Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Trebaće nam ipak još neki igrač u špicu i to neko ko može malo da razgrće snagom protivničku odbranu . Ne mora da je neki skup igrač ali za tvrde i jake odbrane neće biti dovoljna pokretljivost naših sadašnjih napadača već treba neko i skokom da pomogne. Ostalo je uglavnom pokriveno a 2-3 igrača su nam verovatno višak pa bi Mituljikić, Prucev i Nikolić mogči da pronađu novi klub. Oko Viga isto rasčistiti situaciju, nije on loš igrač ali ako puno košta onda potražiti drugo rešenje ili zadržati Nikolića koji kao rezerva može da uskoči ponekad.   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, DameTime said:

Dremam. Zvoni mi telefon. Keva. Kaže ustaj i pusti RTS 1. Reko' što, šta ima? Kaže igra Zvezda protiv Fiorentine. Pa dobro, kažem. Zvezda vodi 5:0, reče ona. I dodaje da dugo nije videla da neki naš klub igra smislen fudbal.

pozdravite-vasu.gif

 

Gospođa mama se očigledno razume u fudbal a ume i da uživa :66:

  • Like 5
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Tim je imao samo tri sedmice da se pripremi za dvomeč protiv malteške Florijane, novi trener Vladan Milojević je bio bez opterećenja evropskog rezultata. Ali je verovao. I tokom kratkotrajnog boravka na Zalatiboru okrenuo je broj Mitra Mrkele:

 

“Mito, hajde, ljubim te, dovedi mi štopera. Moram da improvizujem na treningu. Milić mi igra na tom mestu“, govorio je u slušalicu Milojević.

 

“Biće, dobićeš štopera već danas“, odgovorio je Mrkela.

 

Znajući za emociju tada slobodnog Vujadina Savića, sportski direktor je okrenuo broj slobodnog centralnog defanzivca i naredio mu da se u kratkom roku pojavi na Marakani. Znao je da taj potpis može da izazove talas dobrih vibracija, i zadovoljstvo Vladana Milojevića:

 

“Vujadine, idi sad kod Terze, dogovori se za lovu. Kada to završiš, odmah te, preko Rudnika, vozim na Zlatibor“, obratio se starom znancu Mrkela.


Ostatak priče je poznat.

 

 

Darjan briljira... 

  • Like 1
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

Videli smo da se pravi igrači mogu pronaći samo treba neko da poznaje fudbal dok gleda potencijalna pojačanja. Glazer, Stamenić, Kraso nisu evopski vrh ali su igrači koji Zvezdi donose kvalitet i uz igranje u Zvezdi na evropskoj sceni mogu samo da napreduju. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Niko osim Markosa nije pohvalio Glazera. Stvarno je vrh, ne znam da li je jednu besmislenu loptu poslao i na sve to i brani opasno. Bas bitan sraf ce biti u nasoj igri mogao bi on i nekoliko asistencija da skupi ove sezone.

 

E sad nesto sto mi se uopste ne svidja a tice se Azarova, hteo jos sinoc da napisem nego zaboravi od euforije. Meni deluje da ga ovi klinci “ne gotive” to sam vido i na utakmici protiv TSC gde su ga Sljivic i mislim Lucic nekoliko puta preskocili i sinoc mi se ucinilo da nekoliko puta nije dobio loptu mada to cu posle opet da odgledam da proverim. A i bas mi ga je bilo zao na kraju meca kad se slavilo sa navijacima a on sam sedi na reklami.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nele said:

Niko osim Markosa nije pohvalio Glazera. Stvarno je vrh, ne znam da li je jednu besmislenu loptu poslao i na sve to i brani opasno. Bas bitan sraf ce biti u nasoj igri mogao bi on i nekoliko asistencija da skupi ove sezone.

 

E sad nesto sto mi se uopste ne svidja a tice se Azarova, hteo jos sinoc da napisem nego zaboravi od euforije. Meni deluje da ga ovi klinci “ne gotive” to sam vido i na utakmici protiv TSC gde su ga Sljivic i mislim Lucic nekoliko puta preskocili i sinoc mi se ucinilo da nekoliko puta nije dobio loptu mada to cu posle opet da odgledam da proverim. A i bas mi ga je bilo zao na kraju meca kad se slavilo sa navijacima a on sam sedi na reklami.

To mogu da budu mladalače bubice i potencijalna mina za tim ali ne sumnjam da bi im Bahar brzo objasnio da u savremenom fudbalu nema podela u ekipi i preskakanja saigrača.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, fradler said:

 

Darjan briljira... 

 

Nisi sve postavio, nema smisla

 

Quote

Očigledno je da je Zvezdan Terzić, kao čovek sa višedecenijskim stažom u fudbalu, spoznao da su crveno-belima potrebna i nova lica u kancelarijama. Imenovanjem Marka Marina rasteretio je Mitra Mrkelu, pokušavaši da klub digne na još viši nivo. 

 

Mita se rasteretio

  • Like 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

Intresantna je to tema. Treba iskontrolisati sada te usijane mlade glave, da ostanu fokusirani , i da saigraca posmatraju kao zdravu konkurenciju.


Npr u napadu imamo Mijatovica, Lucica, Sljivica, Mituljkica… plus startere.
Svi bi svaku priliku da iskoriste za sebe.
Zvuci lako , ali je ozbiljan posao. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Fat Zadd said:

Niko od gore nabrojanih mladih igrača nije (klasičan) špic igrac. Pa i Mijatović koji se prethodne polu sezone gurao na to mesto. 


svi igraju napred. 
ali nije ni bitno, nije to bila ni poenta. 
jedan drugom su konkurencija. Nisu im Nedeljkovic i Lekovic konkurencija.

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

https://www.politika.rs/scc/clanak/563518/Sport/darko-pancev-zvezda?fbclid=IwAR3CRmUpg9JjMhpLgYVDBwezdBnTTwESBlJK6Dp1ightCu6xuvE_zNORuQU

 

„Не знам је ли од 20 часова до 20.30, у тих пола сата, кроз Београд прошао торнадо, онај што већ неколико дана хара Балканом, или је оно била Звезда, то ме интересује. Опет су ту поређења с нама из 1991. године. То је с једне стране добро, јер значи да тим вреди, али не треба никог ни са ким поредити, ови момци су показали да су одлични на свој начин, у скаладу с овим временом”, истакао је Панчев, преноси Танјуг

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Cavani said:

Kraso ima Katai nivo skila ali je i fizicki u mnogo boljem stanju.

I moja pokojna baba je u boljem fizickom stanju

6 hours ago, Stanko1997 said:

Nadam se da je ovo ironično.

 

Sumnjam

 

Cinjenica je da Sisoje posle Zvezde nije napravio apsolutno nigde nista govori tome u prilog

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Cavani said:

Kraso ima Katai nivo skila ali je i fizicki u mnogo boljem stanju.

Mislim da je i bolje potkovan sto mu u korist ide i njegova snaga,fizicka sprema,mislim samo da ideja sa njegovim izvodjenjem kornera i slobodnih udaraca je pogresna mozda bi to Kangva mogao da preuzmevako ostane(makar slobodnjake)

Mislim da od Kataija nikad necemo videti njega pod full fizickom spremom pa cak ni kod madjionicara Baraka.

Link to comment
Share on other sites

Videcemo gde ce Bahar posle Zvezde a gde su zavrsili Milojevic, Stankovic i drugi Milojevic. Nisu ludi ni navijaci koji nisu dolazili na onaj anti fudbal a ni drugi klubovi u evropi koji ga nisu uzeli. 

 

Sve je prosao na srecu, igra nuletina, Bata Djora na steoridima plus dooosta srece i Borjan 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro to je istina, svi to znaju. Ali to nije razlog da se naziva Sisoje. On nas je doveo u LŠ sa sve antifudbalom i antifudbalerima.
To šta neko radi pre Zvezde a ni posle Zvezde ne bi trebalo mnogo da nas potresa najvažnije je ono šta su dali Zvezdi.
Malo samo poštovanja, ništa više..

  • Like 27
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...