Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Iskreno se nadam da nam neće doći. Od početka sam protiv dovođenja za masne pare takvog napadača koji je imao pre toga jednu uspešnu sezonu u osrednjoj ligi. Pre bih Joveljića doveo za ovo što nam trenutno treba. 

Link to comment
Share on other sites

Evo još jednu pohvalnu za našu igru od bivšeg suigrača iz Ljubljane koji je igrao i za Olimpiju još 1983 pa u Iskri iz Bugojna pa opet u Olimpiji. Igrao je i protiv one čuvene generacije Milana 92/93 a i sam je trener sad. Gost je kod mene i skupa smo gledali meč. Samo riječi pohvale je imao za nas. Rekao je da je ovo pobjednički fudbal i da se vidi disciplina i veliki potencijal ove ekipe da citiram njegove riječi. I ja se slažem s njim. Pa neka nam je sa srećom u novoj sezoni. A i ja sam ponovno probudio strast za praćenjem voljenoga mi kluba u fudbalu koji je bio splasnuo zadnjih desetak godina. 

  • Like 6
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Prvo Degenek, pa rasciscavanje na sredini pa spic. Ali brzo ce sve to. Radi Bahar punom parom.

Ne bih ja mnogo dirao sredinu. Prodao bih Kangu i na njegovo mesto ubacio Kangvu. Ili prodati obojicu pa da minute ima Šljivić. I dovesti Degeneka ali moraš onda da prodaš Milunovića, rešiš se Viga/Nikolića.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ne bih ja mnogo dirao sredinu. Prodao bih Kangu i na njegovo mesto ubacio Kangvu. Ili prodati obojicu pa da minute ima Šljivić. I dovesti Degeneka ali moraš onda da prodaš Milunovića. 

Ako Kangva hoce u Notingem a Kanga se neuozbilji otvara se za jednog novog igraca mesto. Sa tim doselekcijama imacemo jako ozbiljan tim. 

Link to comment
Share on other sites

To sto mo nudili Late Latu,

mozemo Vojvodini,koja ima ponude oko 2 miliona za Cumica,

ako nam treba, nema boljeg igraca za te pare

 

Za 2.6mil mogli smo da dovedemo Sergei Pinyayev 2004 zimus

ako ga zaobidju povrede,bice svetski igrac

sa 16 godina bio blizu Man Utd.nije dosao zato sto nema EU pasos,

posle svi znamo zasto nije dosao

Strasan igrac,slican kao khvicha kvaratskhelia,samo je dosta nizi

(podseca me na Kvhichu,zato sto kad krene po krilu  skoro je nezaustavljiv)

 

za 700 hiljada evra  Makabi Tel Aviv doveo Milsona 1999 ANG

prosle polusezone u Turskoj ligi 10 utakmica 5 golova

bio blizu Lokomotive,i jos neki ruskih velikana

nije presao,zeli da igra u evropskim takmicenjima 

 

i za kraj Gruzijac Zuriko Davitashvili 2001,

potpisao za Bordo za 1.25mil sad

pre je mogao je za manje para da se dovede

 

Ali slazem se,da je mozda bolje da se da sansa Lucicu 2022 i Mijatovicu 2025

dobri su bili na pripremama

Stefan Mitrovic 2002 cak fantastican,kao i Sljivic 2005

visestruku ce nam se isplatiti

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Ako Kangva hoce u Notingem a Kanga se neuozbilji otvara se za jednog novog igraca mesto. Sa tim doselekcijama imacemo jako ozbiljan tim. 

Ja čak za sada ne bih ni radio doselekciju i da odu Kanga i Kangva. Imamo na sredini Šljivića, Stamenića, Mijailovića, Ada. Treba dati šansu Adu i Šljiviću pa ako baš ne ide onda dovesti nekog na sredini. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stanko1997 said:

To zato što je ovaj igrao za neki rivalski klub ili?

Javno je kritikovao ponašanje izraelske države protiv muslimana pa ga posle nisu više zvali u reprezentaciju i na kraju on i sam završio reprezentativnu karijeru. Posto je to vrlo nezgodna tema a Barak je vec i postao ambasador Izraela mogu da garantujem da on neće hteti Dabura. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Sad sam bio u gradu da uzmem pljeskavice, i kad tamo 15 talijana...I kako su culi da sam iz Srbije odmah su me pitali je li znam ko je Dejan Stankovic i Sinisa Mihajlovic. :heart:

 

Jesi pitao ti njih za Filippa Falca? :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Definitivno jedan od dvojca Kanga-Kangva mora da ostane. Stamenic ce da rotira sa Adom. 
Ja bi voleo da to bude Kangva jer mislim da ima sta da ponudi u ovom sistemu ali ako se njemu ne ostaje dovidjenja, prijatno. 
E sad Kangu ne bi voleo da gledam vise pre bi doveo nekog drugog ali kao back up opcija je ok. Mi moramo da imamo bar 3 igraca kao zamenu za te dve osmice, imamo Sljivica, mozda Kataija i jedan od ova dva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Definitivno jedan od dvojca Kanga-Kangva mora da ostane. Stamenic ce da rotira sa Adom. 
Ja bi voleo da to bude Kangva jer mislim da ima sta da ponudi u ovom sistemu ali ako se njemu ne ostaje dovidjenja, prijatno. 
E sad Kangu ne bi voleo da gledam vise pre bi doveo nekog drugog ali kao back up opcija je ok. Mi moramo da imamo bar 3 igraca kao zamenu za te dve osmice, imamo Sljivica, mozda Kataija i jedan od ova dva.

Duh sa kosarke dolazi i na fudbal, Neeeeeeeeeeee 😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nele said:

Definitivno jedan od dvojca Kanga-Kangva mora da ostane. Stamenic ce da rotira sa Adom. 
Ja bi voleo da to bude Kangva jer mislim da ima sta da ponudi u ovom sistemu ali ako se njemu ne ostaje dovidjenja, prijatno. 
E sad Kangu ne bi voleo da gledam vise pre bi doveo nekog drugog ali kao back up opcija je ok. Mi moramo da imamo bar 3 igraca kao zamenu za te dve osmice, imamo Sljivica, mozda Kataija i jedan od ova dva.

Problem je što za Kangvu ima ko zna koliko ponuda, za Kangu baš teško.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Problem je što za Kangvu ima ko zna koliko ponuda, za Kangu baš teško.

Znam to, zato i kazem ili jedan ili drugi da ima ponuda za Kangu ne bi se dvoumio uopste. 🙂

 

A svestan sam da moramo da prodamo bar 2 igraca kako bi sto bi Terzoni reko “zatvorili budzet” . 
Po mom misljenju najblizi za odlazak su dvojica od tria Azarov, Kangva i Lekovic. Mitrovica ako prodaju su teske budale on ako ovako nastavi uzecemo sledece godine 15 miliona za njega. Ne bi ja ni Azarova dirao jer mislim da je i on zlatna koka ali zbog ovih priprema mi je Mitrovic ispred.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

To sto mo nudili Late Latu,

mozemo Vojvodini,koja ima ponude oko 2 miliona za Cumica,

ako nam treba, nema boljeg igraca za te pare

 

Za 2.6mil mogli smo da dovedemo Sergei Pinyayev 2004 zimus

ako ga zaobidju povrede,bice svetski igrac

sa 16 godina bio blizu Man Utd.nije dosao zato sto nema EU pasos,

posle svi znamo zasto nije dosao

Strasan igrac,slican kao khvicha kvaratskhelia,samo je dosta nizi

(podseca me na Kvhichu,zato sto kad krene po krilu  skoro je nezaustavljiv)

 

za 700 hiljada evra  Makabi Tel Aviv doveo Milsona 1999 ANG

prosle polusezone u Turskoj ligi 10 utakmica 5 golova

bio blizu Lokomotive,i jos neki ruskih velikana

nije presao,zeli da igra u evropskim takmicenjima 

 

i za kraj Gruzijac Zuriko Davitashvili 2001,

potpisao za Bordo za 1.25mil sad

pre je mogao je za manje para da se dovede

 

Ali slazem se,da je mozda bolje da se da sansa Lucicu 2022 i Mijatovicu 2025

dobri su bili na pripremama

Stefan Mitrovic 2002 cak fantastican,kao i Sljivic 2005

visestruku ce nam se isplatiti

 

 

prosiri database na FM, ovo je tankosava

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Itachi Uchiha said:

prosiri database na FM, ovo je tankosava

 

Ne igram FM jedno 15 godina

ovo igrace sam gledao

kao i Khvichu dok je bio u Rubinu,kad je mogao da se dovede za 300 do 600 hiljada

 

Ovo su jeftini igraci,ispod radara,koji mnogo vise vrede.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...