Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Dremam. Zvoni mi telefon. Keva. Kaže ustaj i pusti RTS 1. Reko' što, šta ima? Kaže igra Zvezda protiv Fiorentine. Pa dobro, kažem. Zvezda vodi 5:0, reče ona. I dodaje da dugo nije videla da neki naš klub igra smislen fudbal.

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Meni se čini da konačno neće biti straha - e, a šta ako nam se ovaj povredi ili onaj ima kartone ili ko da uđe sa klupe...

Deluje da su svi klinci jako talentovani i da jedva čekaju da se dokažu. 

Pa kad imas trenera i kad se postuju postulati koje on postavlja...Mnogo je lakse....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Meni se čini da konačno neće biti straha - e, a šta ako nam se ovaj povredi ili onaj ima kartone ili ko da uđe sa klupe...

Deluje da su svi klinci jako talentovani i da jedva čekaju da se dokažu. 

Kao kad izadjes na ispit pa te boli uvo jer znas da si naucio.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Dremam. Zvoni mi telefon. Keva. Kaže ustaj i pusti RTS 1. Reko' što, šta ima? Kaže igra Zvezda protiv Fiorentine. Pa dobro, kažem. Zvezda vodi 5:0, reče ona. I dodaje da dugo nije videla da neki naš klub igra smislen fudbal.

 

Jao gotovi smo, evo je ova sad i ovde 🙄

 

 

Salim se Dejm, skroz si kul, izvolte u objektu, nemojte se izuvati 😉☺️🙌

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Kakvo vece sunce ti jebem (zbrisao sam 10 min ranije, picka sam)

 

Sve ste uglavnom rekli, ali Stamenic :Hail: kakav zmaj :Hail:

 

15 minutes ago, Bugl Khan said:

Impresivno razbijanje Fiorentine. U kojem god sastavu da su došli.
Ali, da li Delije mogu jednom napraviti neku koreografiju vezanu za Zvezdu i utakmicu? Svaki put kad vidim vijest to su neki tenkovi, vrijeđanje zle UEFAe, raznorazne ratne poruke, poruke podrške velikom Ratku Mladiću itd.
Nije provokacija, ozbiljno pitam.

 

Malo mi drago sto je dobar deo navijaca, kad su panjevi Sever postavili onu bljuvotinu od tenka, poleteli da slikaju i nisu videli treci gol. Neka.

Link to comment
Share on other sites

Isti natpis,isti font je pre neki dan osvanuo na jednom zidu kod Štranda (kupališta na kanalu) u Somboru. Jasno je ko stoji iza toga i zašto.
Govna šovinistiška.

Kad popijemo novu kaznu,opet će nam CIA i Vatikan biti krivi,jer svi nas mrze.

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Jbt pored ovakve igre i igrača na terenu, komentarišeš jebenu koreografiju koju nisam ni video od terena. Jel moguće brate mili? 

Ovo treba pitati one koji su je odradili. Šta će ona na fudbalskom stadionu?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stanko1997 said:

Jbt pored ovakve igre i igrača na terenu, komentarišeš jebenu koreografiju koju nisam ni video od terena. Jel moguće brate mili? 

Moze da komentarise sta hoce, nisam ni ja video koregrafiju ali vidim da su mediji izbacili.

Just now, Dropkick Murphys said:

a šta je s koreografijom fora? neki tenk...ne razmem?

Tenk i Kosovo.

 

Spoiler

image.png.38205ee3eb83f3d232f3b9a42e8505fb.png

 

Edited by Don Dusko
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

Ovo treba pitati one koji su je odradili. Šta će ona na fudbalskom stadionu?

E super. Ajmo sad malo o koreografiji, jer ni o čemu drugom nemamo šta da pričamo. Ne kapiram forsiranje te glupe priče. I ne kapiram nepoštovanje prema treneru i igračima, koji su odradili vrhunske pripreme i mečeve, da sad mi ovde uzmemo da tupimo o nebitnoj koreografiji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pohvale i za Mijailovica dobra tekma a i Spajic pokazuje znake zivota.

 

Kangvica je isto top trci kao zujalica, danas skoro 80 minuta nije stao. Malo da pojednostave i on i Bukari u nekim situacijama i ne moze bolje 😁

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Moze da komentarise sta hoce, nisam ni ja video koregrafiju ali vidim da su mediji izbacili.

  Reveal hidden contents

image.png.38205ee3eb83f3d232f3b9a42e8505fb.png

 

Ako vam je to najviše zapalo za oko na ovom meču, komentarišite. I istine radi, nigde nisam napisao da je zabranjeno da se komentariše.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sta znam... 

 

not-too-bad-novak-djokovic.gif

 

 

Ono... nit smrdi, nit mirise... 

 

😄 

 

Malo mi sve ovo nerealno - em igramo lepo, efikasno, dobijamo utakmice, odbrana ok, em igraju i mladi. I ne gledamo Srnice, Gobeljice i Borjanove kikseve nakon dobrih obrana 😄 

 

Ovo ne moze biti slucajno, ovo je jasan rad trenera i njegovog strucnog staba u kombinaciji sa igracima bez kombinacija i igracima dovoljno inteligentnim i sposobnim da trenerove zamisli sprovedu na terenu. 

 

Nego da mi ne poletimo previse, samo ovako da nastavimo, samo red, rad i disciplina.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Pohvale i za Mijailovica dobra tekma a i Spajic pokazuje znake zivota.

 

Kangvica je isto top trci kao zujalica, danas skoro 80 minuta nije stao. Malo da pojednostave i on i Bukari u nekim situacijama i ne moze bolje 😁

Spajic ako je zdrav je bolji od Mićka koji svakako treba biti u ekipi posto može i hoće da pokrije sve što trener bude tražio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...