Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?šŸ†


Kooineeperk

Recommended Posts

Ne može se reći da je odlično ali zaslužili su Bahar i ekipa prelaznu ocjenu. Gubili smo previÅ”e igrače Sitija u njihovim kretnjama bez lopte. Mislim da tu postoji prostor za napredak. U ovim situacijama 1 na 1 nema pomoći. Jednostavno su brži, jači i spretniji. Ova ekipa je barem za dvije klase iznad nas. Bitno je da se nijesmo obrukali i da imamo neki razlog za optimizam u nastavku LÅ  i domaćeg prvenstva. Dali smo gol, imali smo joÅ” nekoliko kontri, ali u suÅ”tini ovo je na kraju skroz realan rezultat.Ā 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Molina23 said:

Molimo se Bogovima gvožđa da u Đigija uđe duh velikog Abrahama Frimponga a u Halanda pijanog Fedora Smolova. Biće dovoljno za 1-2. Glava gore cigani, LÅ  je naÅ”a stara gajba!Ā 

Ā 

Nikada ne otpisujte Bogove gvožđa!

Dobili smo Å”topera. Hvala šŸ§žā€ā™‚ļø

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cavani said:

Koliko vredi Tim Vozdovca sa prosekom od 20 god koji igraju za bus plus u odnosu na nase plate.

Ā Nemoj da mi se obracas dok ne naucis da komuniciras.

Ā 

Let me Google that for you: 7,38 miliona.Ā 

Ā 

Inace kad smo kod komuniciranja, sve sto je trebalo da napises je: "Izvinite, lupio sam glupost, sledeci put cu malo bolje da istrazim pre nego sto napisem nesto pogresno. Hvala na razumevanju."

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Kakav specijalac u studiju arene, kaze lik evo sta sam zabelezio: "tehnika igraca sitija odlicna, prijem lopte odlican" šŸ˜‚

Covek prica o najboljem timu sveta.Ā 

Ā 

Legendarno. Za trenutak sam mislio da sam sanjao, ali izgleda da nisam...

Ā 

Ne znam Å”ta reći, mi plaćamo sve ovo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste poraz, ali dostojanstven. Svi su bili okej u granicama mogucnosti, osim sto Kraso izgleda ko da ga je neko naterao na teren.

Ā 

Glazer jeste imao kiks, ali je sve pokrio u prvom poluvremenu. Djiga i Serif pozitivno iznenadili. Hvang nesiguran.

Link to comment
Share on other sites

Kod prvog gola iako je odlican igrac hvang nije ispratio kako treba i primili smo go. Brine me kurcobolja nisam siguran jel krasso kod treceg gola kako je ostavio Rodrija,ono je sramota,ko god da je bio al mislim da je krasso.

Za Djigu sve pohvale,Ndijaje isto dobro odigrao, na kraju me pozitivno kangva iznenadio, bas je fino odigrao.

Pohvale za igrace i strucni stab,makar 60 minuta smo drzali najbolju ekipu svijeta na dobrom rezultatu. Idemo jako u derbi,nadam se da cemo izaci sa ful presingom kao na priremama. Napred momci,svaka cast!

Link to comment
Share on other sites

Ma nema sta, jednostavno su ovi u svakom segmenti igre bar dva nivoa iznad nas i to je to. Zato kostaju koliko kostaju. Ajde sto su talentovaniji fudbalski, nego mnogo brzi u sprintevima i reakcijama pa su uvek korak ispred nas. Zato mi se nije svidelo da Rodic igra iako je imao dobrih intervencija, ipak se vuce po terenu i prvi gol Sitija ide na njegovu dusu. Ja jedva cekam utakmice sa Lajpcigom koji je isto sila, ali ne bas kao Siti. Da vidimo da li je ovo veceras bilo slucajno ili stvarno znamo sta radimo i mozemo da se nosimo sa jacima.Ā 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Ā 

Let me Google that for you: 7,38 miliona.Ā 

Ā 

Inace kad smo kod komuniciranja, sve sto je trebalo da napises je: "Izvinite, lupio sam glupost, sledeci put cu malo bolje da istrazim pre nego sto napisem nesto pogresno. Hvala na razumevanju."

Sve sto je potrebno je da naucis razliku izmedju projektovane vrednosti ekipe i plata igraca.Ā 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa Rodic je malteneĀ  vise bio treci stoper nego bek.Ā 

Da je bio umesto Rodica, sigurno bi pokrpio Alvareza za to vreme dok je Rodic bio u nekom medjuprostoru dok ovaj prolazi Hvanga

Jedino ako je hobotnica.Ā 

Da je ostao on, ne bi doÅ”ao Å”toper, pa bi opet bio Rodić na tom mestu...i opet bi bio gol xD

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Jedino ako je hobotnica.Ā 

Da je ostao on, ne bi doÅ”ao Å”toper, pa bi opet bio Rodić na tom mestu...i opet bi bio gol xD

Ā 

Da je Eraković ostao, Rodić ne bi ni igrao. Nama je za ovaj nivo fudbala bilo potrebno da Erakoviću i Dragoviću pridruzimo Djigu ili nekog jos boljeg stopera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia said:

Ne moze prvi gol da bude Hvangov nikako, gde je Rodic, to je njegov deo terena.

Ā 

Ali Alvarez... mozda jos u Bajernu ne bi bio starter, eventualno u Barsi. Strasan igrac

Covek je starter na 90% meceva ove sezone. Kapiram ja naslove portala Siti sa drugim timom al to nema veze sa istinom.Ā 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia said:

Ne moze prvi gol da bude Hvangov nikako, gde je Rodic, to je njegov deo terena.

Ā 

Ali Alvarez... mozda jos u Bajernu ne bi bio starter, eventualno u Barsi. Strasan igrac

Ā 

Toliko je brzo napravio ta dva poteza nogom da sam ja isprva pomislio da je podboo loptu preko Glazera pa onda sutnuo, a on covek zaobisao golmana. Veliki respekt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor_ said:

Covek je starter na 90% meceva ove sezone. Kapiram ja naslove portala Siti sa drugim timom al to nema veze sa istinom.Ā 

Ā 

Ma kakav Zurnal, sta ti je, igram fantazi i vrlo dobro mu znam minutazu šŸ™‚ Ove sezone jeste starter na nekom AMC/ second striker mestu, ali spic mu je primarna pozicija a tu ne moze od one zivotinje. Brutalan igrac stvarno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia said:

Ā 

Ma kakav Zurnal, sta ti je, igram fantazi i vrlo dobro mu znam minutazu šŸ™‚ Ove sezone jeste starter na nekom AMC/ second striker mestu, ali spic mu je primarna pozicija a tu ne moze od one zivotinje. Brutalan igrac stvarno.

Odlicno igra i na ovoj poziciji, Siti je trenutno za klasu iznad svih u Evropi, slobodno mogu to da kazem, ima jos dobrih ekipa naravno, ali sve to tek treba da se dokaze, Siti je real deal i najbolja ekipa Evrope.Ā 
Ā 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odigrali su uglavnom u granicama svojih mogućnosti, Siti naravno kvalitetniji a mi ovako skrpljeni u zadnji čas čak i nismo preterano loÅ”e izgledali. Pokazali smo i neki kvalitet ali i da je taj kvalitet ponekad i upitan i nedovoljan za vrhunske protivnike. Voljni momenat dobar sem možda kod Krasoa kpji polako od prvog igrača postake lelemud.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Da nije bilo drugog gola, Glazer bi bio igrač utakmice. Držao nas je u prvom poluvremenu. Ali nema stvarno nikakvog opravdanja za drugi gol. IÅ”ao je da boksuje loptu koja se ne boksuje. Ako ne može da je uhvati mogao je da izbaci u korner. Za prvi gol nije niÅ”ta kriv, Alvarez se snaÅ”ao vrhunski, kao majstor malog fudbala.Ā 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...