Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?๐Ÿ†


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Borky said:

Najjace kad mi izadjemo u presing i nikog ne napadamo, mi igramo kao neki zonski presing ๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ๐Ÿคฆโ€โ™‚๏ธ

Iz kosarke 2-1-2 zonski presing, i izgleda ko da nas ima 5 na terenu ๐Ÿ˜‚

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ะ–ะฐะปะพัะฝะพ, ะบะพะปะธะบะพ ั˜ะต ะฝะพะฒั†ะฐ ัƒะปะพะถะตะฝะพ, ัั€ะฐะผะฝะพ ะธะทะณะปะตะดะฐะผะพ. ะžะฒะฐั˜ ั‚ะธะผ ะฝะตะผะฐ ะฝะธ ะณะปะฐะฒัƒ ะฐ ะฝะธ ั€ะตะฟ.... ะะฐะฑะต ะฑะฐั‡ะตะฝะต ะฟะฐั€ะต.....

Sent from my 2304FPN6DG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mi smo ekipa koja kao treba da forsira neki visoki presing? Tako je barem zamisljeno na pocetku. Mi presing ne mozemo ni u nasoj ligi a kamoli LS, a nemci nam u prvih 15-20min pokazali doktorat na temu presinga. Sta smo mi pokusavali sa onim izvodjenjem gol auta i uvaljivanjem lopte Micku da ispucava, stvarno ne znam. Micko izgubljen u prostoru i vremenu. Dzaba sva borbenost kad jednostavno nema skilla i iskustva za ovaj nivo. Sto neko rece, i Gobeljic bi bio bolje resenje. Na to smo spali.ย 

ย 

Dok ovo pisem i levi bek nam igra za njih - Rodic dodaje loptu za 1 na 1 sa Glazerom. Strasno na sta nam odbrana lici.ย 

ย 

Kod onog gola koji smo primili opet skroz odbrana podbacila u kombinaciji sa zadnjim veznim.ย 

ย 

Sa takvom odbranom nema ni napada.ย 

ย 

Kraso opet cascava prisustvom...ย 

ย 

Bas smo losi.ย 

ย 

Vujadin, jbt... dovoljno je to sto nam je on na klupi da shvatis koliki je trulez u ekipi.ย 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zauvijek cemo ostati seljaฤki klub. Umjesto da u ovakvim utakmicama igraju ili kvalitetni stranci ili talentovana djeca, nama igraju Rodiฤ‡ i Mijailoviฤ‡ koji vrv nisu viลกe ni JSL nivo. Zar njih mi moramo da istrpimo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...