Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

5 minutes ago, Stanko1997 said:

I Mocart javlja da je dogovor blizu. Pozajmica sa pravom otkupa, samo što oni hoće da otkup bude obavezan.

To ima logike. Obavezan otkup. Mi cemo verovatno play off za LS sledece godine tako da nam je spic obaveza.  Samo sto Mozzart kaze da nije klasican spic a meni se dize kosa na glavi kad procitam takvu ili slicnu formulaciju. 

Edited by suptil
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

To ima logike. Obavezan otkup. Mi cemo verovatno play off za LS sledece godine tako da nam je spic obaveza.  Samo sto Mozzart kaze da nije klasican spic a meni se dize kosa na glavi kad procitam takvu ili slicnu formulaciju. 

Mozzart lupeta. Čovek je špic ali je u karijeri igrao po potrebi sve u napadu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Урош19 said:

 

 

Što se tiče tvitera ovaj tviteraš je do sad imao najpouzdanije info u vezi transfera a i ostalih vesti vezanih za FK.

 

Kada ga već okači,pogledah hajlajtse Pruceva u meču protiv Olimpije ...

Dosta dobro to izgleda ...

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, suptil said:

Ako gurnemo ruku u dzep a to ne radimo cesto eto njega kod nas. 

 

More priki radimo mi to cesto al grdne pare potrosismo na mediokritete. Hvala Bogu pa se Marin pojavi odnekud, ko zna na sta bi tim sad licio i ko bi ga vodio. 

U svakom slucaju, pozajmica ima smisla, narednog leta mozemo da platimo to obestecenje jer ce biti para i od UEFA a ocekujem i rekordne izlazne transfere. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bax said:

Sreća pa smo izbegli ovaj metak zvani Šporar.

 

Bio bi masovni harakiri kod nas da lik maši sve ovo u našem dresu.


Da nije Šporara Pao ne bi ni igrao ovo. Sudiš igraču na osnovu dve tekme. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je kod Vilsona dobar pokazatelj statistika. Daje golove, iako nije uvek cisti spic. Uz to mlad, prosao kroz mladje kategorije francuske repke... sigurno ima tu kvaliteta.

 

Ono sto me brine jeste njegovo zdravstveno stanje. Istorija povreda i sto nije prosao lekarske preglede u januaru u Lionu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...