Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Dobro jutro cigani. 😀

Probudio sam se srećan jer danas igra naša Zvezda. Ali ne samo to, imam neki lep osećaj da će naši momci danas pokazati da vrede. Napad nikad nije bio upitan problem je bila realizacija. Neka nam se večeras za sve prethodne utakmice vrati. Nadam se da će klimava odbrana biti usklađena prvi put  u sezoni svih 90 minuta. Jednom moramo da se dignemo iz ove melanholije. Ali i kao što sam mislio na početku mislim i sada. Tim je kvalitetan samo treba da klikne. Večeras je najbolja prilika za to i ja u Bahara i momke verujem. 

Ajdeeeeee breeeeeeee!!!! 💪

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ko se od nasih bivsih, sem zadnje trojice, jos bavi trenerskim poslom? Robi sigurno. Sta radi Grof sada? Muslin je mator mnogo, Boško takodje. Dostanic? Lalat valjda nije u kombinaciji, Zenga i Zeman takodje.

Neka metnu Mrkelu, pa neka ide zivot.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro cigani. [emoji3]
Probudio sam se srećan jer danas igra naša Zvezda. Ali ne samo to, imam neki lep osećaj da će naši momci danas pokazati da vrede. Napad nikad nije bio upitan problem je bila realizacija. Neka nam se večeras za sve prethodne utakmice vrati. Nadam se da će klimava odbrana biti usklađena prvi put  u sezoni svih 90 minuta. Jednom moramo da se dignemo iz ove melanholije. Ali i kao što sam mislio na početku mislim i sada. Tim je kvalitetan samo treba da klikne. Večeras je najbolja prilika za to i ja u Bahara i momke verujem. 
Ajdeeeeee breeeeeeee!!!! [emoji123]
Sa verom u Boga i XG :)

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Deluje mi da je ovih 11 uz minimalne korekcije najboljih 11. Baš bih voleo da danas pokažu i dokažu to i da konačno imamo iskristalisanih 11 koji će se uigravati i igrati. 

Na ledjima novembra meseca, meseca velikih pobeda Zvezde, da letimo ka novoj pobedi. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije loš tim. Ali ko tu onda glumi špica? Kraso ili Bukari? Ja bi Bukarija ostavijo na desnoj strani, tamo mu je prirodnije. A Kraso bi mogao da iznenadi kao ta lažna devetka. Mislim da on ima skillset za tu neku ulogu što je imao Tadić u Ajaxu neko vreme.

 

Po bokovima bi ja radije gledao Nedeljkovica i Olajinku, ali ajde, daj šta daš

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, L' Imperatore said:

Ovo nije loš tim. Ali ko tu onda glumi špica? Kraso ili Bukari? Ja bi Bukarija ostavijo na desnoj strani, tamo mu je prirodnije. A Kraso bi mogao da iznenadi kao ta lažna devetka. Mislim da on ima skillset za tu neku ulogu što je imao Tadić u Ajaxu neko vreme.

 

Po bokovima bi ja radije gledao Nedeljkovica i Olajinku, ali ajde, daj šta daš

Kraso će ovde biti špic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta se ocekuje veceras od Bahara tacno?

Da ne izgubi od Lajpciga?

Po meni, moze odmah da se pakuje.

Izbor narednog trenera ce tacno da ogoli svo neznanje i nestrucnost ove uprave i njihovo odsustvo kreativnosti.

Ajde Milojevic i nekako, mada bih se slozio da je za moderan fudbal kanta od trenera, sto je i dokazao.

Ali ako je taj Grof stvarno drugi izbor, nemam reci…

Stankela “the mason” je za sada odlican u Ferencvarosu, mislim da to nije opcija.

Sve je ovo rezultat losih poteza uprave i trenera, sada nek ubiraju plodove svog rada.

Videcemo veceras!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Don Dusko said:

Ali kako se Terzicu vrate takve izjave kao boomerang, To i izjava da nam Partizan nije konkurent.

 

Uvek uzivam da gledam kad se Zvezdanu i Nebojsi vrate takve izjave poput karme.

 

Malo je off, ali kad smo već kod Terzinih izjava koje se vraćaju kao bumerang - izjavio je i da muškarac nije muškarac ako ne provede neko vreme u zatvoru...

Edited by Christofer Moltisanti
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Све некако али кад прочитам Мијаиловић-Родић на бековима, стварно се питам да ли је могуће да нам се то дешава 2023. послије 6 година Европе и толико помпезно најављених прелазних рокова. Надреално...

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Константин said:

Све некако али кад прочитам Мијаиловић-Родић на бековима, стварно се питам да ли је могуће да нам се то дешава 2023. послије 6 година Европе и толико помпезно најављених прелазних рокова. Надреално...

Apsolutno se slazem sa ovim, to mi je prvo palo na pamet kad sam procitao sastav.
Hoces ne znam sta da napravis navodno, a Rodic ti igra na beku godinama, bolno spor igrac za potrebe danasnjeg fudbala gde je ta pozicija inace toliko zahtevna, polivalentna i ima uticaja na igru u oba pravca, vise nego ikada pre.
Za jedno od ta dva mesta dosta zanimljivo deluje Nedeljkovic, ako ne gresim, samo stuca sa tehnickom obucenoscu.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, fradler said:

Izgleda da ipak pocinju lucidni Gabonac i Mitrovic, a Stamenic i Lucic ostaju na klupi. 

 

spacer.png

 

Dacemo dva, ali i primiti bar tri...

Ako je ovo tacno Hwang ce morati 25km da pretrci kako bi probao da zatvori sve rupe. Nadam se da gresim ali ce nas pregaziti na sredini.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Može nebo da se sruši, ali ce pojedini igrači igrati bez obzira na doprinos i formu.

Pre svega mislim na Mitrovica.  Koliko još utakmica treba da odigra da bi ljudi videli da nije za ovaj tim??? 

Rodic? Micko? Ako ova trojica počnu mi nista dobro nismo zaslužili ! Zasto? Zato sto sami sebi ne mislimo dobro. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

Cuj Mitrovic i Kanga. Obojica u jednom momentu sklonjeni iz 11, onda im data sansa za vikend gde ponovo nisu dobro odigrali i na taj nacin su zasluzili da budu prva postava protiv Lajpciga? Ne verujem u ovo dok ne vidim zvanicnu postavu. 

Mitrovic nikad nije bio sklonjen.  To je cuvena zvezdanova koka" koju ce Barsa da kupi. Sve bitnije utakmice je igrao , i igrace. 

Igrao je u Lajpcigu, i bio medju najgorima,  pa zamenjen...prva sledeća u prvenstvu ga nema jer zvezdanovo čedo odmara. U subotu protiv Surdulice eto ga opet u 11, naravno poluvreme da bude odmoran za veceras . Mi smo sami sebi najveci neprijatelji.

Imas malog Nedeljkovica, skolovan desni bek, sasvim solidan, ali tu je Mijailovic ej Micko u 2023 godini na poziciji desnog beka.  Nemam reci .

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...