Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

35 minutes ago, fradler said:

 

Izgleda da ni Olajinku ni Krasoa ne vide kao klasicne centarfore, pa ce sigurno doci jedan, a mozda i dva spica.

 

Btw, pominje se mogucnost da se igraci sa EU pasosem ne vode kao stranci.

Polako mislim da Bahar jos uvek eksperimentise ko gde i kako moze da igra, sto se meni jako svidja.

E sad moje licno misljenje je da Olajinka ne moze da igra wing back-a, on ili kao klasicno krilo ili kao spic. Dok je Kraso pravi poluspic eventualno na ovoj poziciji koju Mirko igra mada mislim da mu za nju fali malo brzine.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Jel tu sa Fiorentinom samo sezonci mogu da gledaju uzivo 😄

Premium sezonci mogu da gledaju, obične sezonske ne vaze. Ko nema premium sezonsku može da kupi kartu za samu utakmicu. Inače su iz kluba najavili da ćemo igrati jos vise prijateljskih utakmica protiv evropskih velikana u Avgustu. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2023 at 7:43 PM, L' Imperatore said:

 

Daj ako te ne mrzi, podeli taj link sa kontrolom lopte. Ja sam gledao neke highlightse na youtubu i mislim da mu je to jedna od mana.

 

 

 

Možda se ja ne razumem dovoljno ali ovo si sigurno gledao.

 

------

Nadam se da je ovo sa ovim Isidorom Wilsonom samo pokušaj da se smanji cena Late Latu. Čini mi se da bi Isidor  bio malo veća prevara. (E ako on stvarno ne želi u Zvezdu.....)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Alexandar said:

Možda se ja ne razumem dovoljno ali ovo si sigurno gledao.

 

------

Nadam se da je ovo sa ovim Isidorom Wilsonom samo pokušaj da se smanji cena Late Latu. Čini mi se da bi Isidor  bio malo veća prevara. (E ako on stvarno ne želi u Zvezdu.....)

 

 

 

Da, ovde izgleda malo bolje, ali opet nisam oduševljen sveukupno. Nema promene ritma kod njega, več celo vreme igra u "muva bez glave" brzini. Kad dribla dosta puta gubi balans, ustavlja se u potpunosti, previše dodira sa loptom... Nisam ni ja profesionalac. Moguče da grešim, ali moj utisak je da bi pogrešili.

 

Više mi se svidja ovaj Wilson iskreno. Izgleda više ono što nama treba. Čista devetka. Školski, sigurnije finišira u 16. Veči je dosta, i opasniji sa glavom. Dok mi je Late Lath igrač sa nedefinisanom pozicijom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene zivo zanima kako ce ovo da izgleda u praksi. Moguce da ce Bukari u spic sa Olajinkom, iza njih Kraso, a Ivanic nesto povucenije na mestu Kange. Ostalo kao protiv Zenita, Kosta i Mitrovic ving bekovi.

 

U svakom slucaju, ne ferma Bahar mnogo odbranu, ocekujem smekerskih 9-2 na Etihadu :s_d:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, fradler said:

U svakom slucaju, ne ferma Bahar mnogo odbranu, ocekujem smekerskih 9-2 na Etihadu

 

Opasan je Siti kod kuce, ako Halandu bude dan nije iskljuceno i da nam daju vise od 2 komada ako izadjemo bas ofanzivno

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...