Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Olanjinka definitivno nema brzinu za vingera, sad je to manje-vise jasno. Pozicija mu je ova koju igra sad i ne vidim zbog cega bi dali 3 miliona za Late Lata. 

 

Glazer bas elegantan golman, skolski, bas je pojava na terenu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Bukariju uzeli broj 11. To mu je tesko palo. Pa dok ne dodje sebi zbog soka. Proradice i asistencija :lol_2:

Pripreme su. Ljudi traze formu. Kraso u prva 5 minuta imao pogresno markiranje, i dve lopte pogresno dodao. Pa sad treba da ga kudim zbog toga?  Dodao je loptu malopre Nedeljkovicu cisto. 

Nije ovo sad nego i cijele prosle sezone. Bas me frustrira lik da obican taj pas naprijed od 2m ne umije poslati. 

Ne trazim da ga nadje u trepavicu ko neki plejmejker ali mozes ga dodat unaprijed da mu j... seme. 

 

Ivsnivu je trebao samo da je cusne a on kasni cijelih 5 sekundi, Olinjki isto tako treba maloprije da gurne loptu i otvaraju se 3 kombinavije od kojih je jedna povratna bas za Bukarija jer je 4 na 1 ali dzaba.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Nije ovo sad nego i cijele prosle sezone. Bas me frustrira lik da obican taj pas naprijed od 2m ne umije poslati. 

Ne trazim da ga nadje u trepavicu ko neki plejmejker ali mozes ga dodat unaprijed da mu j... seme. 

 

Ivsnivu je trebao samo da je cusne a on kasni cijelih 5 sekundi, Olinjki isto tako treba maloprije da gurne loptu i otvaraju se 3 kombinavije od kojih je jedna povratna bas za Bukarija jer je 4 na 1 ali dzaba.

Shvatam ja tebe. Verujem da ce raditi na tome. Ova grupa igraca je za svetlosnu godinu kvalitetnija od prethodne sa kojom je radio do pre dva meseca. Verujem da ce utegnuti svoja razmisljanja i da ce biti kad treba pravovremen.  Dobra atmosfera, jedni druge motivisu. Struka je struka imace komunikaciju sa strucnim stabom na tu temu. Pricace se sa njim. Pitanje je da li je bilo sta od ovoga imao do pre mesec-dva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pratim pomalo uz našu utakmicu i prenos TSC - Šturm , ako je razlika izmedju nas i pratilaca u ligi bila dve klase ove sezone će biti četiri ...

Neprijatno će da bude ...

Pri tome ne mislim da je uz pojačanja TSC lošiji od prošlogodišnjeg,jednostavno smo za nekoliko klasa bolji nego prošle  godine ...

Još nešto ... opet,posmatrajući ova dva današnja meča nadam se da batadjorizam.makar što se tiče timova iz vrha tabele polako odlazi u prošlost ...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Ja uzivam ali za razliku od vas sam svjestan da su ovo pripreme. Vec je @Duh koji lebdi pomenuo Utd tako da sam prosao sve ovo sa LVG, Murinjom, Solskjerom i ETH. 

 

Svaki igrac zeli da se dokaze novom treneru i daje sve od sebe i na pripremama, da bi izborio mjesto u timu ali sve se to iskristalise mjesec, dva u sezoni. 

 

Polecete previse pa ce onda biti drvlje i kamenje kad krene los period

Prastaj brate sto smo srecni i zadovoljni igrom poslije xy godina,sto gledamo ono sto smo trazili dugo,od sledeceg gola vracamo se u crnilo mod da mracimo za svaki slucaj

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Ja uzivam ali za razliku od vas sam svjestan da su ovo pripreme. Vec je @Duh koji lebdi pomenuo Utd tako da sam prosao sve ovo sa LVG, Murinjom, Solskjerom i ETH. 

 

Svaki igrac zeli da se dokaze novom treneru i daje sve od sebe i na pripremama, da bi izborio mjesto u timu ali sve se to iskristalise mjesec, dva u sezoni. 

 

Polecete previse pa ce onda biti drvlje i kamenje kad krene los period

Nije pripremna ovo je obracun sa duznicima iz  sssr a

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Markoss said:

Olanjinka definitivno nema brzinu za vingera, sad je to manje-vise jasno. Pozicija mu je ova koju igra sad i ne vidim zbog cega bi dali 3 miliona za Late Lata. 

 

Glazer bas elegantan golman, skolski, bas je pojava na terenu. 

 

Ocigledno se trazi dubina u squad-u. Ova fomacija zahteva barem 1 dobrog stopera na klupi, 2 winga, 2 centralna vezna i 2 do 3 ofanzivna. Promenio se fudbal drasticno otkad se igra sa 5 izmena. Tempo je jak svih 90 minuta, a tu su i povrede, padovi forme, kartoni...

Edited by Profesor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, suptil said:

Pripreme su. Ljudi traze formu. Kraso u prva 5 minuta imao pogresno markiranje, i dve lopte pogresno dodao. Pa sad treba da ga kudim zbog toga?  Dodao je loptu malopre Nedeljkovicu cisto. 

Čekaj, pričate o Bukariju?

Dečko uz Mitrovića bio najkonkretniji na terenu verovatno.

 

Mora bliže golu da igra, to sam pisao i prošle sezone. Isto tako i Mitroviću treba prostora da se vide njegove vrline. Ova formacija je lutka za nas.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...