koliko toliko uigraju, a izmene vrsiti samo kada su povrede i kartoni u pitanju.

Ja ne znam sta je ovde naucna fantastika. Skratis spisak igraca na koje racunas . Ne mozes koristiti 30 igraca i stalno menjati taktike,ย  formacije i pozicije.ย  Na koju foru ocekujes rezultat,ย  da igraci budu uigrani, sinhronizovani medjusobno.

ย 

Mozes dovesti i Halanda, on ga nece koristiti, nego ce davati nekakvu sansu 28 igracu iz terzinog magacina. Valjda da ga po 100-i, put uveri da nema pojma.

Na sta bi licio tim Man-city, kada bi Haland igrao svaku petu utakmicu?ย 

Milojevic je takodje ovo radio,ย  ali nije u ovom obimu..ย  Ovaj je zabiberio corbu svakom navijaฤu CZ.

ย 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je nestvarno zaista da nijednu utakmicu ne moze da se izvede isti tim. Danas je Nikolic bio kao Roberto Karlos u odnosu na Rodica, mada se i promenila formacija pa smo igrali sa 4 pozadi, a svi znamo koliko je Nikolic nepouzdan pozadi, pa cim smo zabili za 1 2 , sansu su napravili bas preko njega, lopta ubacena i ovaj ga nadskoci i napravi zicer onom spicu, Rodic tesko da bi dozvolio da ga neko nadskoci, to je jedina prednost Rodica, skok igra.ย 

Nema sta ovde da se prica, stvar je jasna. Addo i Vigo bi itekako pomogli ovom timu, Addo je trkacki ubedljivo najbolji u timu, sto se tice defanzive veznog reda, mada i Micko to moze da radi, ali nijedan od njih nije odigrao ni minut na toj poziciji.ย 

Sta je Addo zgresio pa da covek nije ni u planovima, a igra redovno za Ghanu pored svih onih fenomenalnih veznjaka iz liga petica, prosto neverovatno.ย 

ย 

Ovaj tim je potpuno psiholoski sjeban, vise niko ne veruje nikom, izlaze na teren reda radi, jer moraju da odsihtaju posao, iako im mnogo znace golove, vidi se po proslavi koliko besa je u njima, znaci - HOCE, ali ne slusaju noge.ย 

ย 

I to traje vec tri meseca, a uprava ocekuje napredak u igri, a u poredjenju sa Vozdovcem, ekipa deluje potpuno razoreno, tada smo bar sutnuli 30x na gol, danas u 1/2 pustahija od igre i energije.ย 

ย 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja kapiram da je sa dobrim delom igraฤa osnovni problem psihologija, jer usled ovakve ringiลกpil rotacije niko nije siguran da mu dobra igra u jednoj utakmici garantuje mesto u sledeฤ‡oj, sem par izuzetaka (Drago, Mirko, Glazer), ostalo je sve otvoreno i po kom principu se selektira 11 kapiram da ne sto nama nije jasno, a samim igraฤima nije jasno, otkuda i proistiฤe zbunjena atmosfera.

Na primer, Luฤiฤ‡ po mom miลกljenju igra skandalozno u poslednje vreme i opet proลพivljavamo deja vu kao sa Mitrovicem, o Micku je veฤ‡ toliko redova napisano da je veฤ‡ i neukusno da ga pominjem. Kanga moลพda na oko deluje dobro, ali njemu uvek treba 3-4 dodira sa loptom da bi neลกto uradio sa njom, to ne funkcioniลกe tako u modernom fudbalu, moลพda na naลกim livadama, ali u Evropi nikako. Mali Mijatoviฤ‡ je zasluลพio svojim igrama da bude starter ispred ล erifa, a opet ulazi konstantno sa klupe.

Kapiram da sva pitanja koja muฤe nas, muฤe i igraฤe, a kao posledica toga jedan je veฤ‡ odstranjen od takmiฤarskog fudbala (Degenek, koji je po svemu sudeฤ‡i jedini imao onu stvar da pita trenera ลกta se tu deลกava i kao posledica toga na licu mesta klupiran). Sve to stvara jezivu atmosferu i po meni je kljuฤni razlog bezvoljne igre na terenu. Moลพemo mi da trubimo vezano za Terzu & CO koliko hoฤ‡emo (donekle sa pravom) , ali Baharova je odgovornost da igraฤima izloลพi viziju i zadobije njihovo poverenje, taj vojniฤki pristup u savremeno doba teลกko prolazi, ako nema balansa u pristupu sa igraฤima. ลฝeljko Obradoviฤ‡ urla na svoje igraฤe tokom utakmice, ali ti igraฤi bi za njega sve dali jer mu veruju bezgranicno i najvaลพnije, poลกtuju ga jer sve ลกto radi, radi za dobrobit ekipe, a u isto vreme je spreman da sa svakim igraฤem iskreno i otvoreno priฤa o svemu.

Hoฤ‡u da kaลพem da postoji gomila trenera koji su tehniฤki potkovani, ali ono ลกto izdvaja dobre od loลกih jeste psiholoลกka komponenta i umeฤ‡e da se izgradi odnos sa igraฤima i timom, a deluje mi da Baharu to baลก nedostaje. Igraฤima je viลกe neophodan dobar psiholog nego dobar tehniko.

Sent from my A063 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Perkos2 said:

Sad sam siguran da osvajamo titulu uprkos srpskoj fudbalskoj mafiji koja se ujedinila protiv Zvezde ali mi smo tad najaopasniji.

ย 

Srpska fudbalska mafija se ujedinila protiv Zvezde onog trentuka kad je na njeno celo postavila Terzu i Mrkelu.ย 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni su oni jako neubedljivi kad god ih gledam, evo sad u drugom poluvremenu Cukaricki je bolja ekipa, Novi Pazar ih je nadigrao, u Krusevcu 50-50 mec, pa i nekakav nizeligas u kupu je izgledao bolje pola sata sto sam zakacio...

ย 

Skromna je to ekipa, ali grizu i igraju sa triput vise energije od nas. Duljaj nema nikakvih dodirnih tacaka sa trenerskim poslom, ali je posten tip i dobar motivator, a to je u kombinaciji sa par solidnih stranaca i odlicnim golmanom dovoljno za rutiniranje ove domace boranije. Ipak, siguran sam da ce se ta bajka zavrsiti u nekom trenutku, previse su limitirani. Jos uvek ih niko ne shvata ozbiljno (kvota u Mocartu da Zvezda osvaja titulu je 1.4), za sad jasu na tom talasu rasterecenosti, cim malo porastu ocekivanja ocekujem da udju u seriju kikseva.

ย 

A i mi cemo, po svemu sudeci, vrlo brzo zavrsiti evropsku misiju, pa nema trika da ispustamo bodove kao do sada...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...