Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, Stanko1997 said:

Znači: 1. Crvena zvezda 6 (2 odigrana)

           2. Zenit 4 (3 odigrana)

           3. Fenerbahče 1 (1 odigran)

           4. Neftči 0 (2 odigrana)

Zvezda ima gol razliku plus 5, Zenit plus 1, Fener 0, Nefci minus 6

Link to comment
Share on other sites

On 7/8/2023 at 8:55 PM, vlaDixXx said:

Daler Kuzajev 10 mil vredi na transfermarketu, ima 30 godina 

    Centralni vezni, defanzivni,          moze da igra i na krilu 

 

 

 

Miha Zajc 1994 vrednost 6 mil 

vezni igrac,istekao mu ugovor sa Fenerom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mendez said:

Inače, ovaj Adam je bio neki komadant u izraelskim specijalnim jedinicama. Zanimljivo.

 

Odakle ti ovo? Ne kazem da je netacno, ali decko nema ni 30 godina, pritom vise izgleda kao da igra LoL po ceo dan, i da pusku moze samo u CoD da digne?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Markoss said:

 

Odakle ti ovo? Ne kazem da je netacno, ali decko nema ni 30 godina, pritom vise izgleda kao da igra LoL po ceo dan, i da pusku moze samo u CoD da digne?

Vojska je u Izraelu obavezna i za muškarce i za devojke, tako da je možda bio neki niži oficir.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Odakle ti ovo? Ne kazem da je netacno, ali decko nema ni 30 godina, pritom vise izgleda kao da igra LoL po ceo dan, i da pusku moze samo u CoD da digne?

To je mosad i hteo da pomislis :classic_sleep:

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ne znam brate...znam samo da priča hebrejski, engleski, mandarinski i španski. Doktor nauka, komandos, vjerovatno je i neki MOSAD ili nesto. Radio u Čelziju. I ima 30ak godina. Ono, ili je sve isfolirao ili je malo žešći tata.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Jedva čekam 26.07 i utakmicu sa Fiorentinom. Prava evropska utakmica sa prošlogodišnjim finalistom LK. Odlična generalna proba. Moja procena 40k+ navijača. Jedva čekam.

I koliko znači kad igraš odmah grupnu fazu. Imaš vremena da sastaviš tim i dobro i bez žurbe treniraš. Evo, čak ni ne moramo da žurimo sa dolaskom napadača jer do početka lige imamo još 3 nedelje. Za sve se ima vremena. 😊😍

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Mendez said:

Ne znam brate...znam samo da priča hebrejski, engleski, mandarinski i španski. Doktor nauka, komandos, vjerovatno je i neki MOSAD ili nesto. Radio u Čelziju. I ima 30ak godina. Ono, ili je sve isfolirao ili je malo žešći tata.

Sve to da bi na kraju analizirao akcije Surdulice i Javora. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Milko Miller said:

Sve to da bi na kraju analizirao akcije Surdulice i Javora. 

Ozbiljan pristup je uvek vazan, lako je to videti na primeru Zvezde.

Svih ovih, rezultatski uspesnih godina, polazilo se upravo od takve "filozofije" da smo u selu glavni, te da nema potrebe brinuti o kojekakbim "palanackim" rivalima.

Da bi klub zaista rastao, upravo nam je ovog leta to pokazalo dovodjenje Baraha sa svojim ljudima, mora ozbiljan pristup da postoji i u selu i u gradu, jer dzaba samaranje sirotinje po ovdasnjim livadama, kad te u jevropi cekaju protivnici kojima neces parirati.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja njega iskreno očekujem. On u formaciji sa 3 pozadi da deli desnu stranu sa Kostom biće okej opcija. A može i da uskoči sa 3 pozadi kao štoper a po potrebi Mićko da se vrati na DM. Sa Degenekom dobijamo na širini u rosteru. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Imam problema sa internetom poslednjih dana, nijesam stigao ranije da napišem koju riječ posle utakmice, a imam dosta pozitivnih utisaka. 

 

Igramo top s obzirom da je tek početak priprema. Igrači su brzo usvojili Baharove zamisli. Vidi se da svi imaju ogromnu želju da se dokažu i da generalno uživaju na terenu. Vremenom će to biti još bolje. Do Fiorentine recimo imamo još dvije nedelje, dosta vremena da se fizički i taktički podignemo na nivo više. 

 

Glazer mi za sada djeluje kao golman koji nema nijednu izraženu manu. Tehnika mu je odlična, svaki pokret mu izgleda školski. 

 

Napisah i posle Zenita da Mijailović ima baš dobre šanse da zauzme mjesto u prvih 11 pored Dragovića i Erakovića u poslednjioj liniji. Trenutno je bolje rešenje od ostalih kandidata. 

 

Mitrović je na ovim pripremama jedan od najboljih igrača. Trči ozbiljno dobro i brzo u oba pravca, a ima i konkretan učinak - asistencija i gol na ovom turniru. Ja ga nikako ne bih sad prodavao. Imao je on uvijek dobar potencijal ali na ovoj poziciji igra za klasu bolje od svega što smo vidjeli od njega u prošloj sezoni. 

 

Stamenić definitivno najprijatnije iznenađenje ako se gledaju neka očekivanja koja smo imali kad je potpisan. Može da igra u oba pravca. Nije ni alibi igrač, preuzima odgovornost i u izgradnji akcija. Kad osjeti slobodan prostor gura dobro naprijed. Ado mi je korektan da bude u rotaciji. Možda je i previše agresivan. Protiv Nefčija je napravio nekoliko prekršaja za žuti karton. Sudbina Kange i Kangve u ovom timu izgleda prilično maglovito. Barem ja imam takav osjećaj. 

 

Ivanić će da bude jedan od nosilaca naše igre. Njemu ovakav fudbal mora da odgovara. 

 

Kraso je majstor fudbala. Stavio bih pare da će da bude igrač sezone. To je neka rana predikcija. Igra praktično kao vezni igrač. Strašno jak sa loptom u nogama. Ima odličan dribling, lopta mu se lijepi za nogu. Vidi teren izuzetno dobro i voli da razigrava ekipu. 

 

Nema smisla kritikovati Bukari. Ozbiljan je igrač za naše uslove. Pravi prednost brzinom i na evropskom nivou. Ima dobar dribling, nije sa loptom na vi. Ruše ga dosta što često dovodi do žutih kartona za protivnike. 

 

Ovi klinci su dobri. Za njih je najvažnije da su tu u rotaciji. Imaće dosta minuta ove sezone. 

 

Treba nam još klasičan napadač. Ja bih izbjegao žabu zvanu Late Lat. Mnogo se kurči lik koji je odigrao jednu solidnu sezonu u prosječnom prvenstvu Švajcarske. Pošto igram redovno kladionicu znam da je ta liga izuzetno otvorena za igru. U takvim uslovima i rendom likovi znaju da zabiju 10 golova za sezonu. Uglavnom, može za te pare da se nađe provjerenija opcija, neki igrač sa boljom reputacijom. 

Edited by Wake in Fright
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Wilson Isidor 2000 vredi 6mil

je najbolji igrac Lokomotive

gledao sam dosta utakmice Lokomotive,

ima tamo puno odlicnih mladih igraca,i jeftinih

(desni bek Silyanov 2001,levi bek Tiknizyan 1999,krilo Pinyayev 2004,

vezisti Barinov 1996 i Karpukas 2002)

ima ugovor do 2026

Kostace od 6 do 10 mil

 

Napadac Gruzijac koga smo trazili iz francuske druge lige

Metz trazi 15 mil evra

 

Mogli da probamo Karaskala 1998 iz Cska da dovedemo

jedan od najboljih krila na svetu

strasno podcenjen,vredi 7 mil,dosta utakmica kretao je sa klupe

 

Luka Ilic vratio se u Troa,druga francuska liga

daleko najbolji igrac JSL prosle godine,29 utakmica 8 golova i 8 asistencija

jos jedna sjajna opcija za vezni red

 

Sto se tice napadaca imamo Krasoa,Olajinku,

dovesti nekog iz nase lige,Graficara,

ionako kao treca opcija ne bi imao neke minute

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...