Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Cromodora said:

Odoh sutra u crkvu da Baharu zapalim sveću, koji god da je drugi bivši, na dobro neće da izadje.

Sent from my A063 using Tapatalk
 

Bukvalno!

Kad god pomislis da ovaj klub ne moze da bude veca sprdnja oni ipak nadju nacin da te iznenade.

Samo nam treba Grof da se vrati. Nismo u dovoljnim govnima vec sad.

O Boze ima li te, pogledaj Bahara sutra ako ikako znas.😁

Inace sa Grofom i slicnima ne ginu nam Sikimici i slicne kombinacije.

Edited by fasper
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Milojevic Oridjinal i Grof? 

 

Uprava za vata za slamku, Duljajball dominira, Terzi se tresu gace, hvata ga ludilo i bunilo i besnilo. 

Odose milioni , ode titula, ode LS, ode nova vikendica, ode novi Krajsler. 

 

Sutra Bahar skoluje Rosea, vreme je za novi Pavkovdan npr Sv Mijat ( Mijatovic da zabije dva komada ). 

 

Ono sto je najsmesnije, uopste se ne bih iznenadio da dobijemo Nemce, ali da puknemo od Panceva. Ocito da su stranci dosli samo za izlog LS , ostalo je manje vazno. Duljaj ima skupinu anonimnih domacih fudbalera ( za evropski nivo ) i par nepoznatih stranca ( za evropski nivo ), sem Natka, igraju jednom nedeljno, gladni i zedni domace titule koju nisu videli 100 sezona i to u velikoj meri nivelise poprilicnu razliku u kvaliteti dva tima, jedni su over achiveri, drugi under achiveri - to je citava prica dosadasnjeg toga sezone. 

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

On je i dobar kakav je ostali izbor ali ja se plašim da je ta uloga namenjena što reče fasper Grofu. 

Grof ili Miloje, nema ko treci. Miloje u Evropi bi i mozda mogao da prodje sa njegovim bunkerima jer sad bar imamo igrace za kontranapade. Ali Grof?!! Covek koji je pukao od Sasuola 4:0 na Marakani, od Borca iz Cacka primio 5 komada isto na Marakani. U njegovoj drugoj sezoni Partizan se sprdao sa nama u derbijima. Poslednju utakmicu koju smo izgubili kuci je derbi 3:1. Covek ostavio raspad posle njega. Pobegao pre kraja sezone kad je video sta je uradio. Pa da ga jebem ako je on stvarno ozbiljna opcija nas neko sprda nemam drugo objasnjenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemojte pljuvati po bivsim trenerima,  pogotovo po Miloju. 

Igrao je u tim trenucima sa cim je mogao i kako je mogao. Nije imao ovoliki budzet da dovodi skupe igrače, vec je radio sa tim sto je imao i u granicama moci FK u tom trenutku.

 

Imao je Bakulu, Srnica, Stojkovića i ekipu i igrao jedino kako je moguce sa tim kalibrom. Ok, bila je defanziva, ali da li je bilo moguce bilo sta igrati sa tim igracima sto je posedovao? 

Uostalom tuci, Spartu, Liverpul i druge velikane sa tim momcima je podvig bio. Krenuo je covek od nule i sam vratio Zvezdu u vrh evropskog fudbala.

Od mene veliko hvala.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Nini3112 said:

Milijas ne moze da trenira ni decu,nemojmo se zezati

To je tacno, ali me ne bi iznenadilo da ga postave,iz samo njima znanih razloga... do mene je stigla takva prica da je on kandidat. Verujem da ovu informaciju ima i @Markoss Ja prvi to ne bi voleo,  jer on nije taj sto nama treba.

 

Najbolje bi bilo da se Bahar konsoliduje i krene tim uzlaznom putanjom, da veze bar dve godine ovde, nesto kao Miloje i Deki.

Edited by No name
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Meni ne daje mira misao kako smo igrali na pripremama i gde se sada nalazimo. Ne gledam iz prizme broja golova, pobeda, već kako smo delovali na terenu. Ja rezonujem da se nešto na medjuljudskom nivou značajno izmenilo jer niti su ovi zaboravili da igraju fudbala, nit je ovaj zaboravio trenerski posao. Deluje mi da ima šumova na vezi unutar ekipe ili veza trener - ekipa.

Nije mi se svidela informacija oko Degeneka, on je koliko ja znam sve samo ne neko jaje da bi se prema njemu tako ponašao trener. Sećam se da je sa dolaskom Bahara za njim došao i psiholog, nekad mislim da njemu samom ne bi škodilo da prodje par sesija.

Sent from my A063 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Искрено мало је неозбиљно постављати тренеру неки ултиматум против тима који је три класе изнад. 

 

Неки дугорочни циљеви су прихватљивији за озбиљан клуб него неке такве небулозе. Мислим јесте може да се догоди Ливерпул када Ливеруплу није требало и након прања у Ливерпулу од колико беше 4:0 тако нешто, али опет и поред пораза од Мајнца није баш реално да се поставља Бахару услов да добије Лајпциг. 

 

Бахару се треба поставити услов рецимо да буде трећи у групи ЛШ, избори наставак евро такмичења кроз ЛЕ и да се одбрани титула. То би могли да буду неки реални услови за њега да испуни. За сада је (сте) у игри за оба таква циља. Е сад лоша игра ок можда, а можда мислите да је она победа против Фиорентине у небитној припремној утакмици репер како је реално да изгледа Звезда у такмичарској сезони? 

 

Не знам ЛЕ и ЛШ нису исти ниво. Дејан Станковић је водио Звезду у ЛЕ не кроз ЛШ, није исто. А што се тиче самог квалитета фудбала неке претеране баш разлике и нема. Наиђе период добре форме и добрих партија па се мало утихне, па вероватно опет огреје сунце и тако, а тако је уопште у спорту.

 

Да је идеално није идеално наравно, да може боље вероватно може, али није сад баш тооолико црно да је све изгубљено и да се тренеру постављају некакви ултиматуми.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Normalan klub pred bitnu evro utakmicu ne razmišlja o emeni trenera ali FKCZ odavno veze sa normalnošću nema. Ološ se uplašila za svoje pozicije i lovu koju otima pa im je najlakše da sve bace na trenera. Nikakav smak sveta ne bi bio ni ako sledeće godine igramo Ligu Evrope gde nađ je realno i mesto. Neko će reći više je oara u LŠ a te pare ionako ološ pokrade pa je meni to nebitan podatak.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Perkos2 said:

Normalan klub pred bitnu evro utakmicu ne razmišlja o emeni trenera ali FKCZ odavno veze sa normalnošću nema. Ološ se uplašila za svoje pozicije i lovu koju otima pa im je najlakše da sve bace na trenera. Nikakav smak sveta ne bi bio ni ako sledeće godine igramo Ligu Evrope gde nađ je realno i mesto. Neko će reći više je oara u LŠ a te pare ionako ološ pokrade pa je meni to nebitan podatak.

Zvezdaša koji gledaju tu širu sliku ima 10-15% u vrh glave, ostali su već u laganoj panici kao da gubitkom titule nestaje klub. A može samo konačno da nestane zalizani kriminalac što je preko potrebno. I što je najluđe masa bi progutala i Grofčinu i Miloja 1/1 samo da se opet zajebe groblje i ne da pišljiva titula koja se slavi celih 15 minuta. To što bi dali novo veštačko disanje i letnju aboliciju nema veze, naviklo na močvaru. 

 

Ako ima Boga sutra da odigramo jedan savršen meč, autoritativno zveknemo Švabe i Barak zajebe ceo pripremljeni scenario i IQ 30 "zvezdašku javnost". Pa da delimo kašike za jedenje fekalija. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dzoneee said:

Искрено мало је неозбиљно постављати тренеру неки ултиматум против тима који је три класе изнад. 

 

Неки дугорочни циљеви су прихватљивији за озбиљан клуб него неке такве небулозе. Мислим јесте може да се догоди Ливерпул када Ливеруплу није требало и након прања у Ливерпулу од колико беше 4:0 тако нешто, али опет и поред пораза од Мајнца није баш реално да се поставља Бахару услов да добије Лајпциг. 

 

Osim sto je cisto omalovazavanje, ovo je takodje i neistina jer njima zbog poraza u Beogradu ozbiljno visio prolaz (morali su da pobede Napoli u poslednjem kolu). 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Могуће, јбг заборавио сам. Искрено нисам сигуран ни за резултат у Ливерпулу па сам написао тако нешто

 

Свакако то је последња ствар која ми је падала напамет кад сам написао пост, поента везе нема са тим.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...