Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, Perkos2 said:

šta ima veze kad je rođen, ne igra na SP za mlade pa da krši neko pravilo

 

Pa ima. Evo naprimer mi kao klub. Da smo znali da je 85 godiste, a ne 90, mozda mu nebi dali takav ugovor. Takodje ako je falsifikovao dokumente, verovatno mozemo da izadjemo iz ugovora bez ikakve stete. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dundermifflin said:

 

Pa ima. Evo naprimer mi kao klub. Da smo znali da je 85 godiste, a ne 90, mozda mu nebi dali takav ugovor. Takodje ako je falsifikovao dokumente, verovatno mozemo da izadjemo iz ugovora bez ikakve stete. 

u tom grmu leži zec znači

nisam razmišljao da možemo tako da uštedimo, bravo za onog ko je provalio tu ideju

14 minutes ago, John Terry said:

 

Ko?

stvarno ne znaš ili bi da malo podjebavaš napaćenu cigansku raju

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kooineeperk said:

Da se ne racuna na Azarova ne bi bio na klupi. 

 

Jeste malo cudna odluka da Nikolic udje umesto Mitrovica, ali mozda je Azarovi osetio neku nelagodnost, mozda sitna povreda na treningu pred utakmicu ili zagrevanju, mozda je nesto lose pojeo ili se jednostavno nesto lose osecao.

 

Mozda je samo nesto eksperimentisao Bahar, uostalom, nije uveo ni Rodica nego Nikolica. Nikolic je znao u svojoj karijeri da bude dobro ofanzivno orijentisan, e sad stavio ga je na drugu stranu terena mozda da ga isproba. 

 

Ne bih ja pravio teorije zavere oko ovoga. 

Zato sto Rodic u 32 ne moze da igra lwb, vec iskucivo i samo levog stopera.

 

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima jos mesec dana, ako ne i vise do kraja prelaznog roka.

Najbolji uvid imaju trener i njegovi pomocnici.

Oni ce odluciti ko moze da potrazi novu sredinu, ko da se dovede itd. I nema sta ovde da se guta, fudbalska sekcija deluje nikad ozbiljnije i prosto treba dati punu podrsku pre svega zbog ogromnog broja mladih koji dobijaju sansu. Za sada Bahar radi izvanredan posao.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Perkos2 said:

stvarno ne znaš ili bi da malo podjebavaš napaćenu cigansku raju

 

Ne zezam, ne znam na kog mislis, kod nas ima raznih kocnicara.

22 minutes ago, Venger said:

Kanga je zasluzio svaki dinar ugovora, makar imao i 50 godina. U top 3 igraca u poslednjoj deceniji.

 

Nije to poenta.

Link to comment
Share on other sites

Srecan je klub u kome je problem to sto Lazar Nikolic ulazi na 4-0 i igracem vise, dok su pre njega usli Sljivic, Lucic i Kabic. Znamo svi koje bi izmene bile izvrsene pre 4 meseca, Srnic, Milunovic, Rodic, Rakonjac i mozda Kangva ili 1 omladinac.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:
1 hour ago, Kooineeperk said:

Mozda je samo nesto eksperimentisao Bahar, uostalom, nije uveo ni Rodica nego Nikolica. Nikolic je znao u svojoj karijeri da bude dobro ofanzivno orijentisan, e sad stavio ga je na drugu stranu terena mozda da ga isproba. 

Zato sto Rodic u 32 ne moze da igra lwb, vec iskucivo i samo levog stopera.

 

Ako procitas opet sta sam napisao iznad, shvatices da sam rekao isto.

 

Da preformulisem, detaljnije = Bahar je verovatno hteo da uvede nekog ofanzivnijeg (beka/krilo), da pokrije i napad i odbranu, sto u osnovi Nikolic i jeste - ofanzivniji je (jer je u karijeri igrao krilo - i levo i desno), a sto Rodic (slazemo se) nije, a nije ni Azarov u tolikoj meri koliko je Nikolic.

 

Nikolic je u karijeri cesto igrao levo ili desno krilo. Nadavao se cak i golova i asistirao. Azarov to nije nikada. 

 

Mi smo navikli na Nikolica u par utakmica u Zvezdi gde je uglavnom igrao desnog beka ali on je bas polivalentan igrac.

 

Tokom svoje karijere je najvise i igrao na krilima ili iza napadaca, tek u poslednjoj sezoni u Javoru je spusten na desnog beka. A kupili smo ga kad smo videli ovaj gol kad je igrao upravo desnog beka... a zna se kakvu smo mi "srecu" tada imali sa desnim bekovima. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

25 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ako procitas opet sta sam napisao iznad, shvatices da sam rekao isto.

 

Da preformulisem, detaljnije = Bahar je verovatno hteo da uvede nekog ofanzivnijeg (beka/krilo), da pokrije i napad i odbranu, sto u osnovi Nikolic i jeste - ofanzivniji je (jer je u karijeri igrao krilo - i levo i desno), a sto Rodic (slazemo se) nije, a nije ni Azarov u tolikoj meri koliko je Nikolic.

 

Nikolic je u karijeri cesto igrao levo ili desno krilo. Nadavao se cak i golova i asistirao. Azarov to nije nikada. 

 

Mi smo navikli na Nikolica u par utakmica u Zvezdi gde je uglavnom igrao desnog beka ali on je bas polivalentan igrac.

 

Tokom svoje karijere je najvise i igrao na krilima ili iza napadaca, tek u poslednjoj sezoni u Javoru je spusten na desnog beka. A kupili smo ga kad smo videli ovaj gol kad je igrao upravo desnog beka... a zna se kakvu smo mi "srecu" tada imali sa desnim bekovima. 

 

 

 

 

 

Golgeter Lazar Nikolic 10g i 9ast  141utakmica, 10.000 minuta

Azarov koji to nikad nije  4g i 16ast na 104utakmica, 7100 minuta. Jos ovaj ima 3 ast za 1 tim Gruzije na  zvanicnim utakmica.
Kao sto kazes jedan je  bio krilo, poluspic i opet nije neka razlika.
Azarov je Alphonso Davis sto se tice pozicije levog wingbacka za Lazara NIkolica, pogotovo sto ovaj nema levu nogu, on na levoj strani moze da igra samo inverted krilo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zašto frka zbog Lazara Nikolića ?

Nije baš da je nemač pojma tipa Srnaldo, da je prosečan igrač.. jeste ... ali nismo ni mi Bajern pa da imamo sve zveri u prvom timu ...

Za neku rotaciju u domaćici sasvim ok rešenje ...

I kad nema problema mi ih nadjemo ...

Što neko napisa,veći je problem Falko,Srnaldo,Gobelja i još par likova koji su definitivno završili sa igrama kod nas.a ne znaš kud ćeš i šta ćeš sa njima ...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 

Golgeter Lazar Nikolic 10g i 9ast  141utakmica, 10.000 minuta

Azarov koji to nikad nije  4g i 16ast na 104utakmica, 7100 minuta. Jos ovaj ima 3 ast za 1 tim Gruzije na  zvanicnim utakmica.
Kao sto kazes jedan je  bio krilo, poluspic i opet nije neka razlika.

Azarov igrao 6000min od svojih 7000min u dva sampionska tima sampionata Gruzije 😄 

Nikolic igrao skoro 8000min od svojih 10000min za borimo-se-za-opstanak-Javor (od toga skoro 5000min u SuperLigi Srbije i Kupu (ostatak je igrao u Prvoj ligi i eto to mozemo porediti sa pozicijom Azarova u gruzijskoj ligi). 

 

Kad bacis neke podatke, daj malo i konteksta. 👍

 

Cinjenica je da je Nikolic igrao na ofanzivnijim pozicijama od Azarova. To je prosto tako, iako je kontekst takav da to bas i nije bila neka ofanziva jer se Javor uglavnom branio u SuperLigi Srbije (sto zapravo govori u prilog tome da je imao losiju statistiku). A cinjenica je i da je imao losiju statistiku sto se ofanzive tice, ali kad se to stavi u kontekst kluba u kojem je igrao, lige u kojoj je igrao, onda je ta losija statistika dosta upitna - odnosn ne moze to bas tako samo brojke da se porede. 

 

 

28 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Azarov je Alphonso Davis sto se tice pozicije levog wingbacka za Lazara NIkolica, pogotovo sto ovaj nema levu nogu, on na levoj strani moze da igra samo inverted krilo.

Slazem se da leva strana nije za Nikolica. Mislim da ni pozicija krila nije za njega, bez obzira na stranu. Ofanzivni desni bek za pasnjake srpske lige je njegov nivo i ono u cemu se do sada najbolje pokazao. 

 

Sto se Azarova tice, rekao sam vec ranije, u klubu je takvo misljenje da se na njega racuna zajedno sa Rodicem. Dobio je vec do sada prilike da se dokaze vise nego duplo u odnosu na Nikolica (mada nisu konkurencija jedno drugom), samo treba to da iskoristi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, K.Dot said:

Došao tiho i postao srce nove Zvezde

 

Počeli su u drugi da primećuju ono sto pišemo za Stamenića, samo da nastavi ovako.

Moram da kažem kao neko ko je gledao dosta njegovih utakmica u Kopenhagenu, pa i u reprezentaciji Novog Zelanda, da mi nije bilo drago kada se pisalo da neće biti pojačanje, ili da neće videti prvih 11, da će biti poslat na pozajmicu, i to samo zato što nije igrao zadnjih 6 meseci, a nije igrao zbog odbijanja da produži ugovor, pa je bio zakucan za klupu. Dovoljno je odgledati njegov meč protiv Sitija, gde samo još Gvardiolu nije uhapsio. Nadao sam se da može da bude veliko pojačanje, ali da će ovako da eksplodira od prvog minuta meča protiv Užica, i da ide samo na bolje, nisam mogao da pretpostavim.

Edited by Stanko1997
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2023 at 8:21 PM, Čočo said:

Od svih napadača koji su se provlačili kroz medije meni je od samog starta najbolja opcija bio Jan Filipe Kraso. Dečko je mlad( 25god.), kvalitetan napadač od kojeg kasnije možemo sigurno dobro da profitiramo. Ako on dođe to će značiti da je bila i skupa investicija jer mi ga možemo dovesti samo na bazi igranja u LŠ i plate ne manje od 1 milion ( sa ili bez bonusa). Gledao sam ga malo još od zimus kad je krenulo naše interesovanje. Jako zanimljiv napadač. Ozbiljna kontrola lopte, dribling na malom prostoru, osećaj za prostor i pregled igre. Ima i okej brzinu nije spor. Sa obe noge igra podjednako dobro. A ono što mi se najviše svidja a to je da i ako je napadač nije sebičan i nije mu najbitnije i po svakoj ceni da da gol. Imao je najviše asistencija u ovogodišnjoj završenoj Ligi 2 ( 12 ) i imao je 17 golova. I nemojte onu priču druga francuska liga i taj fazon jer njihova druga liga je za klasu iznad naše lige. Jedina moja zamerka mu je slaba igra glavom tj. ne koristi mnogo i taj napadački resurs. Ako nam on dođe možda će nam biti i najbolje i najveće pojačanje u poslednjih 7,8 godina. 

Malo o Krasou. Hvala i njemu na više nego opravdanom da ne bude da sam ga hvalio bez pokrića. Stojim pri tome da će nam biti najbolje i najveće pojačanje u poslednjih mnogo godina. 😊

On 6/5/2023 at 8:55 PM, Čočo said:

Po konstituciji i stilu igre dosta podseća na Grujića. Dobar je sa loptom, ima sjajan pregled igre, dobar šut. Borben i pokriva lepo na terenu poziciju koju igra DM/MC. Često iz zadnje linije zna da iskoristi prazan prostor i dugom loptom da spoji igrača sa golom. Konstitucija mu dozvoljava dobru igru glavom i u odbrani i u napadu. Negativno može biti jer je celu drugu polusezonu više bio na klupi nego na terenu. Ne znam zašto ga navijači toliko spore, mlad je a nije ni imao neku veliku minutažu. Imao je neke zapažene partije u evropskim takmičenjima i koliko sam mogao da pročitam neke izjave trenera Kopenhagena da je imao veliko poverenje u Stamenića i da je on lepo sve to vraćao na terenu. 

Evo i o Stameniću juna meseca pre nego što je došao. I njega sam nahvalio hvala i njemu jer je opravdao i više od očekivanog moja očekivanja. Smejem se i dalje na informaciju da su se navijači Kopenhagena smejali od sreće što je napustio njihov klub. Iz tog razloga jedva čekam njih iz četvrtog šešira. Hvala Mare! 😊

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čočo said:

A malo o Krasou. Hvala i njemu na više nego opravdanom da ne bude da sam ga hvalio bez pokrića. Stojim pri tome da će nam biti najbolje i najveće pojačanje u poslednjih mnogo godina. 😊

Evo i o Stameniću juna meseca pre nego što je došao. I njega sam nahvalio hvala i njemu jer je opravdao i više od očekivanog moja očekivanja. Smejem se i dalje na informaciju da su se navijači Kopenhagena smejali od sreće što je napustio njihov klub. Iz tog razloga jedva čekam njih iz četvrtog šešira. Hvala Mare! 😊

 

Mrkela, ti li si? 😉

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John Terry said:

 

Kanga je pod istragom jer mu pise da je rodjen 1990 a majka mu umrla 1986 godine. Ko zna sta je tu u pitanju. I koliko godina ima taj covek.

Znam za to ali imas vijest od 22.07. da se mislilo da ne igra jer ga Bahar ne gotivi a on bio u Africi na sahrani jer umrla je osoba "koju je on smatrao za majku". Live prenosio sahranu na instagramu.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, pantelia said:

Inace pas Bukarija za treci gol je bio dosta traljav, Kraso se vrhunski snasao. Bas ima fudbal u malom prstu, steta (za njega) sto je lelemud

 

Mislim da prerano krečemo u priču sa Krasovim lelemudaštvom. Situacija me jako podseča na vremena kad je Lorenzo stigao u KK. Kao, neozbiljan, ovo ono. Ustvari čovek genije, koji jednostavno igra na takav način.

 

I kod Krasa je slično. Da, čovek dodaje petama i svašta nešto. Ali ja ni u jednom momentu kod njega nisam video da nije potrčao kad je trebalo, da mlati rukama, spušta glavu, ne poštuje loptu i saigrače...

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Meni Kraso pomalo liči na onako savićevićevski karakter. I ne mogu da kažem, da mi se to ne sviđa, realno. Biće sigurno momenata kada će nam pokidati živce ali biće tu i retko viđenih poteza, asista, a i golova.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...