Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, The_Big_S said:

Mrkela kaže da tražimo još levog beka, štopera i krilnog napadača.

 

Znači, Mićko desni bek i sledeće sezone, krv ti ……

 

Mada, cenim da je ovaj “levi” bek kog jurimo zapravo onaj Korejac koji igra i levog i desnog.

Ali svakako, jedan od dvojca bez kormilara- Rodić-Mijailović - nam ne gine na terenu i sl sezone

Kao sto sam i pretpostavio u gornjem postu na ovoj strani. Jbn micko desni bek??? Kolektivni debili svi do jednog. Drugo objašnjenje ne postoji. Kao da su slepi pa ne vide šta je igrao dotični ove godine. 

 

Jbn uneverzalac , koji samo kod terzica i drkele postoji u rečniku. U stvari to je osoba koja nema poziciju u timu, I koja kvalitetom ne može ni na jednoj poziciji da doprinese. Do pre dve godine ta uloga je bila namenjena Gobeljiću, sad Mijailovicu.

Covek je stigao do REPREZENTACIJE,EJJ?? Da ne poveruje Covek sta se radi

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, The_Big_S said:

Mrkela kaže da tražimo još levog beka, štopera i krilnog napadača.

 

Znači, Mićko desni bek i sledeće sezone, krv ti ……

 

Mada, cenim da je ovaj “levi” bek kog jurimo zapravo onaj Korejac koji igra i levog i desnog.

Ali svakako, jedan od dvojca bez kormilara- Rodić-Mijailović - nam ne gine na terenu i sl sezone

Verujem da su levi bek, stoper i krilo pozicije gde sada vodimo aktivno pregovore. To svakako nije definitivan plan za ceo prelazni rok jer je nemoguće znati ko dolazi krajem Maja. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Igor_ said:

@Markoss

 

Kakvo je tvoje misljenje u vezi Randjelovica? Ocemo li izbeci taj metak sad kad mu istice ugovor? 

Imam neki osecaj da ce i Adzicu pruziti jos jednu sasnu u pokusaju da se ograde jos malo. 

 

Bas nam treba jedan dobar spic, ne znam sta ce biti sa Koitom iz Salzburga, citao sam nesto da mozda napusta klub, imao je prosle sezone ponude nekib bundesligasa al ostade tu. 

 

Randjelovic mi je isti igrac ko Stef Mitrovic, pravolinijski trk, bez mnogo mozga i tehnike. Nisam svakako cuo da se interesujemo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Desni bek je Mimović. Zalizani ga je već javno proglasio za novu zlatnu koku, još samo da Miloje malo smanji gas sa Mićkom. Mada kako ga je krenulo možda i pokupe neke budale sa istoka i završi ko Zdjelar u Moskvi. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Luka Ilić je odličan potpis. Priželjkivao sam ga od odlaska iz TSC u Francusku. 

2 minutes ago, Markoss said:

Miladinovic ima jednu veliku manu, a to je da svim srcem navija za Partizan. 🙂

A dobro. I Borjan se slikao sa zastavom Partizana pa nam bio kapiten na kraju. E sad, jedino ako sam Miladinović neće. 😄

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, božija noga said:

Najnovija projekcija žreba. Tu je sad Sparta. Mada svi se sećamo Kange 😁

 

 

Je l ovo konačna projekcija? Ako jeste, samo izbeći Galatu. Sa svima ostalima bismo mogli. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čočo said:

Je l ovo konačna projekcija? Ako jeste, samo izbeći Galatu. Sa svima ostalima bismo mogli. 

Ne znam. Ovaj tw nalog uvek izbacuje projekcije. Mislim da jeste. Većina prvenstava je gotova. U junu je žreb za početne runde. Zavisi valjda i od toga ko tako dođe do plej ofa kroz ta kola. A ima staza šampiona i staza pratilaca.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Juriće se sigurno još neki igrači iz domaće lige - iz TSC-a Ćirković i Pantović, iz Radničkog Ristić, Aleksić ili Vidosavljević. 

Cirkovic ide nazad u Kiriju, inace je paklen igrac, takav centarsut i prekid retko ko ima u ligi. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor_ said:

Cirkovic ide nazad u Kiriju, inace je paklen igrac, takav centarsut i prekid retko ko ima u ligi. 

Ja koliko se secam kroz maglu nesto ali mislim da ga je otkupio TSC na zimu. Mada svakako nam je nebitno gde je ako hocemo da ga dovedemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Ja koliko se secam kroz maglu nesto ali mislim da ga je otkupio TSC na zimu. Mada svakako nam je nebitno gde je ako hocemo da ga dovedemo.

Promaklo mi je to ako se desilo sjajan potez Tsc-a. Znam da nisu imali opciju otkupa u ugovoru, verovatno su naknadno dogovorili sa njima. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Promaklo mi je to ako se desilo sjajan potez Tsc-a. Znam da nisu imali opciju otkupa u ugovoru, verovatno su naknadno dogovorili sa njima. 

Sad bacio pogled na transfermarkt i pise da se ipak vratio u Rusiju ali nebitno ja ne bi trepnuo i doveo bi ga da bude 3. krilo iza Olajinke i Radonjica/novog krila + je jos uvek i mlad moze samo da napreduje a vec sad ima veliki kvalitet. Nek daju rusima Lucica i jos pola milke 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Juriće se sigurno još neki igrači iz domaće lige - iz TSC-a Ćirković i Pantović, iz Radničkog Ristić, Aleksić ili Vidosavljević. 

 

Pantovic se jako lose rastao sa Zvezdom, tj Terzicem, tako da nece on kod nas igrati dok je ovaj tu.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Jasno je da dolaze levi bek, stoper i krilo. 
 

ostanak Hwanga i (ne)dovodjenje zadnjeg veznog i desnog beka pokazace kakve su nase ambicije. Samo uz sva tri ispunjena uslova mozemo da se nadamo pristojnom izletu u Evropi, naravno ni onda nista nije garantovano ali bar nece moci da se kaze da nas ne uprava usrala i pre pocetka sezone

 

uz sve navedeno progutao bih i Serifa/Sremcevica u spicu

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

To sa Hvangom, ako sam dobro razumeo, definisano je i pre njegovog dolaska u Zvezdu. Čovek je kao jedan od uslova da dođe postavio da će moći nesmetano da ode u neki od klubova liga petice dok je pod ugovorom, a na Zvezdi da se drži tog dogovora. Tako da Zvezda ne bi trebalo da ga sprečava da ode ako se dobije odgovarajuća ponuda.

Nejasan mi je deo na koliko minimalno obeštećenje su pristali Hvang i Zvezda.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, atmsfr lnČ said:

Sad bacio pogled na transfermarkt i pise da se ipak vratio u Rusiju ali nebitno ja ne bi trepnuo i doveo bi ga da bude 3. krilo iza Olajinke i Radonjica/novog krila + je jos uvek i mlad moze samo da napreduje a vec sad ima veliki kvalitet. Nek daju rusima Lucica i jos pola milke 🙂

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/lazetic-otkrio-sjajan-posao-tsc-a-otkupili-smo-cirkovica/478234
 

Mislim da transfermarkt još ništa nije uradio jer nije bilo zvanicne objave TSC-a oko otkupa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...