Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?πŸ†


Kooineeperk

Recommended Posts

Нама јС ΠΈΠ·Π³Π»Π΅Π΄Π° свС јСдно Π³Π΄Π΅ ΠΈΠ³Ρ€Π°ΠΌΠΎ. ΠšΡƒΡ›ΠΈ ΠΈΠ»ΠΈ Π½Π° страни. Π§Π΅Ρ‚ΠΈΡ€ΠΈ ΠΊΠΎΠΌΠ°Π΄Π° Ρƒ најави. Π›ΠΎΡˆΠ° Ρ‚Ρ€Π°Π²Π°, солидна ΠœΠ»Π°Π΄ΠΎΡΡ‚. Π›Π΅ΠΏ Π°ΠΌΠ±ΠΈΡ˜Π΅Π½Ρ‚ Π½Π° Ρ‚Ρ€ΠΈΠ±ΠΈΠ½Π°ΠΌΠ°. Колико јС Π·Π²Π°Π½ΠΈΡ‡Π½ΠΎ Π³Π»Π΅Π΄Π°Π»Π°Ρ†Π° Π±ΠΈΠ»ΠΎ? Мало јС Ρ‚Ρ€ΡƒΠ±Π° ΡˆΡ‚ΠΎ Π½Π΅ ΠΈΠ³Ρ€Π° Π˜Π²Π°Π½ΠΈΡ› Π²Π΅Ρ› Π΄Ρ€ΡƒΠ³Ρƒ ΡƒΡ‚Π°ΠΊΠΌΠΈΡ†Ρƒ.Β  Када Π³Π»Π΅Π΄Π°ΠΌ ΠΎΠ²Π΅ ΡƒΡ‚ΠΊΠ°ΠΌΠΈΡ†Π΅ Ρƒ првСнству, Π»Π°ΠΊΠΎΡ›Ρƒ Ρ€Π΅Π°Π»ΠΈΠ·Π°Ρ†ΠΈΡ˜Π΅ ΠΈΠΌΠ°ΠΌ утисак Π΄Π° смо још Π½Π° ΠΏΡ€ΠΈΠΏΡ€Π΅ΠΌΠ°ΠΌΠ°. ΠŸΠΈΡ‚Π°ΠΌ сС ΠΊΠ°Π΄ Ρ›Π΅ ΠΊΡ€Π°Ρ˜ Ρ‚ΠΈΠΌ ΠΏΡ€ΠΈΠΏΡ€Π΅ΠΌΠ°ΠΌΠ°. Кад јС Π²Ρ€Π΅ΠΌΠ΅ Π·Π° ΠΎΠ·Π±ΠΈΡ™Π½ΠΈΡ˜Π΅ ΠΏΡ€ΠΎΡ‚ΠΈΠ²Π½ΠΈΠΊΠ΅ ΠΈ Π·Π°Π½ΠΈΠΌΡ™ΠΈΠ²ΠΈΡ˜ΠΈ такмичарски Ρ„ΡƒΠ΄Π±Π°Π». ΠžΡ‡ΠΈΠ³Π»Π΅Π΄Π½ΠΎ јС Π΄Π° ΠΏΠΎΡΡ‚ΠΎΡ˜ΠΈ Ρ‚Π΅Π½Π΄Π΅Π½Ρ†ΠΈΡ˜Π° Π—Π²Π΅Π·Π΄Π° још Ρ˜Π°Ρ‡Π° Π° осталС Π΄Π° Π²ΠΈΠ΄ΠΈΠΌΠΎ ΠΊΠΎΠ»ΠΈΠΊΠΎ ΠΌΠΎΠ³Ρƒ. Π’ΠΎ јС Π³Π΅Π½Π΅Ρ€Π°Π»Π½ΠΎ лош Ρ‚Ρ€Π΅Π½Π΄. Π¨Ρ‚ΠΎ сС Ρ‚ΠΈΡ‡Π΅ такмичарскС инфраструктурС Π±ΠΈΠ»ΠΎ Π±ΠΈ Π»Π΅ΠΏΠΎ Π΄Π° сви Ρ‚Π΅Ρ€Π΅Π½ΠΈ Ρƒ Π‘Ρ€Π±ΠΈΡ˜ΠΈ ΠΈΠΌΠ°Ρ˜Ρƒ Ρ‚Ρ€Π°Π²Π½Π°Ρ‚Ρƒ ΠΏΠΎΠ΄Π»ΠΎΠ³Ρƒ ΠΊΠ°ΠΎ ΡˆΡ‚ΠΎ јС ΠΈΠΌΠ° ΠΌΠ°Ρ€Π°ΠΊΠ°Π½Π°. Π”Π° Π»ΠΈ јС Ρ‚ΠΎ достиТно Ρƒ Π½Π°Ρ€Π΅Π΄Π½Π΅ Π΄Π²Π΅ Ρ‚Ρ€ΠΈ Π³ΠΎΠ΄ΠΈΠ½Π΅ ΠΏΠΈΡ‚Π°ΡšΠ΅ јС Π·Π° Π€Π‘Π‘.Β 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Markoss said:

Krenuh da napljujem Rodica, ali vidim da ste se vec slozili oko toga. Blamantna partija, ne samo ova, vec i prosla protiv Napretka.Β 

Pisao si proΕ‘le sezone da ima problem sa nekim prstom na nozi. Sta je sada u pitanju? Zalosno kako je samo propao.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, K.Dot said:

Pisao si proΕ‘le sezone da ima problem sa nekim prstom na nozi. Sta je sada u pitanju? Zalosno kako je samo propao.

Β 

To sam pisao pre koju godinu. Prosle sezone sam pisao da ima privatne probleme, jbg, saosecam s covekom, u takvoj situaciji ni ja ne bih bio svoj na svom. Ipak, ovo je profesionalni sport, a on zaista nije kvalitetom ni blizu prvih 11.Β 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nemamo mi őta da tražimo sa ovom odbranom u LŠ. Ne može Dragović da igra za trojicu. Rodić trenutno podsjeća na Aleksandra Lukovića iz Grofove ere, totalni raspad na terenu. Nije ni Mijailović danas bio neőto puno bolji. 

Β 

StameniΔ‡ je igrač za PL. Vrhunski igrač i jako dobar i prijatan karakter.

Β 

Ja ne brinem za Olajinku. Čovjek radi toliko stvari da mu se može i mora oprostiti za neke promaőaje u napadu. 

Β 

MijatoviΔ‡ u stilu pravih napadača, odmah Ε‘ut, nema tu čekanja.Β 

Β 

Da, bravo i za Mladost. Nijesu loőa ekipa za domaće oranice. 

Edited by Wake in Fright
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Graficar jos mladji na danasnjoj utakmici

razbili su jednog od favorita za Super ligu

opet 11 bonusa

od izmene ,usli su u igru jos 4 bonusa i Fratrovic koji je 2001

Β 

Graficar je jaci od vecine superligaskih ekipa

samo da ne rasture ekipu na zimu,ili u toku sezone

Β 

Maksimovic 2007,tek napunio 16 godina,na debiju gol i asistencija

Prvo kolo,Andrej Petrovic 2006 debi 2 gola

Stojanovic 2003 2 gola

stoper Vukicevic 2005,Djuric levi bek 2006

Β 

Ali i pre njih su dominirali Knezevic,Mituljikici,Mijatovic,Sljivic i mnogi drugi

jednostavno mora da se nadje jos vece sansa za njih u prvom timu

Β 

Β 

evo samo jedan primer,LiferingΒ ili Dinamo II ne dominiraju u njihovim drugim ligama(trecim)

ali igraci non stop izlaze odatle za prvi tim

Nikad nismo imali talentovanije klince u fudbalu,

nadam se da necemo to upropastiti,ako im vec ne dajes sansu u prvom timu...

Β 

Β 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

Β 

Nikad nismo imali talentovanije klince u fudbalu,

nadam se da necemo to upropastiti,ako im vec ne dajes sansu u prvom timu...

Β 

Β 

Β 

Oduvek smo mi imali talentovana klince, samo je problem u selekciji ( mogu da igraju podobni, ili ti oni koji dovoljno plate) i treningu u mladjim kategorijama.Β 

Link to comment
Share on other sites

Inace Late Lat otiso za 5 miliona plus bonusi koji idi do 6,5 i 10% od naredne prodaje.

Β 

Juce smo videli da je stoper pod obavezno ako ovaj slovenac stvarno vredi neka odrese kesu koliko god da treba kad su vec zasrali prodajom Erakovica.

Link to comment
Share on other sites

β€žPostao sam strelac prvog Sabahovog gola u Evropi i tako sam se upisao u klupsku istoriju.

Lep je osećaj.

A, Ε‘to se tiče pogotka protiv Partizana,to je bio moj dečački sanβ€œ

rekao je Bojan Letić.

Β 

Eto bekap levog beka xaxaxaxaxaxx

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Markoss said:

Β 

Svakako Milijas nije hteo nijednog od njih trojice. Nedjic ih uzeo oberucke, al vratio Bubnja.Β 

Β 

Omladinci krecu sutra u 13h sa Brodarcem. Promena u odnosu na prethodne godine je da je moguce licencirati 25 igraca za sezonu i to po brojevim, i samo jedan bonus.

Β 

1. Stefan Marinković 05

2. Mateja Ostojić 07

3. Luka Stojsavljevic 05

4. Veljko Milosvljevic 07

5. Uros Ilic 06

6. Nemanja Vidojevic 04

7. Veljko Vukojevic 06

8. Aleksa Cvetkovic 05

9. Mateja Bubanj 05

10. Luka Lecic 05

11. Nenad Krivokapic 05

12. Vuk Draskic 07

13. Dusan Visnjic 06

14. Novak Gojkov 05

15. Andrej Mladenovic 06

16. Darije Markocevic 06

17. Uros Tegeltija 06

18. Stefan Golubovic 06

19. Aleksa Vasilic 07

20. Stefan Radujko 05

21. Adem Avdic 07

22. Dragan Miranovic 05

23. Nikola Milojkovic 05

Β 

Ima prostora za jos dvojicu, jedan ce biti Maksimovic. Dobra ekipa, za juniorski level odlicna, pa cak mislim da bi i u Ligi sampiona za mlade mogli da prodju grupu. Marinkovic odlican golman, Vidojevic stoper, Stojsavljevic bek, Cvetkovic vezni, Gojkov krilo, Bubanj spic, oni ce centrala biti. Najveci prospekt, bez dileme Veljko Milosavljevic.Β 

Pregazili smo ih. AvdiΔ‡ debitovao golom za ovu generaciju. Zanimljiv igrač.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, bosMan_jr said:

Vidim da je mali Maksimovic debitovao za Graficar golom i asistencijom, ali to samo iz vesti.

Β 

Da ne znas nesto vise o tekmi i kakav je bio sve ukupno? @Markoss

Β 

Β 

Odlican je. Bice na dvojnoj registraciji, vec sam pisao i verovatno ce debitovati i za prvi tim Zvezde vrlo brzo. Svi su odusevljeni.Β 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jel su ovo omladinci igrali na pomoΔ‡nom da moΕΎe Bahar da ih gleda iz kancelarije? πŸ˜„

Β 

Slabo pratim te mlaΔ‘e kategorije ali ne seΔ‡am se da sam gledao utakmicu gde su igrali na ovom terenu gde trenira prvi tim, obično se igraju na onim terenima iza juΕΎne tribine.Β 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Β 

Odlican je. Bice na dvojnoj registraciji, vec sam pisao i verovatno ce debitovati i za prvi tim Zvezde vrlo brzo. Svi su odusevljeni.Β 

Ako i njega Bahar prekomanduje i isti debituje Baharovo ime i prezime urezati zlatnim slovima.Β 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Treba pohvaliti odluku da Maksimovića poőalju sa 16 leta pravo u seniorski fudbal, a ne da posle dominacije u kadetskoj konkurenciji gubi vreme po omladincima.

Β 

Napipali su ga i učinili ispravnu stvar, a ispravno je i to za dvojnu registraciju jer su videli da moΕΎe da igra i meΔ‘u seniorima. Pa je onda najlogičnije i da trenira sa prvim timom Crvene zvezde i da čeka priliku.

Β 

Jer, kad imaő nekoga ko sa 16 godina i dva meseca igra u seniorskoj konkurenciji, da gol i asistira u takmičarskoj utakmici, to je ozbiljna stvar i no brainer.

Β 

Β 

Β 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Maxbet pise da smo navodno blizu da dovedemo veznog iz Danske Tochi Chukwuani, 2003. godiste.

Β 

Odgledao klip i bas impresivno fizicki deluje a nije ni na vi sa fudbalskim znanjem. 1,87 visok i mladi je reprezentativac Danske, zanimljivo je i da mu je Raiola menadzer. Ali opet kazem mislim da treba prioritet da nam bude stoper.

Edited by Nele
Dopuna
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...