Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

8 hours ago, Ljubitelj baklave said:

...

 

A ja sam sto puta pisoa da su najveci krivci Terzic i Marin tj uprava, njihovo neznanje, ocajan prelazni rok i beceni silni milioni od 2019 do danas , kao posledica neimanja skautinga i znanja. O Marinu se pisu bajke, a covek je sve promasio ovaj prelazni rok i spic i Krasso i Stamenic , ma bukvalno sve. 

Za ove pare sto smo ulozili, moglo je i moralo x puta bolje. 

 

...

 

 

Da je moglo bolje, moglo je. Ali Krasso nije promašaj. Igrač u najboljim godinama, koji po transfermarktu vredi 6m, a nije plačen euro obeštečenja za njega (ok, verovatno je zato tražena malo veča plata). Pokazao da ima u nogama više fudbala od večine drugih zajedno.

 

Ali da, ako čemo da mu sudimo po onome juče, onda jeste promašaj. Mada i Mbappe da je sinoč počeo u prvo poluvremenu, isto onako bi izgledao kao on. To je otprilike sudbina špica, totalno odrezanog u napadu, koji igra za jedno 20 puta inferiorniji tim.

Naravno, biče spomenuto lelemudaštvo. Jeste izgubio nekoliko lopti, ali to ide uz igrače koji pokušavaju da izmisle nešto u tih nekoliko prilika koje dobiju. Nekad je izgubi, a nekad izbaci Bukarija u šansu kao protiv YB. A i takav lelemud kakav jeste, više puta je potrčao sinoč da ispravi svoju grešku, nego Bukari i Ivanić.

 

8 hours ago, Markoss said:

...

 

Neko mora da objasni kako to da u grupnoj fazi Lige sampiona nemamo bekove, sesticu i napadaca, a utroseno je mnogo novca na ekipu. Takodje, i za koji kurac su dovedeni Degenek i Ado na koje se uopste ne racuna, kao i Spajic zimus koji igra za poprilicnu lovu. Isto tako, da skauti objasne kako su videli da ce Kraso biti golgeter za LS (meni je on dobar igrac, ali nije spic), da Olanjinka vredi 1.2 miliona po sezoni, te da za Endiajea treba platiti 3.5 miliona obestecenja. Moze ujedno i to kako posle prvog razgovora sa Baharom nisu provalili da je covek totalno neharizmatican, a da je za ove bilmeze koje imaju u ekipi, izuzetno bitno da im trener bude neko ko je u tom smislu simpatican? Jel za milion evra godisnje nije moglo da se nadje bolje resenje? Takodje, jel umesto 5 miliona za Hvanga, nisu mogla da se nadju dva fudbalera u sredini koja ce biti kompatibilna, a da kumulativno kostaju toliko?

 

Toliko pitanja, a 0 odgovora. 🙂

 

b1: 😮

 

b2: Bilemzima koji žele harizmu, karta u jednom pravcu za Budimpeštu, pa nek se sa Dekijem Stankovićem ljube u usta.

 

 

18 minutes ago, Bode said:

Samo da kazem da losije tehnicki obucenog igraca od onog malog Nedeljkovica dugo nisam gledao.

On veze sa zivotom i fudbalom nema.

Kako je dosao do prvog tima, valjda na te trkacke sposobnosti, ali ono je uzas!

Gledao sam ga i ranije i isti utisak stekao, ali ono sinoc da se najezis!

 

Imao je dva katastrofalna pokušaja centaršuta, i malo predug pas za Bukarija, koji je on uspeo da spasi i odigra duplu po liniji. U ostalim situacijama uopšte nije izgledalo kao da je tehnički slab za poziciju na kojoj igra.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Sem odlaska Erakovica, ima li nesto da je uradjeno protiv volje Baraka? Pojedini igraci su dovedeni jer je on to hteo, pojedini su isterani jer je on takodje tako hteo.

Jedini razlog za njegovo zadrzavanje je to da bismo mogli da se nadamo da ce na kraju svi u paketu da odu kada ostanemo bez titule.. Ako njega sada smene, goveda ce opet imati kredit da probaju sa novim, da zamazu oci, da isture ovog kao glavnog krivca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vidim da ima dosta kritika na račun Nedeljkovića, a pritom zaboravljamo koliko taj dečko ima godina. Nemojmo da preterujemo, on je i ovakav kakav je sada makar 50% bolji od Micka koji je potpuno beskoristan tamo gde ga stavljaju da igra.

Micko jednostavno ne zna, a Nedeljković može još dosta da nauči i unapredi. Druga je stvar što će ova banda iz uprave njega da zavalja čim se ukaže prva prilika za karton vinjaka.

Mene interesuje više status Šljivica, možda [mention=18]Markoss[/mention] zna nesto vise, imao je par dobrih utakmica i onda opet nestao sa radara, šta se tu dešava? Makar bi u JSL mogao da dobije priliku.

I da, Dragu respect za sve što je juče rekao iako vidim da ima komentara da se kasno setio, ja se sa tim ne bi složio, kapitenski i bez mnogo uvijanja.

Sent from my A063 using Tapatalk



  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drago said:

Jedini ubod prelaznog roka je Glazer. Da njega nije bilo već bi gol razlika bila -20 najmanje.

 

U današnje vreme napadača ne možeš da kupuješ za 3.5 miliona i da očekuješ da igra kao Aleksandar Mitrović. Za LŠ mora se iskeširati mnogo više. Ako se nema više para onda se radi kao i ranije, vijaš talente u svojoj školi i u domaćoj ligi.

Istina je da ne moze za 3.5M da se dovede top napadac, ali moze sigurno bolji od Serifa. Ima i mladih igraca koji mogu da postanu top u buducnosti, ali za to treba skauting.

 

Sto se tice Nedeljkovica slazem se da nije nista posebno trenutno, ali pricamo o detetu koje ima 17 godina. Ipak, vidi se da je momak bek i kao takav ima daleko vise smisla na toj poziciji od Mijailovica. A i nije bas da nema sta da pruzi, ima tu materijala. 
 

Ako smo nesto dobili od ove LS sezone to je neka baza mladih igraca za naredne sezone. Stamenic, Djiga, Nedeljkovic, Mijatovic, Lucic... Nadam se da ce dobiti dobre minute i u naredne dve utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

Jbg, neće se izmisliti topla voda ako se kaže da nemamo tim za LŠ ali brate mili nisu ni drugi imali kad su igrali, svake godine ima neki ovakav tim. Ono što meni smeta je pristup iz prvog poluvremena. Ne možeš da ne grizeš, da si 5 metara od svake lopte, da trčiš ko muva bez glave i da se sudaraš sa saigračima. Pogubio je Bahar konce još pre početka LŠ ali smo i ovo i prošlo drugo poluvreme nadigrali protivnika. Imaju i statistike naša poslednja dva druga poluvremena. Više šansi, više šuteva, veći posed. Zašto čekamo da nas otvore i da odemo na pauzu da bi proigrali, samo na dušu treneru. Treneru koji pritom deluje da bira 11 i formaciju kao da izvlači kuglice za loto, pa šta se zalomi. Ne mora da se čeka derbi (kad se to uopšte igra, zna li se?). Poraz u Lucernu (ili nerešeni a onda goleada sitija na Mari koja bi nas izbacila sa trećeg mesta) su za šut kartu. Iako će to, što je neko već napisao, biti savršeni alibi Terzi i ekipi, jbg. Ne zanima me. Imao si odrešene ruke i manje više sve sam odlučio (možda jedino ne oko Erakovica). Sam si i odgovoran.

 

I nešto lepo od sinoć:

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, berti said:

Sem odlaska Erakovica, ima li nesto da je uradjeno protiv volje Baraka? Pojedini igraci su dovedeni jer je on to hteo, pojedini su isterani jer je on takodje tako hteo.

Jedini razlog za njegovo zadrzavanje je to da bismo mogli da se nadamo da ce na kraju svi u paketu da odu kada ostanemo bez titule.. Ako njega sada smene, goveda ce opet imati kredit da probaju sa novim, da zamazu oci, da isture ovog kao glavnog krivca.

Nisam siguran koliko je on imao uticaja oko prelaznog roka. Terzić i kompanija se uvek mogu izvlačiti na priču,, tražio ga trener". Stamenić i Olajinka su potpisani mnogo pre potpisa Bahara. Kraso se prati mnogo pre potpisa Bahara. Ada jurili 2 godine pre Bahara. Djiga, Šerif, Hvang? Možda jeste a možda i nije. Verovatno je samo Degenek njegov ali i tu mi je sumnjiva priča s obzirom da ga nema ni na vidiku. Ruke odrešene je imao u škartiranju škarta ( odlična prilika bila za Terzu i kompaniju koji do sada nisu smeli/hteli) ali baš u dovođenju igrača ne bih rekao. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

A spominje li se u bilo kakvoj priči Tezićeva, Mrkelina, Marinova ili bilo čija odgovornost? OK, znam da Terza ima dobru poziciju i nije ga lako pomjeriti ali sad već postaje očigledno da lik, osim što krade ogroman novac, nije za više od ovih seoskih liga, kakva Evropa, kakvi bakrači. On ne zna. U klub se sprcalo nekoliko 100 miliona u zadnjih par godina a mi, posmatrajući rezultate, kvalitet ekipe, infrastrukturu... na sličnom nivou kao prije nego što su spucali te pare. Na to sve, sinovi se bahate na najgori mogući način i ko zna šta sve još. Po nekoj logici, trebalo bi da mu se stolica bar malo zanjihala ako se već ne drma koliko bi trebala.

Link to comment
Share on other sites

Mi samo da ne igramo ocajno u domacici ovo bi bilo top za sada u LS ono cemu smo se nadali kod izvlacenja grupa a to je da sa tim cetvrtim igramo dvomec za prolaz a trenutno smo u boljoj situaciji. 
Nama pobeda prakticno sigurno obezbedjuje 3. Mesto a i sa neresenim smo u dobroj poziciji jer smo bolji za 2 gola, naravno ako Lajpcig bude posten u poslednjem kolu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nele said:

Mi samo da ne igramo ocajno u domacici ovo bi bilo top za sada u LS ono cemu smo se nadali kod izvlacenja grupa a to je da sa tim cetvrtim igramo dvomec za prolaz a trenutno smo u boljoj situaciji. 
Nama pobeda prakticno sigurno obezbedjuje 3. Mesto a i sa neresenim smo u dobroj poziciji jer smo bolji za 2 gola, naravno ako Lajpcig bude posten u poslednjem kolu.

Upravo to. Ali prevelika očekivanja su ubila realnost. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poslednji sam koji ce da brani Terzu i ekipu ali prelazni rok uopste nije lose uradjen, jedina velika zamerka je prodaja Eraka i manja sto su dovedena 3 napadaca a mogao je barem jedan manje i da se potrazi igrac na drugoj poziciji. Za prodaju Azarova smo svi bili ja bogami i najmanje ovde ali to je nebitno izabrali smo svi Mitrovica koji nas je lepo sve prevario na pripremama. Bukvalno sa jednim igracem nismo promasili, najblizi tome je Serif koji opet pokazuje da je najkorisniji u Evropi od svih ostalih u spicu i Kraso koji nam je pa najbolji u domacici.

Nadam se da ce Bahar napokon da krene da igra sa 4 pozadi i da mu se iskristalisala startna postava gde igraci igraju na svojim prirodnim pozicijama i sve ce biti bolje.

Za smenu trenera sam samo ako postoji kod nas neki mladi strucnjak koji je u dodiru sa modernim fudbalom i analitikom nikako za bivse asove.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

Da napisem nesto...Mi smo jako razmazeni navijaci(ukljucujice i mene).Mi bi smo sve i odmah ne gledamo dugorocno.Umesto da se Baharu da 2-3 sezone da obavi ciklus i da ima poverenje u svim svojim odlukama...Mi na prvo stucanje ga teramo i trazimo ostavku.Lepo je pricati kad se dovodi na pocetku kako ce dobiti sansu i poverenje ali zapravo to se vidi kada udjemo u ovako tezak period. Neko napisa sinoc da smo ozbiljan klub da bi ga otpustili na poluvremenu a to je sve samo ne ozbiljno...Jos ako ga Zvezda otpusti i dovede nekog bivseg trenera u nadi da ce da ponovi svoje uspehe i magiju. Slazem se da je Vladan dobro vozio bus(gurao tim) ali tada je bus bio nov a sada bi dobio bus koji star, izraubovan i kojima nedostaju neki delovi da bi funkcionisao kako treba, 

 

Ne znam mozda sve stize i na naplatu za razne kombinacije koje su se vrsile prethodnih godina i nepojacavanje tima tamo gde vec godinama skripi. 

Sa cime je Bahar toliko zaduzio da mu se daju tri sezone blanko i da li bi klub to mogao da podnese sa ovakvim rezultatima? Dosao si zbog rezultata, nema ih, igra ne lici ni na sta, dovidjenja.

Za Evropu i ako ima opravdanja, za domacu ligu i krs od igre nema.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

Sa cime je Bahar toliko zaduzio da mu se daju tri sezone blanko i da li bi klub to mogao da podnese sa ovakvim rezultatima? Dosao si zbog rezultata, nema ih, igra ne lici ni na sta, dovidjenja.

 

Aj dobro sezona a ne 3. Poenta je u necemu drugom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Aj dobro sezona a ne 3. Poenta je u necemu drugom.

Ostace on po svoj prilici do kraja sezone jer ima jak ugovor. Ako ne uzme titulu u ovoj smesnoj ligi sa nikad skupljim timom, ne bih ga vise zadrzavao.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pentatonika said:

Koja prevelika očekivanja? Da Zvezda do novembra ne prospe osam bodova u domaćoj ligi. Da trener koji, šatro, igra moderan fudbal, šta god to značilo, tri utakmice LŠ počne tako što smo sabijeni u svoj šesnaesterac?
 

A kako bi ti počeo kad ti bekove igraju Rodić i Mijailović? Igra je na maksimumu. Bolje od ovoga ne može ni jedan trener. Treba sačekati zimu, da se kompletira ekipa sa dva beka i eventualno na sredini jedan igrač. Da do kraja sezone Bahar uradi šta uradi. Ako ne osvoji titulu naravno da se razilazimo. Ali ovako menjati trenera nakon 6 meseci ili još gore, ranije, to je potez koji na žalost priliči nama ali tako ne radi ni jedan pravi evropski klub. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

Da napisem nesto...Mi smo jako razmazeni navijaci(ukljucujice i mene).Mi bi smo sve i odmah ne gledamo dugorocno.Umesto da se Baharu da 2-3 sezone da obavi ciklus i da ima poverenje u svim svojim odlukama...Mi na prvo stucanje ga teramo i trazimo ostavku.Lepo je pricati kad se dovodi na pocetku kako ce dobiti sansu i poverenje ali zapravo to se vidi kada udjemo u ovako tezak period. Neko napisa sinoc da smo ozbiljan klub da bi ga otpustili na poluvremenu a to je sve samo ne ozbiljno...Jos ako ga Zvezda otpusti i dovede nekog bivseg trenera u nadi da ce da ponovi svoje uspehe i magiju. Slazem se da je Vladan dobro vozio bus(gurao tim) ali tada je bus bio nov a sada bi dobio bus koji star, izraubovan i kojima nedostaju neki delovi da bi funkcionisao kako treba, 

 

Ne znam mozda sve stize i na naplatu za razne kombinacije koje su se vrsile prethodnih godina i nepojacavanje tima tamo gde vec godinama skripi. 

Nije problem dati mu povjerenje, i da ne uzmemo titulu( al zalosno je na osnovu izgleda drugih ekipa i nase) al jednostavno na pocetku je imao covjek svoj pecat,svoju formaciju, svoj tim. On sada nema nista,niti se zna priblizna postava,niti nasa igra sve je naopako.

Doveden je degenek da igra desnog beka,nije minuta proveo igra nam Mijailovic koji nikad tu pozicijiju nije igrao,dok se kao stoper i solidno pokazao makar na pripremama,odjednom nam postaje jedini desni bek bukvalno.

Ne treba da se bjezi od cinjenice da je Marin odradio dosta los prelazni rok s obzirom koliko smo para potrosili. Hwang sinoc u 5 situacija kasni sa dodavanjem i proigravanjem, promasujr covjeka po 5 metara sa pasom,bas bas lose.

Link to comment
Share on other sites

Nisu ovo tako loše igre u LS, osim pojedinih pomracenja kao sinoc sa početka utakmice. Tesko da moze bolje sa Lajpcigom i Mancesterom.

Ostavljam prostor da je moglo bolje protiv YB. Više bodu oči igre u domaćoj ligi, pa onda hoćemo da se vadimo protiv najboljih Engleskih i Nemackih ekipa.

 

Zamerke Baharu, jer ko zna koji put počinje sa istumbanim timom, i onda vrsi izmene vec na poluvremenu.  I svaki put mu bolje igra tim u drugom poluvremenu  nego onaj startni. Pa daj majku mu , napravi zaokret...

Sta radi onaj Rodic sam bog zna. Prvo predaje loptu igračima Lajpciga gde ga Omri spasava. Nakon toga kontra Lajpciga , nasa strana leva skroz prazna, covek koji je Bek ostao u napadu.  Dokle vise da igra???? Ne mora niko tamo da bude ako nema ko. 

 

Ovaj Micko je zrtva nakaradnog prelaznog roka.  Covek koji nikad nije bio BEK, igra beka, i ako mu je primarna pozicija  zadnji vezni. Jasno je da on ne bi ni na svojoj prirodnoj poziciji mogao da igra na ovom nivou, ali sto maltretiraju coveka da mu ljudi zvizde. Ovde prvog treba napenaliti terzica,  mrkelu i bahara naravno.

Sam sebe Micko tu nije postavio. Jasno je i njemu da ne moze da igra kako treba, i svima je jasno i vidljivo, samo strucnjacima sa klupe i lože nije.

 

Samo da docekam zvizduk i neki transparent protiv terzica i ekipe. Ili neki vid razgovora kao sto je bio sa igracima. Sad neka obrnu krug i udju kod Terzica.  On je glavni krivac.  Ili da zatvaramo oci i lažemo sami sebe. 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čočo said:

A kako bi ti počeo kad ti bekove igraju Rodić i Mijailović? Igra je na maksimumu. Bolje od ovoga ne može ni jedan trener. Treba sačekati zimu, da se kompletira ekipa sa dva beka i eventualno na sredini jedan igrač. Da do kraja sezone Bahar uradi šta uradi. Ako ne osvoji titulu naravno da se razilazimo. Ali ovako menjati trenera nakon 6 meseci ili još gore, ranije, to je potez koji na žalost priliči nama ali tako ne radi ni jedan pravi evropski klub. 

Daj ne zajebavaj. Jel to igraju Kafu i Roberto Karlosi u drugim ekipama u JSL? Krila su prime CR7 i Messi u tim ekipama?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

A kako bi ti počeo kad ti bekove igraju Rodić i Mijailović? Igra je na maksimumu. Bolje od ovoga ne može ni jedan trener. 

Bahar: Srećan sam što imam igrača kao što je Mijailović

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/bahar-srecan-sam-sto-imam-igraca-kao-sto-je-mijailovic-ako-budem-mislio-da-kanga-treba-da-igra-onda-ce-igrati/458307

Link to comment
Share on other sites

Navijaci su upadali u kanc kod Den Tane zbog jebenih majici za jebenog Uroša. Kod Terze ce upasti, ali malo sutra. Generalstab objasnjava u Covicevom stilu pozivajuci da se setimo sta je bilo pre Terze, uz rafalnu paljbu po Piksiju. Terza ce da zglajzne ako psihopata to naredi.. Dotle ne, šta god bilo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Gubili smo utakmice u super ligi koje nisu zatvarane kao prethodnih sezona, nisu voždovac i čuka dobili crvene kartone a zvezda poklon penale kao u vrem cokne i dekija građevinca pa su eto te utakmice izgubljene. Neka su i izgubljene više se tu fudbala naučilo nego na onim gde se preko sudija a bogami i nekih protivnika svi sklone da bi terzić slavio titulu. Ako je cena izbacivanja Rodića, Mitrovića i Mićka iz ekipe drugo mesto u super ligi ja sam uvek za,tako bi očistili o zadnji šljam u ekipi i krenuli da igramo fudbal konačno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A kako bi ti počeo kad ti bekove igraju Rodić i Mijailović? Igra je na maksimumu. Bolje od ovoga ne može ni jedan trener. Treba sačekati zimu, da se kompletira ekipa sa dva beka i eventualno na sredini jedan igrač. Da do kraja sezone Bahar uradi šta uradi. Ako ne osvoji titulu naravno da se razilazimo. Ali ovako menjati trenera nakon 6 meseci ili još gore, ranije, to je potez koji na žalost priliči nama ali tako ne radi ni jedan pravi evropski klub. 
Pa ko je stavio tu dvojicu na ta mesta? Na desnom beku je kao opcije imao Viga, Degeneka i Nedeljkovića za klupu, pa i Lazara Nikolića, u krajnju ruku. Vigo je precrtan, niko tačno ne zna zašto, iako je solidno odradio tu polusezonu. Pritom je, bar se tako pisalo, Bahar insistirao da se dovede Degenek za beka. Dakle, govorim samo o onom šta mu je na raspolaganju. Što vam je kriv Mićko, nije on sebe stavio na desnog beka.
Za levu stranu, ajd i da razumem donekle, Azarova prodali, pa tu i nema nekih opcija. Možda jedino da se pre počeli da školuju Mitrovića za beka kad već za krilo nije.
Nisam ni ja da se menjaju treneri ko krpe i imao bih razumevanja da se gradi novi tim oko mladih igrača, ali ovo nije ta situacija. Više je neka agonija, kojoj su razni doprineli. Da ne pišem sad opšta mesta o upravi i poslovanju. Naravno da je bitan kontekst, ali ne možemo zbog toga da pređemo preko stvari koje su isključivo u Baharovoj nadležnosti.
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Perkos2 said:

Gubili smo utakmice u super ligi koje nisu zatvarane kao prethodnih sezona, nisu voždovac i čuka dobili crvene kartone a zvezda poklon penale kao u vrem cokne i dekija građevinca pa su eto te utakmice izgubljene. Neka su i izgubljene više se tu fudbala naučilo nego na onim gde se preko sudija a bogami i nekih protivnika svi sklone da bi terzić slavio titulu. Ako je cena izbacivanja Rodića, Mitrovića i Mićka iz ekipe drugo mesto u super ligi ja sam uvek za,tako bi očistili o zadnji šljam u ekipi i krenuli da igramo fudbal konačno.

Jel imas neke dokaze za ovo sto pricas? Ako nemas onda kaljas ugled kluba na osnovu poluinformacija i teorija. Ne znam kako uopste moze ovo da napise navijac kluba za svoj klub, ako, ponovo kazem, nema dokaze za to sto govori. Nista licno. Razumem nezadovoljstvo, ali ajde da biramo reci i imamo meru bar mi koji iskreno volimo ovaj klub, kad je vec nema sva bagra koja se sjatila oko njega. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Perkos2 said:

Gubili smo utakmice u super ligi koje nisu zatvarane kao prethodnih sezona, nisu voždovac i čuka dobili crvene kartone a zvezda poklon penale kao u vrem cokne i dekija građevinca pa su eto te utakmice izgubljene. Neka su i izgubljene više se tu fudbala naučilo nego na onim gde se preko sudija a bogami i nekih protivnika svi sklone da bi terzić slavio titulu. Ako je cena izbacivanja Rodića, Mitrovića i Mićka iz ekipe drugo mesto u super ligi ja sam uvek za,tako bi očistili o zadnji šljam u ekipi i krenuli da igramo fudbal konačno.

 

Tebe treba da bude sramota za ovo sto pises, ti si navijac Zvezde koliko sam ja u shemi sa Dzej Lo. Zatvaramo utakmice sa 10x jacim timom od rivala iz JSLa. A sada kad imamo najvise para, mucenici ne mozemo da zatvorimo jelte katastrovalni Cukaricki. Ne blamiraj se sa ovakvim upisima. 

Eno i Duljaj ti pokazuje koliko je "tesko" praviti pobede u nizu ili onaj njihov trener od pre dve sezone kad je imao vise poena u malim utakmicama nego FKCZ, nasa liga je poluamaterska i ne treba ti mnogo da imas velike serije pobeda, samo ako si tim , jer oba tima, posebno FKCZ su MILJAMA iznad ostatka ove lige sto se tice kvalitete. 

Razlika je nikad jaca i u budzetima i nominalnim kvalitetima, 

 

A ti pricas o nekom zatvaranju utakmica, smejurija. Jos jednom, stidi se dupeta, ako nemas obraza. 

Mozes da budes razocaran, frustiran izdanjima tima, ali za ovakve bljuvotine sto pises , treba da te je sramota!

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...