Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Naši štoperi su spori do bola..Degenek, Mijailović, Rodić..ne mogu nikog lasom da uhvate. Ni Dragović nije puno brži. Rekovalscenta Spajića i penzionera Milunovića da ne pominjem.
Điga ima brzinu..ako ume nešto i da odigra može biti pojačanje. Ne tvrdim da će i biti,samo kažem da može biti.

Na papiru vezni red Stamenić - Hwang - Ivanić deluje kao najbolji vezni red posle Barija i Tokija.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stanko1997 said:

Eno izjave Isidorovog agenta koji potvrđuje da je bilo interesovanja ali je Lokomotiva klubovima tražila 1.5 milion za pozajmicu 😳

On ne vredi trenutno ni pola tih para

13 minutes ago, Poseidon said:

U tom slucaju, Hvan vrhunski, Šetif fin, Djiga nejasan potez. 

Od koga je, bombonica je

Nadam se i siguran sam da će Djiga biti dobitna kombinacija sa Dragom

Link to comment
Share on other sites

Golmana imamo

 

Odbrana, i dalje sacuvaj boze (jel ima neko da mi kaze sta se desava sa Spajicem) nije ni da je dobijao neku sansu iskreno. Isprobavani su svi na pozicijama u odbrani, on nekako najmanje. Nije da ga nesto velicam, ali zaista nije igrac koji je bez karijere. Itekako je bio pouzdan.

Za ovog novog ne znam sta da kazem, sem ko i svi ostali, sa ovim snimcima i poteza iz balona.

 

Sredina, E ode jebemo nanu. Kosta ovo 50 meliona bar. Stamenic po meni otkrovenje prelaznog roka. Relano decko je toliko stabilan i konstantan da nemam reci. Hwang zaista to sto nam treba. Zelim mu brzo uklapanje. Mirko tata, i covek na koga uvek moze da se racuna. A prosao golgotu ovde na temi, a i na onoj pre.

 

Napad, meni jako nejasan. al ajde. Ja sam malo mator i te neke lazne devetke, igranje bez klasicnog spica nikako ne razumem. Ipak su tu bili i boravil pancev, kovacevic, i td. Kraso moze da bude i iskljucivo drugi spic, ili sto pes fanovi kazu SS 

 

Gde ce Olajinka nem pojma, moze de oces, decko zna fudbala. 

Mitrovic je neko koga se treba resiti, glup i nedorecen igrac, sa poprilicnim potencijalom. Bukari (eh da mu je jedan Marovic u svlacionici da mu izobjasnjava kad se asistira a kad sutira)

Mene brine odbrana jel sem Draga ne vidim ni drugog, a kamoli treceg stopera ( a sezona je duga) Degenek, Ovaj Djiha Djiha Djed, Sve to meni nekako ne zvizdi kako treba, a nedaj boze sa Rodicem, pa cak i Mickom u ozb utakmicama

 

Ja se malo raspisah jebem li ga sta nam je ciniti, ali mi se cini da cemo bar golove da dajemo, daj boze uvek jedan vise no sto cemo da primimo. A primacemo dosta

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

E samo da dodam, na dan kad je izasao raspored. Tu noc sanjam ja:

Utakmica na etihadu gubimo 1:0 pocinje drugo poluvreme englezi nam gadjaju igrace sto se zagrevaju zbog Gazprom trenerki

Prekida se utakmica i registruje 3:0 za nas 🙂

 

HastagLebtejebo kako sam se obradovao

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, fradler said:

Turci preneli da je Serif placen 1.4m + potencijalno jos milion kroz bonuse, potvrdio i predsednik Adane.

Toliko ide Turcima, jer pola iznosa ili 40% ide i nekim Kinezima.

Nisu Turci vlasnici celog ugovora.

Link to comment
Share on other sites

Kazu da je 1,4+1 milion mala suma za igraca koji garantuje golove i da su prevareni jer su imali tu informaciju (verovatno iz Srbije) da ide za 4+1. Smatraju da za 2,4 miliona ne mogu da nadju takvog igraca.

 

Ne znam kome sta ide, komentarisem reakcije turskih navijaca na odlazak igraca za 1,4+1 milion.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Firga said:

Kazu da je 1,4+1 milion mala suma za igraca koji garantuje golove i da su prevareni jer su imali tu informaciju (verovatno iz Srbije) da ide za 4+1. Smatraju da za 2,4 miliona ne mogu da nadju takvog igraca.

 

Ne znam kome sta ide, komentarisem reakcije turskih navijaca na odlazak igraca za 1,4+1 milion.

Verovatno su Terza i Adanin Terza popunili tu razliku u cenama 😃

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Firga said:

Kazu da je 1,4+1 milion mala suma za igraca koji garantuje golove i da su prevareni jer su imali tu informaciju (verovatno iz Srbije) da ide za 4+1. Smatraju da za 2,4 miliona ne mogu da nadju takvog igraca.

 

Ne znam kome sta ide, komentarisem reakcije turskih navijaca na odlazak igraca za 1,4+1 milion.

Pa neka vide gde je trenutno Tomane. On je kod nas prošao ligu Šampiona. Sherif će je tek videti.

Nije to isto 😉

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Sto se odlazaka tice, Cokna i dalje hoce Kangu, a Bazel bi Kangvu. 

 

 

Ja bi ostavio jednog od dvojice, pre Kangvu ali ce sad verovatno da postane kancer u svlacionici posto ce da izgubi mesto startera tako da je Kanga bezbolniji. Trebaju nam igraci za rotaciju, mada mozda ce biti vise mesta za Sljivica ako obojica odu.

Link to comment
Share on other sites

Svakako bi trebao bar jedan od Kange/Kangve da ide. Ako u klubu misle da Maksimovic već može da igra superligaski fudbal na solidnom nivou (u Graficaru je već najbolji) onda mogu i jedan i drugi da napuste tim.

 

Glazer (Popovic, Vasiljević) - Dragovic (Rodic), Djiga (Milunovic), Degenek (Spajić) - Mitrovic (Nikolic),  Stamenić (Mijailović), Hvang (Sljivic, Maksimovic), Bukari (Nedeljković, Kabic) - Ivanic (Kraso) - Olajinka (Katai, Lučić), Ndiaje (Mijatović)

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Firga said:

 

U kom segmentu je trenutno Mitrovic bolji sa te pozicije? Mooozda za neki km/h brzine ali nista preterano. Olainka je, s druge strane, nesto agresivniji i odgovorniji u trcanju nazad, kad je to potrebno. Ali ni Mitrovic tu nije lelemud. Meni se cini da je to tu negde izmedju njih dvoice i da necemo ni mnogo izgubiti ni mnogo dobiti tom promenom, ako se desi, a mislim da ce se desiti promena, pre svega zbog agresivnosti pri presingu koju Nigerijac ima. Najvise u tom segmentu trenutno daju on i Lucic, koji ce vrlo verovatno morati na klubu. No dobro je imati i sa klube 2 3 igraca moji mogu odrzati, pa i povecati energiju. Zasto kazem povecati, pa Serif, a pre svega Kraso nisu igraci koji ce liciti na zujalice pri presingu.

Pa kada uporedis njih dvojicu kao profile igrace vec je jasno kome ta pozicija vise lezi. Mitrovic je krilni igrac koji zbog manjka konkretnosti u zavrsnici bolje moze da se pokaze kao wing back. Olajinka je kroz karijeru bio spic ili sekundarni napadac sa krilnih pozicija. Neko ko gleda da postigne gol, a sad treba da se cima u odbrani i igra uz aut liniju. Ne vidim ga kako sprinta po boku i asistira saigracima za gol.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Pa kada uporedis njih dvojicu kao profile igrace vec je jasno kome ta pozicija vise lezi. Mitrovic je krilni igrac koji zbog manjka konkretnosti u zavrsnici bolje moze da se pokaze kao wing back. Olajinka je kroz karijeru bio spic ili sekundarni napadac sa krilnih pozicija. Neko ko gleda da postigne gol, a sad treba da se cima u odbrani i igra uz aut liniju. Ne vidim ga kako sprinta po boku i asistira saigracima za gol.

 

Obojica su se profilisali kao krilni napadaci u proslosti. Mitrovic je u Radnickom cak umeo da bude i najistureniji. Ovo je prvi put Mitrovicu da igra ovu poziciju. Ne moze se reci ni za jenog da su gol igraci, ali je tu Nigerijac nesto bolji ili manje los.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Sto se odlazaka tice, Cokna i dalje hoce Kangu, a Bazel bi Kangvu. 

 

 


Ни Станкела није раније тражио Срнића и Гобељића па ево ни сада овај леват. Најлакше се играти гардиста преко Звездине грбаче.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Елем, надам се да нисмо оманули са појачањима нарочито са штопером јер нам у одбрани треба и брзина и квалитет за ово чему тежимо (посебно и ЛШ). Чини се ипак да че се највише обрадовати Стаменић. Бахар сам мора да нађе ријешење за бокове гдје Букарија мора дисциплиновати а за лијеву страну наћи рјешење у смислу кога утегнути.

Тежак задатак јер нема времена нарочито за најјаче такмичење, али како год ипак има материјала за комбиновање, било би сјајно да изборимо ЛЕ…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...